Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Nema ništa loše u traženju jeftinih coina, ali ako taj coin ima nekog smisla. Baš sam naletio na ovaj:

http://dixasset.wixsite.com/dixasset

Ne mogu vjerovat da ima dnevni promet od čak cca $50,000 i milijunski market cap :smiley: U ovom ludom kripto svijetu ne bi bilo čudo da i ovo smeće poraste 10x ili 100x, ali kad sam vidio da im je web na besplatnoj wixovoj stranici i da na njoj imaju samo MCM widget mrak mi je pao na oči :slight_smile:

ja pomislio nije zvanični sajt, kad ono zvanični. doduše imaju i ovaj sajt https://www.dixassetcoin.net/ i on je preko wixa napravljen

daj da napravimo i mi neko ■■■■■ neki ■■■■■

Nisam vidio taj drugi, ali i on je na besplatnom Wixu :smiley: Wix je inače ok, ali kad je plaćena usluga pa da nema tih reklama.

Edit: Baš pratim svog pirlića (PIRL), evo upravo je na ATH od skoro 25000 satoshia, što je sada oko $3.57. U zadnjih 5-6 sati je jako potegnuo prema gore pa je moguće da padne, ali moja konzervativna procjena od najmanje $6.92 za ovu godinu je sve bliže ispunjenju :wink:

Ja sam ulazio pretežno oko $0.45 ako se dobro sjećam i nadam se da me netko poslušao kad sam ga na toj cijeni tu spomenuo, ali mislim da je još uvijek jeftin. Nije to neki turbo coin niti će biti neki mainstream u crypto zajednici, ali mislim da definitivno ima još potencijala za dobar rast. Neka si ga svatko zasebno prouči prije bilo kakve investicije da ne ispadne loše :slight_smile: Do prije par tjedana je bio ispod $1 i ovo je priličan skok pa može lako pasti kratkoročno, ali kroz godinu će se dizati, ako se mene pita.

Hvala ti puno, ja kopam svaki dan ETH 240 Mh/s, pa imam nesto lufta za trgovanje do sada se nisam bog zna nesto upustao u to vecinom sam sve $ slao direktno na banku.

Vidim vecina ljudi ovdje pise o trgovanju pa me je to malo zainteresovalo, spreman sam da izgubim nesto $$$$ (a mozda i zaradim) jer kako bi nasi rekli BEZ RIZIKA NEMA NI PROFITA!

Lp

Zasto onda velika vecina njih 99.99% nema whitelisting? Zar nije bolje prikupit 40mil$ nego 5 ili 10mil$?

Nije istina. Ni ne sicam se zadnjeg (smislenog) ICOa na kojem nije bilo whiteliste.

Je?

Ja bogami nisam vidio nikada whitelisting nego prvi put prije 3 dana i onda dan iza vidio jos jedan kad opet whitelisting, u 3 mjeseca vidio samo 2 icoa sa whitelistingom.

Jel tko kupovao preko PayPal + Wirex ili radio cashout?
Da li Wirex može služiti kao wallet ili trebam kreirati wallet pa ga spojiti na neku burzu + Wirex?

Prvo pitanje koje mi pada napamet je kakve si ti to uopce projekte gleda? Pogledaj prakticki bilo sta sta je napravilo odlican rezultat u after marketu, valjda 90% je sa whitelistom, ako iskljucis one kao EOS koji su trajali mjesecima. To se pokazala kao dobra praksa. Osobno izbjegavam ICOe bez whitelista.

@bugi, jel misliš investirat u Digitex? Znam da si ti to ovdje spominjao.

Ja sam nedavno odlučio da hoću, ali sada istražujem i ne sviđa mi se što vidim.

Da, mislim sutra ubaciti 75 eura. Zašto ti se ne sviđa?

Iskreno, nisam se ubio proučavajući, ali koliko vidim oni još nemaju niti token niti platformu, a i na BitcoinTalku je samo 5 stranica na ANN threadu i ima dosta negativnih komentara. Neki su stvarno glupi poput pitanja zašto je firma na Sejšelima, ali neki negativni komentari su smisleniji.

Na videu se vidi da imaju nekakav proizvod koji izlazi valjda sredinom godine. Mislim da je dobro da naknadno izlazi jer će se tada pričati o tome, bolje je da su najave za budućnost. Nemam pojma ni ja, radim po intuiciji, računam da je dobro u nešto ući prije drugih.

Stvarno nisam uopće detaljno istraživao pa nisam niti vidio taj video.

Vidio sam u WP neke projekcije o očekivanoj vrijednosti tokena 2021 i idu od $0.02 do $0.43. Nije nešto, ali to su samo projekcije i pretpostavke.

Ne znam još ni sam, ali duga je noć :slight_smile: Ako će mi se dati ću kontaktirat nekog iz tima da mi potvrdi da je u timu.

Općenito, platforma i biznis imaju smisla, barem kratkoročno, a sa $0.01 bi market cap bio samo $10 milijuna (ako gledamo sve tokene) i to je ok i prostor za barem neku zaradu.

Imaš tu video od danas

In the last week our Telegram group blew up to over 15,000 members and 200,000 people have registered on our website!

Ne znam, valjda nas nisu sve navukli bez veze.

Dobio sam taj video na mail, ali ga nisam pogledao/poslušao još.

Jel ovo ista osoba:

https://www.google.hr/search?q=adam+todd+bettrader&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwix5evzxdjYAhUJkywKHS5UB74Q_AUICigB&biw=1920&bih=968#imgrc=qC6OwXRPLEB_4M:

Meni su slični, ali nije loše da još netko potvrdi samo na temelju slike.

Ako je to on, onda mi ima smisla da je osoba tog karaktera i tih afiniteta pokrenula futures platformu.
Inače, znam da se analiza ne radi ovako ofrlje, ali ne planiram ulagat veće novce i neda mi se detaljnije i konkretnije analizirat :slight_smile:

Izgleda da je, na ovom videu se vidi da je i platforma slična, samo je za klađenje


znači lik ima iskustva u izradi sličnih projekata još od 2006.

Da, vidio sam taj video.

Ma jebeni FUDsteri mi samo uzeli vrijeme bezveze. Pročitao par komentara na BT i odmah nastao FUD :slight_smile:

Da li će projekt uspjeti mi je trenutno manje bitno, nego sam zbog nekih komentara pomislio da su možda scammeri. Čini mi se da ovo ima potencijala za parsto posto u par mjeseci, a tek onda će cijena ovisiti o developmentu projekta.

Ali i dalje me brine što nema source coda :slight_smile:

Ako se ne varam, Pirl je upravo po prvi puta prešao milijun dolara dnevnog prometa. Danas je krenula i mini twitter marketing kampanja.

Cijena je skoro poduplana u posljednja dva dana pa ne bi uopće trebao čuditi i eventualni veći pad kratkoročno, ali mislim da je cijena još debelo ispod one na kojoj će biti kasnije u ovoj godini. Ništa nije sigurno, ali potencijal za dobar rast definitivno postoji.

Nije ovo neki turbo coin, ali nije baš niti totalno smeće kao neki.

Disclaimer: Imam Pirl :smiley: