Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

gledaj hrvatskih adresa sta ima, haos

Da li je neko upucen za Envion. Dali se isplati ulagati u ovo, molim vase misljenje.

Hvala

Upravo uzeo 2mil ember coina, nadam se da ce za par tjedana doci dobre vijesti, prebacuju se na novi coin zvan Chartis. Nudit ce prebacivanje ember u chartis coin, sada hoce li biti 1:1 neznam, ali dobra je vijest da su aktivni, cijena coina je stvarno mala, pa za ulozit tipa 100-200kn nije lose, ne govorim da ce sada coin biti ono nesto, ali sa malom cijenom i sa vecim discord communityem od electroneuma, da dosegne 1 cent pa ces zaradit tisuce dolara. Vec duze vrijeme cijena embera je ista jer ljudi s lovom samo rade pump i dump.

Isto tako ostalo mi malo nesto btca pa uzeo 800 komada Electra cisto tako.

Cisto da napisem za ember coin, koji me sada jako brine… prebacivat ce se coini sa starog ember coina na novi chartis coin, sada koji je ratio? 1:1? nitko ne zna. Medutim jedan iz supporta mi kaze da on misli da ce biti obrnuto tipa ako 100 embera vrijedi 100$, a ratio je 100:1, znaci da ce 1 chartis coin vrijediti 100$. To je jako zbunjujuce jer kako postaviti fksnu cijenu novog coina? Recimo da ja napravim coin, izrudarim 20mil coina, postavim fiksnu cijenu coina 10$, izbacim ga, i dok ga ljudi rudari tako i trguju, cijena se stabilizira na npr 1$ i ja pokupim 20mil $. Ovo je jedini coin u koji sam riskirao love bez da vidim cv ljudi iza coina, pogotovo kada se prebacivaju iz jednog u drugi coin.

Sto mislite o Cripteryum?

Pitanje: ako kupim na Coinbase npr. ETH, kako ga prebacim na drugu aplikaciju?

Npr. Hocu kupiti Crypterium i imam recimo 1 ETH…

Hvala na odgovoru.

Ode Ether na 1000…

Juce sam napokon uspio uci u crypto preko prijatelja iz hrvatske uzeo sam ETH na coinbase i bukvalno odma sam to dobio i ubacio na binance… promjenio u xrp i trx imam vec dosta zarade na ovom TRXu ide u tacku :slight_smile: pa vidjecemo sta ce dalje da bude…
Nazalost paypal mi nije dozvolio da posaljem vise od $2K pa sutra krecem za HR da mu donesem kes, kaze mi da je uplata na racun do 105 hiljada kuna godisnje ok kao da to ne gleda poreska… jel to tacno ili moze biti kakvih komplikacija?

Misliš za Hrvatsku? Od početka prošle godine porezna nadzire doslovno sve.

Naravno, to ne znači da će na sve reagirati. No, ako on odjednom dobije neku veću sumu na račun (što se za 2-3k eura može reć), to bi im moglo upasti u oko.

Dali neko prodaje BTC ili neki altcoin?

Jel postoji još neka alternativa Elektrumu? Trebam provjeriti jeda wallet.dat kojeg imam na kompjuteru, kada ubacim taj file u elektrum dobijem ovo na slici ispod. Nisam pronašao ni jednu alternativu Elektrumu a ne mogu skinuti 40gb na kompjuter kada nemam dovoljno memerije.

1

Još jedno pitanje, kada već ne radi ovaj elektrum, skinuo bi ja btc wallet službeni ali na C dsiku nemam prostora. Dali se može nekako blokovi skinuti na D disk?

Edit: skužio sam da se može jednostavno prebaciti prostor sa D diska na C pa sada imam dovoljno da skinem sve blokove.

Jesi zainteresiran za kupovinu ETH…

etn poceo rasti :slight_smile: 20krktra

Ja ih imam 2,775.00
obožavam ove male valute, po mogućnosti ispod 0,1$, zadnje vrijeme najviše rastu jer ljudi vole kupovati nešto što je jeftino bez obzira što je market cap možda velik. Isto se govorilo i za Ripple kada je bio par desetaka centi da neće rasti jer ima velik market cap, tj da je već prevelik.

Frend je iz zahebancije uletio u paccoin sa 1000 usd prije tjedan dana, od tad je narastao 2200% i dalje raste ko lud.

Nemojte me ozbiljno shvacati za ovo sto cu reci, ali jucer sam vidio jedan ico zvan digitexfutures cijena coina ce biti 0.01$, ali sama stvar kako ce to radit je jako zanimljiva makar meni, a to je da ce imati svoju burzu sa 0% fee, i moci ce se placati samo njihovim tokenom sto znaci biti ce velika potraznja za ovim tokenom. Jucer sam se pridruzio njihovoj telegram grupi koja je imala manje od 30 clanova sada ih ima preko 1300, prije 2 sata imali su 1000 clanova. Mislim uloziti 500kn u ovaj token, iako zelim hrpu informacija pogotovo youtubera koji prate ico. Moze biti nesto od ovoga, a moze biti nista vrijeme ce pokazat.

1 Like

Jedva cekam da dode na neku ozbiljnu burzu, tek ce onda rast :smiley:

Sada kako gledam pa trebao bi kroz 6 mjeseci doci na 1$ bez problema cim pocnu objavljivat ostale ugovore koje su potpisali, i ako jos nista, prijavite se za betu mobile minera do 12.1.

Uff da dode do 1$ to bi bio nice profit :smiley:

Evo ga na 0.2 :smiley: