Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Ja mislim da nema boljeg objašnjenja zašto ovo sve pada od ovog linka https://coinmarketcap.com/currencies/president-trump/
Koji je sljedeći coin? Putincoin pa ČSV coin (ČačaSeVrača coin).
Ovo natjera ljude da razmisle koja je razlika između coina u koji oni ulažu i Trump Coina osim toga što je njihov imao bolji web, bolju priču i one spike da su im partner Microsoft (jel ima koji coin da im nije partner Microsoft?)

Mislim da je ovo sve moglo imati budućnost da je sve ostalo na BTCu kao centralna valuta svijeta, ovi 3-4k drugih su sve uništili.

2 Likeova

mislim da ovaj vec ima. cini mi se da sam ga vec vidio… :slight_smile:

Da, evo ga https://coinmarketcap.com/currencies/putincoin/

E ne bi me cudilo to smece da skoci nenormalno da krene nametanje izmedju ta dva

A što pokušavaš biti u ovoj priči, zdravi razum foruma? :slight_smile:

Osobno ne kužim poantu tvojih postova u ovoj temi. Ovdje pišu ljudi koji ulažu i vjeruju u kriptovalute i u kompletnu priču oko nje. I nije bitno ako neko uloži pa se nada nekoj zaradi od toga. Možda su svi u zabludi i izgube novac, no ne treba im netko stalno cupkati nad glavom sa svojim teorijama, jer ipak su oni odrasli ljudi, svjesni svojih postupaka i mogućih posljedica.

Ako nisu, a jbg, mnogo ljudi gubi investirajući u razne stvari.

Zašto nisu tu energiju uložio prije pola godine da ljudima koji kupuju dionice objasniš da Agrokor može puknut preko noći i da sve dionice iz njegove grupacije neće vrijediti ništa? Što se ne javiš na neki kladioničarski forum i objasniš tim stručnjacima da te njihove strategije klađenja nisu ispravne i da tu samo kladionice masno profitiraju? Mogu još primjera navest, vjerujem da si shvatio.

Svatko ima pravo na svoje mišljenje i veselje. Ja se samo nadam da tebe ne veseli tu “spuštati ljude na zemlju”. Pusti ljude neka se vesele rastu Bitcoina ili neka se mršte kada padne. Sve je to dio ove igre i tko to do sada nije shvatio (uz ovoliko rastova i padova u svega godinu dana, pa i zadnja dva mjeseca ako baš želiš), taj neće shvatiti ni da mu 10 postova napišeš.

Živio.

2 Likeova

Kad smo već kod igre, evo jedna prigodna :wink:

3 Likeova

Mislim da smo blizu dna za danas :slight_smile:
Vraćam se na shopping, fino je ovo :smiley:

Kakav mačak, ha? :smiley: Još samo da kupim jedan alt i za danas je dosta.

BTC sletio po $8711, ETH po $954. Moglo je i malo bolje, ali ne žalim se :slight_smile:

1 Like

73090622-01f3-4b41-a7e4-96720efbb5de
TO THE MOOON!

5 Likeova

3 Likeova

Heh, sada mi smjesno zvuci cifra oko koje se brines…a onda se sjetim da ni ja nisam usao sa puno vise, svega sa 4k kuna. …i isto mi nije bilo svejedno kada su ronile…ali si rekoh, hebes sada to…ili sve ili nista…cekat barem par godina pa vidjet hoce li ulog opravdat vjeru u tehnologiju.
Usao sam malkoc prije ovogodisnjeg booma, i mojih 4k se u samo godinu dana pretvorilo u 90k kn.
Hocem ti reci, s 500$ nebus nista, a nikad neznas u sto se mogu pretvoriti u kriptu. …a sada vadit pare je upravo poznata glupost koju svi mi činimo: “buy high, sell low”. Kako netko reče, kupuje se kada je krv na ulici.

Sretno svima koji junački krvarite :smiley:

2 Likeova

Zadnje dvije rečenice iz knjige, živa istina.

Nisam danas uhvatio onaj najniži dip, ali nisam bio niti daleko. Dok su drugi maloprije panično prodavali, ja sam uhvatio plus od cca 15%, za sada. Da nisam pohlepan mogao bih sada prodat to s čime sam maloprije trejdao i uzeti lakih 15%, ali sam pohlepan pa ću pričekati da tih 15% postane punoooo više. Imam vremena :slight_smile:

Kako manipuliraju cijenama na burzama to je nevjerojatno! Gledam live cijena coina pada, a na burzi ide gore!!! Kako moze ici gore ■■■■■■■■■? (radi vam edit za m4t3r3ti, a ne radi vam 20 znakova -.-)

sa 0.00000735
na 0.00000745

Mislim da ove burze ne zaraduju 0.01% na provizijama koliko uzimaju sa namjestanjem cijena.


:moneybag::+1:
1 Like

svaka cast, razvaljujes :+1:

Cim vidim kako taj debil sa bitconnecta ponasa ne bi ulozio 1$ makar dobio nazad 100$!

Pa to se i pravi za ljude kojima je to simpaticno to su ljudi manjeg kapaciteta mozga i upravo takvi ljudi su bili potencijalne zrtve te ponzi seme , ako je neko imao prilike da slusa neko izlaganje ili pogleda organizovano druzenje ljudi koji se bave Multi level marketingom zna da se slicno ovako ponasaju u takvim organizacijama , debilisanje

Da i sto je najzalosnije ljudi su se ubili, ostali bez hrpe love, dali otkaze i na kraju im nista nece biti jer jbga to je crypto…

Heh…ove godine je tesko bilo fulat, tako da sve je to good luck. Dobro, ponesto u hladnoj glavi da se ne skace s cvijeta na cvijet…gdje ljudi cesto grijese.
Nitko nezna kakve godine nas cekaju do 2020…po mnogim analizama ovo je tek zagrijavanje…tako da je ok staviti nesto i zaboraviti na to. Naglasak na zaboraviti :smiley:

Meni je jedino zao sto intezivno pratim BTC skroz od 2013te, a tek sam pocetkom ove godine usao. Opet, imam srece da sam usao i tad…jer taman je sve poludilo nakon mog ulaska, kao da je neki big brother upalio ringispil. Ako se sjecate kada se ispucao sa 1k$ na 2k$, doslovice preko noći …a ja usao tek koji dan prije toga, hehe…i od tad kripto luduje.