Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Po mom mišljenju volumen nije bio dovoljan. Još se ne zna što će biti jer se lako promijeni situacija, ali i dalje postoje bearish pokazatelji (uz neke istovremene bulish), ali ako se ova razina ne probije uz veliki promet ja ću više shortat nego longat.

Može li se nekako Dogecoin prebaciti na nekakav wallet s HitBTC, jer razlika u cijeni je bolesno velika. Kakva sam ja budala i da to već nisam napravio i transferirao novčiće na drugu burzu.

Edit: Vidim da se mnogi žale da ne mogu uopće ništa s Dogeom napravit @d1namic ti si koliko vidim uspio, samo kako to sad najbolje izvest.

Prodao po manjoj cijeni i sve na drugu mjenjacnicu… Hitbtc nula više…

Čini mi se da ovaj HitBTC shorta određene valute… Mislim da je isto napravio s Doge-om, a sada to već 2 mjeseca radi s XVG. Doge se barem mogao prodati (IAKO PO ZNATNO NIŽOJ CIJENI), a Verge je zablokiran i deposit, i withdrawal i prebacivanje na trading wallet. Već 2 mjeseca mi stoji nepomično, i sve mi se čini da će biti oslobođen tek kad krene padati cijena…

Sta ste uradili sa silnim parama od crypta? Jel iko kupio stan, kucu, digao keš? Ja nisam nista od toga - nemam nista :slight_smile:

1 Like

ma s tim hitbit su godinama problemi koliko ja znam, ne znam zasto uopce tamo trejdas

ja za sada samo mastam, uglavnom bez osnove no valjda ce nesto biti od svega

ugl dajem otkaz, eventualno zatvaram stambeni, mjenjam auto, godinu dana se samo odmaram i zajebavam i tak…

i da, nesto ostaje love za sljedeci ciklus

1 Like

Jer je prije nekih kripta bilo samo tamo :frowning: Ne trejdam, ali kad imam npr 500$ nekih različitih valuta na nekoj mjenjačnici, ne da mi ga se povlačit s mjenjačnice i sve držat na walletu i plaćat fee, pa pustim. I onda to sve naraste, pa na kraju ne mogu povuć :sweat_smile:

Ima li netko BNB u vrijednosti od 2$ da mi posalje. Placam 4€ na PayPal

Ili ako netko ima BNB za prodati neka se javi na PP pa se dogovorimo

Planira li neko od vas pokusati sa Chiom ?

Ovo mi se čini vrlo dobro. Sve što trebaš je SSD od 4-5 TB i to je to. Projekt kao projekt se čini vrlo ozbiljan i potencijalno uspješan u budućnosti. Mislim da bi se moglo fino zaraditi.

chia je trenutno na 1210$, ja cu defintivno pokusati, ne zelim da mi ovo prodje kao btc kada sam 2009 govorio nema od toga nista pa eto… za mene i nebi nista :confused:

ma joj, najbolje izvuci sve sto mozes od tamo i prebaci negdje drugdje, nemam ja povjerenja u njih

Ne razumijem zasto se petljate s nekim ZNJ brokerima, koji mozda nece isplatiti, kad postoje pristojne i ozbiljne usluge. (kao npr. Kraken)

Nema Kraken sve kriptovalute, nekad treba riskirati i na upitnim mjenjačnicama da se dođe do neke valute u samom početku…

Binance ima poprilican broj valuta a cini mi se kao jedna od najjacih menjacnica.

Lako je sada govoriti to. No, 2017. kada sam kupovao, a vjerujem i @d1namic , većina valuta nije bilo na Binance i drugim servisima, “prisiljeni” smo bili biti na HitBTC. Sada mi je glupo što nisam ranije izvukao te novčiće bilo kako i prebacio drugdje (ako se moglo možda), jer sada i dalje čekam potvrdu verifikacije korisničkog računa da bi mogao išta napravit s tim novcima. A kad i ako odobre, upitno je mogu li izvući novce. Smeće od mjenjačnice, ali sada je kasno.

1 Like

Zašto misliš da si zakasnio na btc?
Isti je na dobroj putanji da postane primarna globalna monetarna valuta… novac budućnosti.
Ako to postane… sve je ovo tek zagrijavanje.

I ja se takodjer ukljucujem na taj CHIA - BROD imali neka tema ovdje specijalno oko toga sto se gradi dodaje oduzima itd :slight_smile: pozz za sve