Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Na osnovu cega si ti to zaključio?

Na osnovu da su sanse 50% da pada i 50% da raste. Sece se po litici od 4000, ni sam nezna kud ce, pa bi se reklo da su sanse fifty fifty…

To i ja znam, ali on ocito ima saznanja da nas ceka pad…

Pa da, ljudi vole spekulirat. Ja cu evo malo detaljnije reci. Ako padnemo na 3800 to opet ne znaci da cemo dublje zaroniti jer se trenutno manipulira marketom, kupuju se dipovi, vidjeli smo kako je ispao ovaj sad jucer ili prekjucer kad je bio. Tak da tek kad padnemo ispod 3800 i tamo ostanemo malo duze se moze ocekivat znatnijui pad. A ako odemo preko 4200 i tamo se malo duze zardzimo odna cemo vidjet i znatniji rast.

I jedno i drugo u ovom trnutku ima 50% sanse.

Drugim riejcima napisao sam puno recenica a nisma rekao nista…

Bolje da sam napisao BTC ce past i rast!!!

Tako je da. ALi ti tu ne tvrdiš da će se nešto dogoditi, nego da su šanse 50:50. Dok on u postu govori BTC će past uskoro, pa me zanima zašto to tvrdi ovdje bez obrazloženja. Mnogi ljudi na forumu ne prate BTC i onda će nakon te poruke to shvatiti ozbiljno, pa je barem fer napisati zašto to govori, kada već tvrdi da je tako.

Jedini razlog zasto bi ja rekao da ce BTC past je taj da ljudi ti koji ne prate i ako imaju BTC pocnu pordavat (odnosno nasjednu na moj FUD) i onda kad se dogodi taj pad ja opet malcice kupim i tako akumuliram BTC…

Naravno tko ce te slusat tu na forumu. Ali ako to kaze www.ccn.com onda se to stvarno i dogodi.

A za nase podrucje vrijedi HRT i ostali nasi mediji. Ako ste pratili u 2017 Decembru je BTC bio glavna tema (cijena mu je tada bila na 20 000$). Naravno ofce treba osisat pa su se onda hypeali svi i ovi koji se razumiju i ovi koji nemaju pojma, ali su izgleda dobili neke direktive od nekoga ili jednostavno su tako glupi da su navlacili nenamjerno ljude da kupuju kad je BTC bio na 20 000$…

I naravno nuitko odgovornost nije snosio…

@dadaas

Evo jedna vest sa CCNa :slight_smile:

CCN hahahahahahahaha da je bolji dizajn stranice pa takve price uvaljivati stranim portalima koja bi posjeta i zarada bila aaaaaaa

Oni su profici rade i za fudere i za fomice, tko plati taj ima…

Igrate #ALTSEASON ???

Banke su uvele placanje s mobitelima, imaju svoje aplikacije, ubrzali su se malo, no bez blockchaina nece to ici samo tako, kako ces mass adoption napraviti odnosno kak ces platiti zvakace u ducanu sa mobitelom? Mora trgovka vidjet da su pare sjele, a to moze jedino blockchainom odnosno brzim confirmacijama… Sto ce banke napraviti po tom pitanju vidjet cemo.

AMAZON postao banka
To je isto velika novost, izdali svoju creditnu karticu i postali tako banka. Steta sto se nisu okrenuli cryptu bili bi prvaci… Ovo prema cryptu je samo plus iako je malo razocaranje jer su se mogli okrenuti BTCu, no kako su postali banka to znaci da su banke dobile hebenu konkurenciju, jer bankama nitko vise nista ne vjeruje, kak ce se to odvijat vidjet cemo. Sigurno ce i druge kompanije krenuti u tom smjeru. Naprimjer Facebook se okrece blockchain tehnologiji i nece ici sa kreditnom karticom nego sa svojim coinom, i tu je ogromna prednost na Facebooku mada je taj coin stable coin ali je taj coin blize buducnosti nego neke kreditne kartice iz 1950te godine…

Twitch izbacio s druge strane Crypto payments, sto i nije cudo jer Twitch je u biti Amazon, pa kako su oni postali banka onda su odmah kontra cryptu. iskreno kada kompanija koja je na samom vrhu okrene necemu glavu ili je napravila kardinalnu gresku iz koje ce se tesko iscupat ili to od cega se okrenula stvarno ne valja… Vidjet cemo… jer s druge strane druga velika a mozda i veca kompanija (facebook) se okrenula cryptu.

Odnosno trenutno u svijetu vlada kaos i nitko nezna kud kamo gdje…

Amazon:

ne izgleda dobro, lol

Kako su do sada znali kad se placalo karticom?
Btw. bezkontaktno placanje postoji vec neko vrijeme, tako da je placanje mobitelom moguce i postoji i bez blokchaina.
:eyes: Google Pay

Da znam. Ali ako imas samo verificirane izdavace kartica koja kad se povuce kaze ping (karikiram) onda taj ping znaci to je to i izdavac kartice garantira da je sve proslo kak treba.

Dok sa mobile aplikacijom lako napravis laznu aplikaciju koja ce kako napraviti ping? Cak ona i moze lazirati ping. I tu nastaje problem. Kad placas s karticom ako se dobro razumijem u banke i kartice lova sjeda odmah na racun nakon tog pinga, a onda se naknadno tereti racun vlasnika kartice. To garantiraju te kartice, a tko ce garantirati za aplikacije kad svaka banka ima svoju aplikaciju?
To je puno banaka i mislim da se tu zeli ugurat ovaj ripple da omoguci bas to…

Kako je Amazon postao banka? I o kakvoj kartici pricas? imaju oni desetak godina one svoje kartice (koje nisu bukvalno njigove ali su amazon kartice)

OMG jao, moram resetirat mozak. Apple card

Jao sve sto sma gore napisao nema veze s vezom jer sam promasio kompaniju, pogodio sma smao prvo slovo…
HAHAHA

Toliko infromacija da mi se sve pobrkalo. Dakle nije Amazon postao banka nego Apple.

Al to mili ne igra nikakvu ulogu, to su obicne kartice vezane za X sajt/trgovinu koje daju nazad kupcima neke benefite, u ovim slucajevima to bude velik cashback do 5%. Tu karticu ne pravi apple ni amazon egno banka, u ovom slucaju Goldman Sachs, a amazon npr ima gomilu tih karata, najbolje su sto daje Syncrony 5% cashback, Chase 5% cashback, i ima nekih po 3% i manje

procitaj u detalje to nece biti gift card, niti benefit card, to ce biti pravi mastercard sa specijalnim featursima (citaj boljima nego sto banke daju)

Kada dode prava usporedba kartica sve ce se znati.

Evo ja citam i opet se ne cini nista posebno… al to je klasicno od applea, obican proizvod samo navikan :smiley:

Bas cemo vidjet sve uslove koristenja kad izadje

1 Like

Dok scrolas i nades ovu temu ode vrijeme…

ETN

Cryptopia:

Status Message

Currency 100% secured, Withdrawal and Deposits offline until new hot wallets are ready.

BESPLATNO Stellar XLM!

Registracija i potvrda identiteta, te je u vašem novčaniku nešto više od 20$ Stellara! :slight_smile:

1 Like