Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Ja imam 90 komada, imao sam 100 do prije 5 dana, ali sam 10 komada žrtvovao da bi kupio KIN. Pirl je jedina dobra vijest od mojih coina zadnjih tjedan dana.

Pirl trenutno rastura. Ja ga imam već neko vrijeme i ne mislim ga uskoro prodavat pa me nije previše briga niti ako privremeno padne jer ga kasnije očekujem na još većoj cijeni od trenutne

1 Like

Kad sam se znao kurcit kako ubodoh deepbrain chain kad je sa 0,28, otisao na 0,54 da ga spomenem i danas kad je na 0,26.

1 Like

Nisi zaradio dok ne prodaš, a bome niti izgubio :slight_smile:

A dok ne kupim na pozitivnoj nuli sam. Malo sam si dopustio da laprdam bez pokrica ikakvog

1 Like

DBC je izasao s ICOa s cijenom 0.0158$ (manje za one koji su dobili bonuse), sto znaci da si ga kupio kad je vec skocio skoro 18x. Coinove koji su tek izasli sa ICOa je uzasno rizicno kupovat nakon inicijalnog skoka, jer je distribucija ocajna, i svi ti ljudi su upravo zaradili ogromne novce i gledaju u kojem momentu napravit exit. Cak i ako viruju u projekt, sansa je da nakon ogromnih skokova ljudi gledaju kako diverzificirat profit. Naravno da moze bit i profitabilno; da si proda na tih 0,54$ izgledalo bi ko dobra odluka. Ali je rizik stvarno velik.

Ma nisam ga ni kupio, odigrao sam imaginarni tiket na njega.

Jel tko kupio digitex, ja nisam uspio, otišlo za par min, dok sam ja skužio da moram odbiti fee od sve u ■■■■■.

Nisam ni ja.

Ipak sam odlučio ući sa nekim manjim iznosom i sad odem na njihovu stranicu s namjerom uplate i vidim da je sold out u roku od 22 minute.

https://www.ubiquicoin.com/tge/local/en/preico.html

Zna li neko nesto o ovome?

Prodao Justin sav svoj TRX, a budale i dalje drže taj scam :rofl:

Kaj se sa NEOM dogada? :smiley:

1 Like

Jedno pitanje sta mislite za Ripple ove godine hoce li rasti, i zanima me jos XDN, XVG, Reddcoin jer ih imam dosta i planiram da cekam do kraja ljeta jesam li dobro odabro imaju li neku buducnost vase prognoze ili da micem to :slight_smile:

Dgtx token mi promakao… Nisam mogao verovati da se raspordao i ICO zatvorio za 20 minuta…
Nego mozda je to i dobro ostala su mi sredstva i sve ide na bracu slovence InsurePal token (IPL). Sta misilte o ovom tokenu ? Sutra uzimam 1000komada pa cemo da vidimo

I ja cu uzeti 1000 komada, ako me potvrde za max 7 sati, ako ne nista… Evo sada otisao na njihov telegram i neki se predstavlja kao admin, a nije pokusava varat ljude hahahaha

Ma to je stalno tako. Sto je najgore nasedaju ljudi cak sam i ja naseo u jednom trenutku dok mi nije trazio 0.5 eth sa mu uplatim. Ali kao token mi se cini dobar i mislim da ce uspeti

1 Like

Što mislite o ovome? Dal se isplati krenuti s time?

Ode ipl nisi mogao ni stranicu otvoriti, a vec otislo.

Nesto smrdi ovdje, sve ide na dole…