Bitcoin, Ripple, Etherium itd

Nisam prebacivao XRP u zadnje vrijeme, ali valjda će proći s malo kašnjenja

Inace prolazi unutar 4 minute…sad je prošlo već više od sat vremena.

Inače XRP danas rastura.

…Vidim :slight_smile:

Taman su trebali sjest i na 2500 dolara uberem 500 plusa i onda sve zašteka i nema ih nigdje :disappointed_relieved:

Ma doći će, i Bitstamp i Binance su do sad bile skroz pouzdane burze

Vjerujem da hoće. Ali kad dođe umjesto 500 dolara plusa imat ću toliki minus. Bistamp je daleko najbolji po svemu.

:smiley:

hahahaha :rofl::rofl::rofl:

ma salim se ja. u pravu si ti Brane. sve je to bezveze

bit ce da je to sve skupa ipak neka neka igra na rubu zakona ekipe s Bitgraila… oprez

koje zlo… hehehe xd

Da li netko prodaje mozda exch. acc (bittrex) ili poznaje nekog ?

Bitgrail je ima bug u softwareu. Nije pretjerano cudno za exchange koji je stvoren samo radi XRBa i koji je jedva testiran. Pomama za XRBom je srusila i njih i Mercatox istovremeno.

Inace, nastavak drame oko govna Mcafeea i scamera XVGa:

Pogledat screenshote koje je XVGWhale kasnije obrisa s twittera. Ljudi su zreli za zatvor.

je, samo su im bugovi takvog tipa da ti slucajno ne prođe nalog koji si postavio, a duboko ispod tebe su kao prosli. Tebe preskoci kao…

ma to je previse sumnjivo, micem se od tamo

Koje win wallete preporucate za cuvanje btca? Gledate li popularnost walleta, fee transakcija, sigurnost?
Edit: Ako tko ima za prodat btc za 500kn samo stariji i ugledni clanovi bilo bi super :slight_smile: Saljem lovu na banku.

izgleda da su popravili

hebate ovaj xrb raste ko na kvascu sta je ovo :slight_smile: i svaki put gledam naloge i mislim si - ma nema sanse da probije neki nalog tipa 100-200 bitcoina i kad ono puf ode…

pa ko to kupuje u tim kolicinama na toj maloj burzi bitgrail??

sreca pa mi je nesto love ostalo zablokirano tamo dok su sređivali greske na burzi pa kad su sredili nisam povukao vec ostavio…

a nadam se da je i ark konacno krenuo, iako sam se vec 10 puta nadao pa nista

XRB na drogama. :slight_smile:

Jos losih vijesti za XVG