Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

ne kazem ja nista za njegovo znanje i IQ, ocito je dovoljno pametan da okrene millione placa kurvama, narucuje drogu i na kraju ucjenjuje ljude, to je sasvim ok.

Jel dokazano da je sam sebi hakirao account i da je ucjenjivao Verge? Ako je to sve istina to naravno nije dobro. Možda se previše zanio, a možda su to sve izmišljotine i podmetanja.

Jebe se njemu za cijeli svijet, a zapravo se i meni jebe za njega. Samo kaže da čovjek ima mozak i da itekako ima što za reći. Do sada se nisam uvjerio u to sve loše što se piše o njemu, ali naravno da je možda istina i da mu to onda sigurno ruši reputaciju, ali kredibilitet kada je kripto u pitanju ostaje jer on definitivno razumije kripto. Ja i tako nisam niti pokušao investirati u njegove coin of the day/week pa me ta sprdačina niti ne dira.

Ja sam prodao ETH sto sam imao i all in ICX / NEO hodl :sweat_smile: ne zelim dalje da citam, istrazujem nove projekte previse informacija ima previse novih ICO svaki dan izlazi od kojih ce vecina propasti… Da me nije Coinbase zadrzao za withdraw uzeo bi ICX po boljoj cjeni ali eto… Imam u planu jos da investiram u XLM i POWR…
@mitok posto si ti dugo u crypto jesi li pratio ICX i sta mislis u vezi ovog projekta…

1 Like

Nisam uopće proučio ICX. Naišao sam na njega puno puta, ali nisam ga uopće detaljnije pogledao pa zapravo ne znam ništa o njemu

Ja nisam vidio samo ss, vidio sam bas tweet di linka taj instagram account i na tom accountu je slika. Kasnije je taj tweet obrisao.

EDIT: I dalje tvrdim da je cuka, al malo s oprezom ga slušam :slight_smile:

Može biti hakirano, a može biti i da je stvarno on to objavio.

Ja mu nisam advokat :wink: Možda je stvarno puno gori nego što mislim, U svakom slučaju je pametan čovjek koji ima što reći o Bitcoinu i kriptovalutama. Naravno da treba i njegovu, i općenito svačiju izjavu o kriptu uzeti sa rezervom i samostalno razmisliti o tome, uz traženje informacija iz više izvora.

Upravo to, i ja tvrdim da je pametan i zna, ali mi je ovim postupkom rekao na oprez, jer lako može manipulirati s kriptovalutama, a sada je bio pokazao da to i radi. No svaka čast mu na svemu, isfurao je život!

Sta kazete za xlm ? Ima potencijala da raste ili ne?

U ovoj prici sve ima potencijala da raste samo dobar marketing, sad je ovaj DavorCoin aktivan

:blush::joy:

4 Likeova

To je staro, ali svaki put kad to pogledam puknem od smijeha :smiley:

1 Like

ja danas “slucajem” naletio na ovo zlato… odvrnuo desetak puta hahah :smiley:

Dali cete da ulazete u neki ico ove godine ? Koji po vama ima najivse izgleda da uspe. Jer kontam da ce 80 posto da propadne

Ima još dobrih fora, recimo ovaj mali koji čeka lambo i hoće moonat, a mama ga tjera da sve proda dok još može :smiley:

1 Like

A ni ovo nije loše :slight_smile:

3 Likeova

Boze… Meni je ovo strasno :frowning:

kada sam gledao intervju od onoga lika btc ponzi ovo mi je prikazalo pod sugestijom, na zadnji video sam šinuo sa stolca, i ovaj malen rus je “krvav” hvala za šeranje :slight_smile:

ajde jos ovo i odoh off:

1 Like

Koji se vrag dogada u zadnje vrijeme sa ICO? Nikad nisam vidio da neki ICO prije pocetka prodaje, cak neki i mjesec ipo prije pocetka ICOa stavljaju white liste. Znaci otvore te white liste na par-nekoliko dana i zatvore ih. Ako si zakasnio tj nisi upao u vrijeme white liste ne mozes kupiti token za vrijeme ICOa nego trebas cekat exchange ako hoces kupiti. Zasto stavljaju te white liste? Ako se je hardcap 40mil$ i za vrijeme white liste upadne 200 000 ljudi i sami ti ljudi mogu kupiti token kada ICO izade, kako znaju da ce ti ljudi kupiti token kada ICO izade? Isto tako kako znaju da ce prikupiti 40mil$ sa ogranicenim ljudima? Stvarno ne shvacam, ako netko moze pojasniti bio bi zahvalan :slight_smile:

1 Like

Gdje sam bio Thu Jan 8 14:27:40 EST 2009 :smiley:

http://www.metzdowd.com/pipermail/cryptography/2009-January/014994.html

A koji dio ti tu nije jasan tocno? Na whiteliste se prijavljuju ljudi koji stvarno zele kupit taj token. Brojevi su zapravo cesto puno drugaciji. 40m$ je nista, 20-30,000 ljudi je vise nego dovoljno za to pokrit.

Inace, ako se i ne proda u prvom valu, ide drugi krug ili se burna visak tokena. Bitno je samo dosec soft cap, koji se redovito dosegne i u presaleu, prije nego je ICO uopce otvoren za javnost.