Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

@mrcina procitaj si ovaj post: https://steemit.com/cryptocurrency/@scrawl/a-brief-look-at-crypto-arbitrage-trading

Najveci problem preprodaje sa burze na burzu je sto transakcije traju i po sat - dva pa se cijena dosta promjeni

A razlog zasto je razlika tolko znacajna je sto je Volumen na Bit-z u bio samo 21$ :smiley:

Šta mislite o Ripple-u? Kakva je njegova buducnost po vama? I gdje ga vi kupujete pošto ga na Coinbase-u još nema?

Na kojoj strani si ti? :slight_smile:

Trebam odgovor.
Bio sam 100 % uvjeren da sam 2015 zamijenio LTC za domene, kako je sinoć skočio za duplo reko idem još jednom provjeriti. Učitali se svi blokovi, i dalje vidim 21 LTC.

Dali je ovo stvarno stanje ili je moguća neka greška ili promjena jer i dalje mislim da ih ne bi trebao imati?

posalji ih ti nedje i trade za kes pa ces znat :slight_smile:

moguce je vjerojatno, ali kao sto je Mitok napisao, stvar je u likvidnosti, znaci tu di je Ark 2 dolara promet je samo 21 dolar znaci po tim cjenama ces kupiti mrvice ili nista

1 Like

Jeli moguće da novčanik ne prikazuje dobro? jer čak u nameschepu imam bitcoin uplatu u protuvrijednosti LTCa na taj dan.

nemam pojma, ja to sve skupa onako na osjecaj pratim, no daleko sam od znalca pa ovo sto imam BTC samo hold i pratim te njegove prognoze otprilike kao orjentir.

Ugl. on brije da je sada valjda predzadnji val (?) prema kojem ce cijena otici jos dosta gore, pa korekcija pa zadnji gdje ce otici pun k. gore.

Krajnje pretpostavke ok max cijene su vam tu negdje s tim da je on cak i nesto optimisticniji.

No zanimljivo je kako se taj zadnji val na neki nacin poklapa s eventualnim slomom burzi kroz 2-3 godine, sto si ti ovdje skrenuo paznju pa bi i moglo imati logike sve skupa

Ak vam se prognoze ostvare, ja cu i kao jedan mali ulagac biti zadovoljan :slight_smile:

Ako wallet toliko prikazuje, vjerojatno ih toliko imas. Cestitam, bogatiji si za 3500 usd :wink:

Imam i ja jedan novcanik koji sam popusio a sada bi na njemu mogao imati 1500 eura :relieved:

Sad sam učitao i stari BTC novčanik, platio sam 0,65 BTCa neke domene 2015 na namecheapu, sad je to 10k eura.
Kupio sam 20ak domena, i na jednoj od tih 20 domena nisam uspio staviti web, promijenili su mi se planovi i odustao od tog projekta, svih 20 isteklo sljedeće godine, a platio ih 10k eura :smiley:

3 Likeova

Da sam ja 2015. i 2016. isplacivao zaradu u BTCu ko ovu 2017. sad bi imao cca 350 BTCa. :smiley:

Pitanje, dali za prodaju ili slanje LTCa postoji neka lozinka, ili samo u walletu upišem ključ onoga kome šaljem? Ako treba lozinka, što ako je se ne sjećam?

Niko nista (20 karaktera) :grimacing:

Pa probaj poslati sebi na neki drugi wallet najmanje sto mozes ltca :slight_smile:

Mozes i meni probat poslat nije bed :smiley:

Mislim da si upravo saznao da si bogatiji za cca $3500 :wink:

Ako hoćeš napravi copy/paste ove adrese ispod “Recent transactions” sa slike (ovaj veliki hexadecimalni broj) i ovdje provjeri stanje: http://explorer.litecoin.net/search?q=

Ja vjerujem da će ići gore, mada nema garancije. Ja svoje držim i čekam. Ovdje imaš popis burzi na kojima se trguje sa XRP: https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/#markets

:wink:

Ali trebao sam imati puno više i sada biti jako bogat :slight_smile:

Ja volim biti konzervativan u procjeni cijene :slight_smile:
Velim, ne pratim ga, ali mislim da će Bitcoin profitirati od sloma burzi, i ako se mene pita, taj slom dolazi, pretpostavljam u 2019.

Ako netko ne zna, dolaze Bitcoin futuresi, i moglo bi biti zanimljivo. Ne mora se ništa dogoditi, ali može biti i jako turbulentno :wink: Zapravo se može prilično točno predvidjeti što će se dogoditi, ali je potrebno višesatno istraživanje što se meni neda jer i tako ne mislim uskoro prodavat niti u slučaju velikog pada niti u slučaju velikog rasta.

Ode BTC s 20k na 12.5k.