Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

@mitok sta ti mislis jel moguce da je to samo neki veliki pump and dump ?

Ovo bi mogo bit razlog rasta: https://whattomine.com/asic

Ne pratim baš BCH pa ne znam, ali znam da ima potencijala i svojih kvaliteta. Rizično je nakon ovakvog rasta kupovati, ali ne pratim dovoljno taj BCH. Čak i da padne nazad na $500-$600 to bi opet bilo dosta više od $3xx što je neko vrijeme bila standardna cijena.

U svakom slučaju se isplati informirati o investiranju u kriptovalute. Rizično je, ali je i moguće nenormalno dobro zaraditi. Meni je trenutno toliko kriptovaluta i ICO-a zanimljivo da bih morao biti dolarski multimilijuner da investiram u sve njih. Bitcoin je kralj, ali ima još puno drugih ozbiljnih kriptovaluta koje mogu porasti puno više od Bitcoina (u postotku). Između ostalih, već neko vrijeme razmišljam konkretnije investirati u Monero.

Što se tiče ICO-a, zapisujem u koje sam sve investirao jer više ni sam ne znam napamet. Tamo gdje ne želiš riskirat niti se ubijat s istraživanjem možeš investirat i neki sitniš. Parsto kuna valjda svatko može odvojit, a može se dobro isplatit.

Sta mislis da ce da raste od ovih sto su trenutno ispod 1$. Ne mislim da sad poraste, nego kroz par godina npr.

Sve :smiley:

Zezam se, ali jako puno ih je. Između ostalih, Ripple, Stellar, IOTA, Cardano…

Nije bitno da li je ispod $1 da bi imao potencijala za veliki rast, bitno je puno drugih stvari. Netko recimo razmišlja da je neki coin sad ispod $1 pa da može lako otići na $100, a uopće ne razmišlja da coin koji ima market cap recimo milijardu dolara sa cijenom ispod $1 da bi na $100 imao market cap od 100 milijardi dolara što je trenutno realno jedino za BTC.

2 Likeova

ja sam investirao fine pare u tezos i bancor… za sada izgleda kao totalni promasaj, ali i dalje vjerujem u oba projekta na duze staze…

sta vi mislite o ova dva?

Moj jedini ulog unityingot, ulozio 200$, sad sam na 30$ :rofl:

Ne mogu sa Vircurexa da prebacim nesto LTC i nesto BTC na Poloniex. I sad sam manje vise s*eban sto se tice toga…

I mene boli gledati. Pogotovo jer sam ga zamijenio za Stratis pa Ark. Normalno sve u krivo vrijeme manje vise. Ajd sad je Ark nesto porastao…

Uglavnom ne mislim vise nisa mjenjati samo ARK-BTC naprijed nazad dok ne procjenim da je vrijeme za izlaz iz svega. Ako do tada ostane nesto od svega u usd :roll_eyes:

Mislim da je ovo zadnje vrijeme za ulozit u ethereum. Isto se tako i BC ponasao i otisao u pm.
Cekam nano da mi dode i svu ustedevinu pucam na njega…majke ce plakati

Rijeci ti se pozlatile u svakom slucaju :smiley:

BCH je sad već na $1,250+

Promet u posljednjih 24 sata je 5,7+ milijardi dolara što je više nego promet BTC-a danas tako da ovo nisu napumpali baš neki seljačići, a i subota je.

Ja više nisam pametan sa tim kriptovalutama. Došlo je do toga da je skok od 100% u par mjeseci nezadovoljavajuć. Imam BTC, ETH, XRP, XMR i slične “jake” kriptovalute i njih držim, ali igram se sa ovim “manje jakim” i u njih svako malo stavim neki iznos zbog kojeg neću plakat ako izgubim. Povremeno izađem iz nekih i uđem u druge. U puno njih sam u plusu od nekoliko puta i solidan je iznos zarade, ali ja želim 100x na bar nekoliko njih :smiley: Prije par dana sam mogao uzeti 4x u roku od 3-4 dana na jednoj investiciji, ali odlučio sam riskirat i čekat barem 50x (5000%). Ne znam više jel sam ja lud i pohlepan ili je ovo totalno ludo vrijeme i ona “once in a lifetime” prilika.

Ovo kruzi forumima danas cijeli dan : https://pastebin.com/n0aGBMQr
Ja se iskreno nadam da se to samo neko malo igra :slight_smile:

Bitcoin gold skocio 103% u 24 sata :smiley:

Mater mu jebem! Moderatoru shvati me :slight_smile:

Htio sam ga jučer kupit jer sam to očekivao i pojma nemam zašto nisam. Najgore od svega što nemam niti jedan BTG jer mi je u vrijeme forka BTC bio na walletima koji nisu dali BTG

Idalje raste sad je na 110% :smiley:

sve skupa…

BTG je evo na $471. JUČER je bio na $160-$170, pa da ne vjeruješ!!!

Nešto jako čudno se dešava. BTC je pao ispod $6,000 na nekim burzama, a BCH je evo skoro već na $1,900. Ima hrpa nepotvrđenih BTC transakcija (jedna i moja, sa fee od $5+ pa je morala proći u roku desetak minuta a ne prolazi već satima).

Ovo je valjda neki napad na BTC, a kako će završit vidjet ćemo. Nevjerojatno mi je vjerovati bilo što drugo osim da će BTC nastaviti svoj put prema barem $20,000+ kroz koju godinu.

Sada sigurno neću ulaziti u BCH jer je ovaj skok toliko izrežiran da mi smrdi iz aviona. Trebao bi voljeni vođa Kim napraviti malo reda u toj Južnoj Koreji jer su se vjerojatno oni zaigrali sa tim BCH.

Moguće je da bch postane dominantniji ako jači mineri predju tamo, zato i takva cijena.
Lijep profit… 1771% u samo 30 dana :slight_smile: