Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

U koji altcoin da ulozim na krace staze 100$ a u koji na duze ?

Ehh kad bi to znao miliune bi imao :smiley:

eto ulazim i ja, kad je bal nek je bal.

kad sam poceo prebacivati satoshie bio je na 1300, dok su stigli pao na 900 haha, dobro da se nisu trenutno prebacili vec bi bio u pushingu.

kupio dio za 900 a ostatak cu kad vidim na koju ce stranu

edit - a evo me all in, nemam ja zivce za cekati gdje ce to :moneybag:

ako obozavas, evo ti jedna dobra, jeftina koja ce vrlo brzo da raste… 300 mil ljudi koristi njihovu alpikaciju, token su tek integrisali i pustili na koristenje samo 10k clanova. od juce je skocio duplo i jos ce sigurno…
KIN coin!

1 Like

Pozdrav svima,
može samo informacija preko čega ste kupili ETN ?
Tnx

cryptopia, jedini nacin trenutacno. Sto se tice kina, vidim neki raspravljaju o njemu, ali odem na sluzbenu stranicu i vidim samo wordpress welcome page :slight_smile:

ljudi koji exchange vi koristite za kupovinu sa novcem? bitstamp ne verifikuje racun nekoliko dana vec a ovaj coinbase je izgleda smece veliko… prije par dana uzeo sam za 1k$ i sve uredu poslao ETH stigao za minutu … juce uplatim 11K EUR i legle pare na coinbase kroz 2 sata… uzmem ETH po danasnjoj cijeni 13-14 tako nesto sam dobio i sad ne mogu uopste da posaljem ETH na wallet u Binance moram cekati 3 dana kao neki security check koliko god da pokusam 1 ili sve, a account je vec uredno verifikovan i sve… Ima opcija kao Accelerate withdrawal da im posaljes ponovo ID ili Passport, Driverlicence i nijedno ne prolazi 7 put smo pokusali svaki put kaze ID not readable.

Prvi put ulazim u crypto i odma neki problemi… dok ova sra…a ne poboljsaju kakav mainstream i kriptovalute ko ce se zezati sa ovim i koristit svakodnevno, ni 1$ im vise necu uplatit. Mogu mislit kakve su komplikacije kad bi sta zaradio pa htio da isplatis na racun…

2 Likeova

ja hvala bogu nisam jos na velikim mjenjacnicama:

coinmarkets - ne trazi nista posebno
cryptopia - ne trazi nista posebno
coinbase - potvrdio racun, ali trebam uraditi sepu sto mi se ne da, a opet kada gledam zasto uopce koristiti coinbase kada tamo imas samo nekoliko coina.

binance - cuo sam da bez potvrde mozes trgovati do 1-2btc sto je super za nas. (vjerujem da je bio binance)

Ako imas kupiti coin, odes na coinmarketcap sajt kliknes coin i dole markets, onda odes na btc mjenjacnica onaj nas sajt (ne localbitcoins!) i za 1000kn dobijem oko 990kn btca, naravno prije toga vidim na kojem marketu ima coina i koliko se % toga coina trguje odem na 1 od 2 najvece mjenjacnica i registriras se tamo ako vec nisi, kliknes deposit dobijes adresu, odes na btc mjenjacnica tamo stavis 1000kn btc ili eth i adresu te mjenjacnice, platis, klikes PLACENO, i u roku 15-20-30min ti sjeda coin koji si kupio na mjenjacnicu, ALI uplatiti UJUTRO na btc mjenjacnicu, znaci to se radi ujutro jer ako nije ista banka ceka se 2-4 sata, ako prode 3 sata trebas cekati iduci dan.

edit: kad dobijes adresu na mjenjacnici OSTAVI TAB UPALJEN, kada radis refresh racuna btc mjenjacnice i pise ti ISPLACENO JE, znaci gotovo, onda tek ugasi tab!

Ovako ljudi odu na coinbase jer svi kazu da je najbolji i najlaksi, medutim tamo je uvijek cekanje. Mislim da je ovaj gore nacin najbolji.

binance je ok zasad tamo imam nesto manje oko 1500$ i verifikovan sam do 100btc sto je svakako previse… ovo na coinbase sam morao uzeti za novac preko prijatelja iz HR jer bosnu nigdje ne prihvataju, i planirao sam dosta jos da ulozim ali evo ko god misli da koristi coinbase nek dobro razmisli… mozda je problem sto sam poslao vise ETH ali ima ljudi koji imaju vise 1000 put od mene tako da ne vjerujem da je 13 ETH problem… bio sam cancel uradio i probao manju transakciju i isto nece da prodje

ma na localbitcoins prevaranti neki uzimaju proviziju i po 10% nisam tamo htio da kupujem…

