Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Ne volim baš davat preporuke jer se lako sve okrene. Kako sada stvari stoje, mislim da se ne može fulati sa Ark, Monero, Lisk, Pirl…
Ima ih još, ali evo ovih par.

Naravno da nema nikakve garancije, ali ja između ostalih imam i ove i vjerujem u njih srednjeročno. Vjerojatno će ih biti puno koji će rasti i više od recimo ova 4, ali ja vjerujem da će u 2018. ova 4 solidno porasti.

Ja vjerujem da će rasti, a na ovoj razini je već dugo i cijena je ok. Imam ga i ja i čuvam do daljnjeg :slight_smile:

tvoja pretpostavka oce li preskaka 1 dolar

Nisam siguran, ali mislim da je to moguće kroz godinu dana. Nagađam, jer sam ja kupio prije ljeta i od onda nisam uopće pratio novosti oko XRP. Držim i čekam, pa što bude.

Meni je nevjerojatno da ovakvo stanje na tržištu kriptovaluta može potrajati još dugo i zato je svašta moguće u idućoj godini. Ako ne bude velikih potresa onda će sve kvalitetne kriptovalute poletiti, ali ako bude potresa… :wink:

Bok ekipa,

skroz novi sam u ovome iako pratim sve vec dugo i grizem se jer nisam jos poceo. Danas sam narucio Nano S Ledger wallet jer sam čuo da je najsigurniji i pouzdaniji. Mislim više na dugoročno jer nisam u mogućnosti svakodnevno trgovati…

Vjerujem da ću postati dio ovog communitia pa se nadam da će mi netko odgovoriti na ova moja, za vas iskusne lisce, kretenska pitanja :slight_smile:

  1. Gdje da trgujem ako želim trgovati sa: Ethereum, Ripple, Stratis, Ark, Litecoin i možda Substratum i ZCoin

  2. Je li moguće da ja danas to nekako kupim i onda prebacim na Ledger kada mi dođe za 2-5 dana…

  3. Kakav je fee kod uplata/isplata/transakcija

Puno mi je stvari ovdje nejasno, ali svašta sam naučio u životu pa ću i ovo pa bi bilo super kad bi mi netko ko kretenu objasnio :slight_smile:

Iznimno hvala, ako ima ekipe iz zga rado platim čevape haha

Svaka cast ko god je kupio na vrijeme zarada je top, prije 7 dana sam mislio uloziti na 10k da uzmem 2-3 btc-a i da ih promjenim u jedan alt koji mi je zapao za oko i za koji sam dobio neke informacije a u pitanju je Waves… za 7-10 dana objavice neke vijesti i mislim da ce im puno skociti cjena… ali iz BiH je skoro nemoguce nijedna mjenjacnica nit prihvata registracije iz bosne a i banke prave komplikacije prilikom placanja… ima ovaj coinmama , indacoin… ali su provizije ogromne za uplate karticama pa sumnjam da cu i uloziti…
Ovo sto se desava sa rastom btc cijene od 1-2k dnevno je vjerovatno radi zurbe svi hoce da kupe i ne vjerujem da ce ovo jos dugo trajati pa ce doci do ozbiljne korekcije…trenutno je bitcoin glavna i udarna vijest u cijelom svijetu… veliki igraci ulaze u igru i jel to sve dobro ili ne vrijeme ce pokazati…

Sto ne mozes otici na localbitcoins, uplatis ljudima preko internet bankarstva, kad im sjedne lova posalju ti i to je to? Sada koliku ce banka uzet proviziju kad se salje bih banka-hr banka neznam, ali ako mislis uzimati 2-3 btca to je nista za tebe.

:smiley: :smiley: :smiley:

Ovo je za ne vjerovat :smiley: Pogotovo zbog uvjerljivo najvećeg prometa u povijesti na BTC.
I ako sad padne, ipak je došao na $17k+ na nekim burzama :wink:

1 Like

blockfolio na cijeli dan, iskreno, nitko ne vjeruje ovom. Ocekujem FORK :angry:

Korejanci su ga imali na 19+ :wink:

Što mislite o mojoj ideji? Plan - dignuti kredit na 100 tisuća kuna, uzeti 1 btc i čekati.

Da imas tu lovu, da, ali kredit definitivno ne.

2 Likeova

Los plan…123456789

1 Like

Bez ikakve ljutnje prijatlelju to moze napraviti samo najveca budala…

to ti je rizik da se ukopas jer zna preko noci da padne i to po 1000 dolara oscilacije do 2000 pa da se vrati, a moze se desit i da se ne vrati :slight_smile:

@mitok ovaj lik je odgovorio na dosta tvojih pitanja kolko bitcoin vrijedi :smiley:

Ko ima vremena nek pogleda i ovu stranicu price…

1 Like

taman sam izrudario 100 usd na nicehashu i ono ga hakiralo uff… neznam bil ih prokleo il unajmio hahah

lol lol …

Inace Mitok, da te kao starog burzovnog igraca pitam, sta ti mislis o onom rusu Masterlucu (BitcoinVanga). Vidim on brije na neke analize (tehnicka?) i prati ga glas da je dugi niz godina prlicno dobar oko prognoziranja vrijednosti BC-a. Cak je navodno predvidio i slom 2013. i ponovni uzlet nedavno…

Jesi cuo za njega?

https://vk.com/wall-130254204_6

ajmo ljudi vase prognoze ide li ovo do 20 ove godine ili ne, sta kupovat sta cuvat aktivirajte se :slight_smile: