Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Pa sta i da je rekao ranije… Ja sam vam svima rekao za STORM cim sam ga pronasao i uz to i gdje moze da se kupi i svi su me ignorisali! prije 7 dana je bio 0.00001357ETH kad sam rekao za njega, danas je 0.00005558 ETH. :slight_smile:
Inace ne vjerujem u taj coin na duze staze, ali vidjelo se iz aviona da ce brzo skociti za 3-4 puta jer je tek izasao a bio je oko 3 puta ispod ico price…

1 Like

Ovo sto si napisao je totalna nebuloza :slight_smile: svaki drugi komentar je suvisan…

Vidio sam to, strašno!!! Ja ne znam ništa o gradnji mostova, ali niti ne komentiram gradnju mostova.

E neka si mi rekao …hahahaa…

ma joj, ti ekonomisti/analiticari kojekakvi su najjaci… onaj Novotni je stalno na tv-u/medijima a nekoliko firmi mu propalo. Skegro sto je dirnuo to je propalo, nije samo ako je odradio neki dil s drzavom. Da ne pricam tamo prije pokolja na ZSE izjave/drukanja cijenjenih anliticara i ekonomskih strucnjaka

1 Like

Ja odlucio da uzmem par alt valuta za neku sicu pa da stoje i tako krenem i skontam da nijednu alt valutu ne mozes kupiti za prave pare, treba ti BTC ili ETH.

Dobro ajde da kupim BTC. Koju god berzu probah COINBASE, CEX.IO, BITTREX, BITPANDA nijedna ne podrzava BiH. Na Krakenu cekam verifikaciju vec dva dana i to onu osnovnu, ali sad vidim da moram platiti i wire jer ne mogu napuniti racun karticom ili paypalom.

Ima li neka berza koja prihvata kartice i da je ovaj process nabavke alt valuta bezbolniji i laksi?

1 Like

Možeš na https://www.virwox.com/ kupiti BTC instant preko Paypala, registracija je smao email potvrdni link, samo prije dolare moraš zamijeniti u Linder dollars pa će te malo oderati. Ja sam tako kupovao 2013 godine jer nisam imao živaca za ove burze koje su tražile hrpu dokumenata. Nisam požalio jer da nije tog weba vjerojatno nikada ne bi kupio LTCe tada koji su kasnije porasli 30 puta pa je ta provizija bila zanemariva.

Zbog cega cex.io nije dostupan u srbiji kada upisem broj telefona za verifikaciju +381 kaze da ne podrzavaju moju zemlju … Dali bi neko iz Hrvatske hteo da mi pomogne i da mi da svoj broj telefona kako bi ja njega upisao za verifikaciju pa on meni posalje taj kod sto traz… Hvala unapred. Nek mi pise u pm ko bi hteo :slight_smile:

New User Registrations Are Temporarily Suspended

Mogucuce da im i to nesto ne radi

Ma zeznuo sam se upitanju je sajt bitpanda znaci na toliko sam vec sajtova poslao verifikaciju da vise ne znam ni o kom pricam oko desetak kako mi se cini… I jedino sam za sad sa bitpandom dosao do necega ali ne mogu iz Srbije i ako pise da prihvaca citavu EU tako da ako bi neko bio voljan da mi ponogne i da mi broj telefona da sa njegovim probam bio bi mu jako zahvalan

cex.io registracije ne rade koliko ja znam ima 2 tjedna, mozda i vise.

na bitgrailu (xrb/btc) se igraju utakmice zivota, normalno zakasnio sam, al nadam se da ce biti i produzetci… navalite, once in a lifetime

Eto jedan članak vezan uz kriptovalute: http://ivolipovsek.com/kriptovalute-brzi-vlak-do-bogatstva/ :slight_smile:

Upravo tako! Baš me zanima koliko će vremena trebati da ljudi shvate ovo.

Svi su se uhvatili toga da se sa BTC ne kupuje kava, da se skoro uopće ne koristi za kupovinu itd, a uopće ne razumiju da je i kupovanje drugih kriptovaluta način korištenja BTC-a i da je i za to potreban. Bitno da budale trkeljaju da nema intrinzičnu vrijednost i da je nemoguće izračunati njegovu stvarnu vrijednost. Nemoguće je onima koji ne znaju i ne razumiju, a među njima su i veliki “stručnjaci”, profesori na ekonomiji, profesori na privatnoj visokoj školi ekonomije, razni ekonomski analitičari i mnoge druge budale.

Što se tiče HitBTC burze, evo mogu potvrditi da mi je konačno prošao STRAT withdrwal, kao i XVG od prije nekoliko dana (prošli su jučer). Maloprije sam napravio novi withdrawal preko XVG i on je prošao u manje od 10 minuta.

Izgleda da stvarno imaju samo tehničkih problema, ali su ipak izgubili moje povjerenje. Ostalo mi je tamo samo još NEO jer ga uopće ne mogu prebaciti sa main walleta na trade wallet, a niti napraviti withdrawal. Ipak, dobro je što ovi ostali withdrawali trenutno prolaze pa možda i neće vrisnut ta burza, što bi bilo loše i za BTC i za cijeli market.

1 Like

To naravno niko nece da pomogne jer kazem da sam iz Srbije… E kada ce izaci te 90’ iz vas da se neki brat Englez obratio za pomoc sigurno bi svi nagrnuli ali ovako…

EU (European Union) nije isto što i Europa, koliko znam Srbija nije u EU

zar stvarno mislis da neko nece da ti da broj zato sto si iz Srbije?

ne živi u zabludi

Meni deposit već nekoliko dana ne sjeda na račun na HitBTC.

Vjerojatno će sjest sa kašnjenjem. Meni nije prolazi withdrawal za LTC tjedan dana, pa sam ih kontaktirao i vratili su mi na account i onda ponovio i odmah prošlo. XVG i STRAT nisu prolazili par dana, i onda je prošlo. Prije par sati mi je XVG withdrawal prošao u roku par minuta. Depozit sam zadnji put radio prije nekih 2 tjedna i normalno je prošao.

Iako jako štekaju, povremeno prolaze depoziti i withdrawali pa treba pričekati. Ali bolje da ne radiš depozit na tu burzu :smiley:

Hvala na odgovoru!

Evo sad mi 15.000 kn XRP-a ne sjeda s Bitstampa na Binance…čudo jedno.

EDIT:Vidim da korisnici u cijelom svijetu imaju probleme s XRP na Binance…

1 Like