Ma i ja sam prvi put kada sam uzimao tamo uzeo i koliko vidim za HR prodava btc mjenjacnica (hr sajt) i onda ti oni i localbitcoins uzimaju proviziju, zasto kupovat tamo kada mozes odmah na stranici od btc mjenjacnice kupiti btc ili eth, umjesto 2 platis 1 proviziju :slight_smile:

CIjeli dan nisam pogledao onaj embercoin vidim skocio duplo :slight_smile:

ja sam se dvoumio da li da uzmem preko Coinbase ili da idem ovde u Austriju (Bec) http://www.thehouseofnakamoto.com/de
Kontaktirao sam ovu firmu sta je vec BTC banka kazu mi da je provizija 5% za kes sto mi je ok cak i bolje nego sto sam nasao na localbitcoins u mojoj blizini… do 10K EUR mozes kupit samo sa pasosem, preko 10K EUR moras potpisati neki EU papir protiv pranja novca … uglavnom posto nemam odavde avion za bec mrsko mi bilo da vozim daleko i eto uzeo preko coinbase, zasad iskustvo jako lose… nadam se da ce mi poslati moj ETH i ja zavrsio sa CB i ulaganjem dok se ovo sve ne poboljsa…

Imam nekih 1.1M PAC-a, eh kad bi on dosao bar do jednog centa pre burna koji bi ja srecnik bio. :smiley:

coin je od kompanije kik. pogledaj kik aplikaciju na google play. 100 mil downloads. juce su integrisali kin u aplikaciju, probno… potencijal je veliki iako imaju 10t coins, mislim da ce cijena vrlo brzo otici 10x

Kupio 68k KINa pa što bude, valja probati dok je još u startu.

1 Like

Ja sam svojih 10 milijuna prodao prije par dana… :frowning:

Golem i SiaCoin po meni dva jaka potencijala ove godine, obratite pozornost na njih :slight_smile:

Malo sam proučavao (ICO) Digitex Futures Exchange DGTX i evo sažetka.

DGTX je coin koji izlazi 15.1 i na taj dan će se moći kupiti po 0,01$

Projekt koji stoji iza tog coina je Digitex burza koja će biti (ako se ne varam) prva burza bez provizija na kojoj će se trgovati futuresima. To će biti moguće tako što će se na toj burzi trgovati s njihovom izvornom valutom DGTX, pa ako sam dobro razumio, oni će pokrivati troškove stvaranjem i prodajom malog broja novih DGTX tokena svake godine pa se neće dirati u naše provizije kao sve druge burze. Dakle, svi koji budu htjeli sudjelovati na toj burzi, morat će kupiti DGTX coin što će tom coinu dignuti cijenu.

O kakvoj se prilici radi govori podatak da su malo prije objavili u telegram grupi da primaju 3,000 prijava po satu a telegram grupa je od jutros narasla na 3 000 članova a do 15.1 je još tjedan dana.

Više pogledajte u videu https://vimeo.com/242250527

UPUTE ZA KUPNJU

  • Prodaja DGTX Token počinje 15. siječnja i trajat će taj dan ili do prodaje svih 700 milijuna DGTX.
  • Prijavite se tako da upišete vaš email na linku https://digitexfutures.com/
  • Kada otkuca sat na njihovom webu (15.1) pojavit će se njihova ETH adresa na koju šaljete vaše ETH (dobiti će te obavijest na email ako se prijavite)
  • Kada oni prime ETH, u protuvrijednosti te uplate vama šalju DGTX po cijeni od 0,01$
  • Da bi ste bili spremi na vrijeme 15.1 morate imati spremne ETH i to na myetherwallet.com novčaniku jer mora podržavati ERC233 TOKENS
  • Nemojte slati bilo koju drugu valutu osim ETH ni s bilo kojeg drugog novčanika osim myetherwallet.com jer bi ste mogli ostati bez novaca

Napomena: Ulažete na svoju odgovornost, provjerite sve informacije na službenom webu, postoji mogućnost da nisam ispravno napisao sve korake.

2 Likeova

6 posts were merged into an existing topic: Zašto nije u redu stavljati referral linkove u Forum?

Pozz svima,evo da ne otvaram novu temu,htio bih postaviti svoje pitanje ovdje.

Zanima me kako uplatiti na GDAX account novce? Jednom prilikom isao sam do banke i pitao da platim u kunama i da na njihov (coinbase racun) uplata sjedne u eurima,no gospode iz banke su mi rekle kako to nije moguce.

Moze li mi netko pomoci kako da uspjesno nadoplatim svoj GDAX account?