Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Sve pada osim DigixDao.

Each Dgix token represents 1 gram of gold, divisible up to 0.001gram and can be tracked back to the physical gold bar for redemption. DigixDAO is a Singapore-based company and they utilise a 3-pronged audit process to proof existence of the gold bar.

Kako vam ovo zvuci?

Moja predvidanja za iducih 2 mj. Tko ne vidi da je ovo u velikom padu taj ima problem.

WE ARE BLEEEEEEEEDING, SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL!!!

zezam se, ali mnogi ce sad izac, odnosno mnogi vec jesu izasli i vrlo vjerojatno ence se vratiti, to su ljudi koji su kupili u 11tom mjesecu, poduplali pare ali ne izasli i sad su izasli uz mali gubitak… I svi su sretni, kazu Thank you for a 3 months ride uz par stotina dolara gubitka, nista strasno.

A, dali primjecujete kako je sad tisina u medijskom svijetu, nitko ne spominje buble, nikakve hakere, nestali ili lazni novac nista. Pripremaju se ovi vampiri da udju sad ako ustanove da ima tu jos kruha, a vjerujem da ima.

Ja sve ovo vidim ko pocetak prosle godine, nek se ona ponovi, ja budem super zadovoljan.

Ako padne na 2-3k mislim da je onda pravo vrijeme za ponovno uc i HODL

1 Like

Moje zalihe su se otopile samo sam 5% u plusu trenutno hahahah

Sacekati jos 7 sada i onda kupiti sto sam mislio :slight_smile: SiaCoin i Golem

Aha, a znaci pred mj dana su predviđanja bila ovakva? Puno je tu više faktora od igranja grafovima i crtanja po njima, što će biti za 2 mj nitko nezna, a predviđati nešto na što nema nitko utjecaj je teško.
problem

Ne, moja predviđanja nikad nisu bila takva, to si ti nacrtao. Svako ima svoje mišljenje(koje ne mora biti nućno tocno) ja sam svoje izrazio :smiley: .

Naravno, ali je argument na predviđanje bio :smiley:

P.S. nisam napisao da je bilo, nego pitao da li je bilo takvo.

Ti ne vidis da je u padu? :smiley:

Naravno da vidim, no taj pad ne znači da će nastaviti padati sljedeća 3 mj

Odvoji moja predvidanja i tu izjavu o padu i to ti je to. Kakva je tvoja prognoza?

Moja prognoza je da će do novog ATH proći barem 6 mj, ako se uopće desi. Moguće da će pasti i do 5k$, no kažem, teško je prognozirati i išta govoriti jer previše faktora ovisi o tome. Može se sutra desiti da BTC skoči na 20k$. Sve je ovo još u početku i “neopravdano”, kada (ako) se počnu koristiti ovi projekti na blockchainu vjerujem da bi moglo zaživjeti. Šteta, mislim da su sve sjebali ovi shit coini i ljudska pohlepa, no vidjeti ćemo.
Također i dalje se je dobrim pokazao trade prije nekih evenata, i dalje ekipa skače na coine kad dođu na novi exchange i oni skoče. Ja osobno čekam negdje 15.02. za uložiti još u LISK, zbog: https://lisk.io/relaunch, mislim da bi tada mogao skočiti, onda sell pola i čekati stabilizaciju i kupiti još. Ovisi sve što će se do tada desiti no sada je takav plan. Neki dan je došao na novi exchange i narastao sa 20$ na 30$ u 2 sata i onda pad, sada je još niže od 20$ čini mi se. No s tradeovima pazim, i nikada ne prodajem sve već odvajam na pola cca ovisi o prognozi, jer nikad se nezna, možda nastavi rast :slight_smile:

1 Like

pozajimca petar? ako može poslat cu br

Zanimljiva kretanja danas :slight_smile:

Kad sam se probudio Sub je bio na $0.49, onda sve zatvorim da se razbudim i pogledam sada i vidim da je $0.61. Jučer sam ga kupio za ETH i na ovoj cijeni vrijedi u ETH više nego kada sam ga jučer kupio. Sad mi je žao što nisam danas uhvatio po $0.49, ali koliko je ovo sve ludo možda bude kasnije i jeftiniji, a možda i ne bude :smiley:

Počnem pisat post sa BTC na $8,526, a završim na $8,785, a pisao minutu. Ovo je show :smiley:

Vidim da je ranije bio i $7,600 :slight_smile:

Edit minutu kasnije: sad je $8,660 :smiley:

nis, sad mozemo na 70k :moneybag:

Točno, samo ovisi što podrazumijevaš pod “sad” :slight_smile:

Ja povremeno trejdam sa manjim iznosima, ali evo u ovom trenu neću kupovat. Kupovao sam jučer BTC na $8711, ETH $954 i SUB na nekih 65000 onog što je manji dio ETH-a. Za dlaku mi je pobjeglo na 61000 i onda još malo čekao pa uzeo po 65k.

Žao mi je što sam danas propustio BTC po $7,600, ETH po $7xx i SUB po $0.49. Ako kasnije danas opet padne na te razine one neću uzimati tamo nego ću se postaviti niže.

Mene TA na kriptu ne zanima. Puno korisnije mi je konstantno pratiti market barem 3 sata prije prvog tradea, koristiti logiku, malo iskustvo i gledati na sat.

NIsam 100% siguran u $70k, ali vjerujem da je itekako moguće. Kad? Eh, to nitko ne zna :slight_smile: Nakon svega ovog mi uopće ne djeluje nemoguće da ova godina bude za zaborav, ali ne bi me niti malo čudilo da već za koji tjedan budemo blizu $15k. S druge strane, nije nemoguć niti novi veći pad :smiley:

Tko ima živaca neka HODLA, tko nema neka pije tablete. Samo si napravite uslugu i nemojte prodavati ako ne trebate baš sutra novce :slight_smile:

ma ja samo hodlam i BMK, ak padne na soma dolara nadokupljujem, ovak se ne zamaram ne pada mi na pamet trejdati, nisam ni do koljena ekipi koja koja upravlja tom igrom pa cemu se zivcirat i na kraju spusit… cekam 50k minimum a 100k se nadam i to je to. mislim da do kraja godine bude do 50-ak…

Bi’će sve u redu. :blush:
Evo za mali poticaj pozitivnom razmišljanju jedan članak:


Znam da na Forumu ima dosta indexomrzitelja. :blush: Takvima poseban pozdrav. :o:

2 Likeova