Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

ah šta ćeš, život je kaktusov cvet

Može i ovako: Ode BTC s $7,000 na $12,500 u samo mjesec dana.

Ništa čudno niti išta zabrinjavajuće. Taman da padne i ispod $10,000, i dalje je 99% sigurno da će opet na ATH.

BTC je treutno 20% down od ATH-a sto je po meni nista…

Svaka cast za ovaj link, nisam vjerovao da ovakva MRAKA postoji kod nas na BALKANU ljudi razvaljuju (u dobrom smislu)… sve gledam i divim se! Slike njihove sve govore…

oce li ic btc ubrzo gore vase misljenje @mitok

jesmo krenuli u napad na 20k :moneybag::muscle:

cekam ga
XRP dodat na cex.io dako se sjete i monero da dodaju

chart
podsjeca li vas ovaj chart na nesto? :slight_smile:

Ljudi da li je iko istrazivao malo ovaj browser mining? Vidim @anja1 je pisao malo o tome ali nista vise, da li je neko pokusao da monetezuje svoj sajt s tim i kako je prosao?

Meni Avast u zadnjev rijeme blokira jako puno sajtova jer upozorava na JS miner :slight_smile:

Da i ja sam to primetio sto vise da kazem vecina video hostinga je pocela da ukljucuje to u svoje playere cak i bez pristanka pristanka uploadera, takodje video na nekim bas jakim legit sajtovima.

Mene vise zanima iskustva iz perspektive nekoga ko to radi. Takodje gledam i Monero vs LTC s obzirom da planiram da ulozim u kripto valute ali nizeg ranga, LTC ima stabilan i konstantan rast, a s druge strane ni Monero nije los i koliko vidim on tek krece i vecina ovih sto koriste browsere za mining idu na Monero.

Sad razmisljanja o BTC su van mene, sa trenutnom cenom nije mi cak ni opcija, vise gledam neki rast na duze staze (cak i par godina) i ulaganjem u neke druge valute.

LTC ti u ovom trenutni nikako nebi preporucio jer je imo snazan rast zadnjih par dana, tako da bi uskoro trebala neka korekcija…

Jeli ima neka stranica gdje pisu kada novi mining coini izlaze?

Muka mi je od citanja bitcointalk foruma gdje je svaki drugi coin ico, a naslovi kao da ih pise nethr

https://icorating.com/
https://www.icoalert.com/

Baš i nemam čarobnu kuglu :slight_smile: Teško je znat, i postoji više scenarija. Neka razmišljanja sam napisao ovdje

dobar teks zahvaljujem

1 Like

Nisam se ukljucivao u ovu temu do sad, niti se razumijem nesto u tematiku, ali zelim samo cestitati svima sto imaju BTC, i danas su puni love :slight_smile:

Svaka cast decki :+1:

Ne mogu reci da mi nije krivo, i da se ne zapitam cesto sto nisam 2015-e kupio jedno desetak Bitcoina, ali opet to nije toliki promasaj u odnosu na one koji su imali BTC, a potrosili su ga na gluposti dok mu je vrijednost bila relativno mala - e da sam to uradio, vjerovatno bi puk’o danas :smiley:

4 Likeova

Tu je samo ico, znas koju da imaju i non-ico coini?

E neznam nazalost :confused:

Nije mi nitko odgovorio na pitanje.
Kada šaljem LTCe sa svog waleta dali će mi tražiti šifru i što ako je se ne sjećam?