Bitcoin, Ripple, Etherium itd

pa pada jer NISTA ne moze da vredi NESTO ,

Brane covjece svi na ovom formu znamo tvoj stav ali iskreno brate posto si malo dosadan…

Ja sam misljenja da cijena ide jos dolje ovaj mjesec na oko 8000 sledeci jos nize. Ono sto je mitok ostavio adrese oni samo kupuju i to masovno. Znaci ne vjerujem da neke budale stoje iza tih adresa no moguce i neke zajebane agencije, i znaju da ovo kad tad ide gore, misljanja sam tek posle ljeta i da ne moze da propadne preko noci. Sto se tice Tether neko ga pomenu to nikako jer vrlo moguce da ce sve da ugrozi.

Ma ja govorim za ETH.

Naravno da znate kada je moj stav CVRST ,ne kako duva vetar, ja sam okoreli pristalica DOLARA od kako radim na netu a i ranije od 2000 otprilike ,zaradio sam ih mnogo,
ali nebitno je to hocu da kazem da je kocka jedno , a zarada drugo, znaci 100 dolara je jedan dobar TV u AMERICI dal je to u kunama 500 u dinarima 9000 ili u evrima 75 ili totalno nebitno u AMERICI je uvek 100 dolara tolko kolko je i uvek ima robe koja je za dva puta jeftinija od evropskih,a o tome da rusi diktiraju nesto pa kinezi pa arapi ,sve je to bajka,za malu decu,pa tako i nezavisni bitcoin i sve te smesne crypto valute,
opet kazem za KOCKU je dobar ,al isto tako su dobre i kladionice i las vegas,

i ja kažem da je kocka

ali se sa ovim ne mogu složiti, da bi nešto bilo vrijedno mora imati korisnost, potražnju i ograničenu količinu

bitcoin je imao potražnju, manipulacijom je polahko gubi

to je sve

pa mozda je i potraznja bila manipulisana,projektovana,

Ja mislim da ti manipuliras ovdje nama, da spustis malo ljudima cijenu da je mozes kupiti :slight_smile:

da spremijo sam dolare i cekam najbolju ponudu,

Ta “neka tužba” nije zapravo tužba nego se traži od burze i Tethera da dokažu da imaju pokriće za USDT u omjeru 1:1, tj. da imaju 2 i kusur milijarde dolara na računu u banci. Tether je USDT, i dok se ovo ne riješi ne preporpučam da držiš sredstva u USDT :wink: Mada ako se glasine pokažu točne imati ćemo novi pad svega.

Prije tocno godinu dana tvoj voljeni USD bio je 6.92 KN , danas je 5.97 KN, pao je 15+% sto je za “stabilnu” valutu jako puno.

Ne zanima te crypto, super, makni se sa topica i bok, nemoj zivcirati ostatak foruma.

usd je bio toliko jer su udarali po islamistima, bio je skoro kao euro, a godinu prije toga je bio kao i sad

jebiga ja samo zdravorazumski rezonujem i pisem moja zapazanja i moje utiske i moje iskustvo,jer se tu pocelo pisati skoro u tom fazonu da ako sutra ne kupimo bitcoin sve ce propasti,mislim moramo malo da sidjemo na zemlju ne samo lebdeti u oblacima ,napuhanim sa nicim,
ajd sada opet necu neko vreme :stuck_out_tongue: laku noc

Jel stav čvrst kao i dolar? Onaj dolar koji je u godinu dana pao 20% :wink:

I ja, i dolar mi je osnovna valuta, ali je smeće. Ja bih jako volio da je to jedna čvrsta i jaka valuta jer mi nije svejedno da li $100 vrijedi 700 kn ili 600 kn. Jučer sam imao transakciju koja bi mi u istom iznosu prije samo godinu dana vrijedila parsto kuna više nego što mi vrijedi danas, a takve transakcije imam svaki čas, pa se tokom mjeseca nakupi prilična razlika jer je dolar jako PAO. Najgore što će još pasti, a ako mi ne vjeruješ samo čekaj i gledaj :slight_smile:

Ovo ti mogu priznati ako ćeš reći i da je kupnja dionice Applea jednaka kocka kao i kupnja Bitcoina. Ako misliš da nije, onda se ne slažem niti za Bitcoin. Rizično je definitivno i to nitko pametan ne spori. Ne znam za druge, ali ja nisam ušao u Bitcoin zato što raste pa se nadam zaradi nego zato što sam ga dobro analizirao i tehnički (uz puno informiranja jer tehnički dio nije moj fah) i ekonomski pa vidim ogroman potencijal za rast. Ja znam zašto imam BTC.

Imam ponudu za tebe, tj. malo “kocke” :smiley:

Ja kažem da će u roku od godinu dana investicijski bolje proći oni koji danas kupe Bitcoin nego oni koji danas kupe USD. Znači da danas kupe i drže točno godinu dana, do 01.02.2019.

Kladimo se u $10, da bude simbolično, ali ovako…ako će pobjeda otići na stranu USD ja tebi šaljem na PayPal $10, ako pobjeda ode na stranu Bitcoina ti moraš kupiti BTC u vrijednosti od $10 i to mi poslati na moj BTC wallet :smiley:

Javi ako prihvaćaš ponudu/okladu :wink:

UPSSSS, evo dolara ispod 5,95 kn :smiley:

I BTC se trenutno jedva drži iznad $9,000, ali dolar ne može samo tako skočiti 50% sa ove razine, a BTC može :wink:

Ovo je odavno vec preslo moju granicu progutao sam i kinesku novu godinu i koreju i kinu ali ovo je vec van zdravog razuma… ide i ispod 9 hilajda btc nazalsot zamenio sam sve (oko 500$) za usdt ili neku stabilniju valutu sto bi savetovao i svima vama

Ja imam svoje mišljenje, ali svatko neka radi onako kako misli da je najbolje. Uopće nije isključeno da BTC padne još niže i da se ispostavi najpametnijim sada sve prodati i kupiti kad još zaroni. Neki će sad i totalni izaći i nikad više se neće vraćati. To je naravno njihovo pravo i možda se čak pokaže i da su spasili što su mogli i dobro napravili, ali moje mišljenje je ipak da će im kasnije biti žao.

Rizik naravno postoji i nije uopće mali, pa neka svatko napravi ono što smatra da je najbolje za njega.

Mozda uskoro bude ovako nesto

Od prvih 100, trenutno je jedan jedini u plusu, i to je BitConnect :smiley: