Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Pada kao da nema sutra. Najgori mogući oblik korekcije.

Ovo je za mene dokaz da je ipak ušlo dosta “glupog” kapitala, ali i da takav kapital prevladava, što dokazuje da nismo u balonu jer ovakvi amateri ne rade balone, a ozbiljni još očito nisu niti ušli.

Nisam se ubio tražeći, ali nisam vidio niti jednu vijest koja bi trebala potaknut ovakvu rasprodaju.

Samo se nadam da sutra neće skočiti BCH

Sad ti je već cijena na 11.700 eura…trebalo je mene slušati…

Da hvatam dipove sa investicijom? Toliko neiskusan nisam :wink: Dipove hvatam sa malim iznosom koji je za takve igrarije

Ni slučajno. Nema jednostavno dna. Futuresi su odigrali svoje.

LTC će na 80-100 eur, BTC na 6000-9000 eur…

LTC je najgore prošao. Teško će to više gore.

Joj što će sad likovati neznalice koje su spominjale balon i kojima ovo slučajno ide u prilog :slight_smile:

1 Like

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/1BQsFpsEiZyecSTytUq2SDLbz2Ngmp9ibc

Samo jedna od mnogih takvih adresa. Nema iskrcavanja, zato sam, između ostalog, uvjeren da će cijena na novi ATH, naravno ne danas :slight_smile:

2 Likeova

Jedan od pokretaca pada btc-a:

Nije ti to neka analzia, samo trazis iduci resistance point…

Nema to veze jer je i BCH od jucer potonuo 40%.

meni ce biti sumnjivo samo ako BCH pocne rasti

nisam ulozio u bitcoin niti planiram, eventualno u ove manje, ali se iskreno nadam da ce od nove godine doci do 20k

isto kao kada ja gledam google analytics … tri dana zaredom pad mene glava zaboli pocnem piti i razmisljati o smislu zivota i zasto postojimo kao ljudi, onda cetvrti dan pocne rasti malo iznad treceg ja pjevam veselim se … jebat ga, sve je do trenutka hahahaha

4 Likeova

ja sam sinoc nesto pratio neke na youtube i mislim da je ovo odlicno i da treba iskoristit da se trguje jer ide on opet gore.

bez ako BCH ne poremeti sve pa iskoristi ovo, ali ne vjerujem da ista mogu jer su i oni pali

1 Like

vidim nesto kao razlog neki sukob interesa … ima li on kakve veze sa coinbaseom? valjda ga optuzuju da manipulise valutama na coinbase, ne znaam jesam li dobro shvatio

gdje uzeti btc preko banke ili paypala? Nemojte reci neki exchange jer uzimaju proviziju za poludit, a o potvrdama da ne govorim.

Da ne bude zabune, ne likujem. Možda se gornji tekst ne odnosi na mene, ali kako sam stavio link osjetio sam potrebu napisati.

Znam ovdje neke jako dobro, imaju problema sada povući coine i želim da na posljetku uspiju u tome (svi vi). Nadam se da će BTC skočiti više nego je bio do prije 2-3 dana. I ja sam jedno vrijeme mislio uložiti ali zbog komplikacija sa tim burzama sam odustao. Ne pratim previše sve to, ali znam da sam se zagrijao kada je bio negdje oko 1700-2000 $, i da sam žalio što nisam kupio mjesec dana prije, kada je bio 800$… jbg. Sada imam otvoren acc, ali sam se ohladio od svega toga.

Svima vama sretno u daljnjem ulaganju. Mislim da je BTC daleko dogurao, da bi samo tako pao za stalno. Bude uspona i padova, ali bi trebao trajati još dugo. Barem dok se ne pronađe još bolje rješenje, pa se BTC bude mogao pretočiti u tu neku drugu (bolju) digitalnu valutu.

2 Likeova

smijesno je kad pisu po novinama danas i juce pao bitcoin… dje je to pao? pa prije nekoliko mjeseci je bio 2.500$, kako moze neko da kaze ako dodje do 12-13k da je pao? pa cak i da dodje do 4-5k, opet po meni nije pao! nego to je sve propaganda i navlacanje obicnih ljudi da kupuju, jer kad vide takve tekstove, svi bi da kupe! sve je to igra, samo treba biti oprezan i kesirati pomalo s vremena na vrijeme, jer dok ne vidimo kes na nasem racunu u banci, nista nismo dobili :slight_smile:

1 Like

Dobro je jedan covjek rekao, svi komentari i vijesti da je btc pao su glupost, btc treba usporedivati prema pocetnoj cijeni, a svi jako dobro znamo koja je to cijena. I da padne na 100$ to je rast, a ne pad, ali jbga clickbait je odlicna stvar i nitko ne kontrolira to. Jeli tko od starijih forumasa (hr) prodaje btc? Mali iznos naravno XXXkn