Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Sta smo ovo propustili http://prntscr.com/ib0ta7 il je ovo neko pumpanje vlasnika

pump and dump…

Evo ga skoro na 4000

Pa dobro di si nabavio ovu sliku, ovo je zakon :))))
Imaš toga još negdje u boljoj kvaliteti?

Sa $5,900 na $7,700 u istom danu. To može samo Bitcoin :slight_smile:

Daleko je ovo od dobroga i još nema ni govora o povratku bull trenda, ali lijepo je vidjet. Nisam gledao promet i možda je bull trap pa je bolje ne zaletavat se.

Moze mi malo pojasniti neko kako ovoliki skok a nema vol ni 100k $ ? Za ovaj ili nalik tom koinu (e koin) sam prvi put cuo u seriji “mr. Robot” ako je nalik tome kao iz serije onda je banana…

Sto neko gore napisa pump and dump, tako i bi https://coinmarketcap.com/currencies/e-coin/
E sad moje misljenje da oni to sami rade dok je sve u padu odradili su par sitnih transakcija napumpali na nenormalnu cijenu i i to se zabiljezilo jer vjerovatno nikog i ne zanima to da kupi, ovi sto prate se navuku pa potrce odma. Eto mozda neko strucan ima bolje objasnjenje.

Imaju pump & dump grupe na Telegramu po 40,50, 100k članova. Jave na kojoj berzi će biti pump i dump i u koliko sati da svi budu spremni, zatim ti što vode grupu kupe dosta tih shitcoina koje će pumpati. Jave svojim članovima u grupi 5 min. prije koji shitcoin je u pitanju i onda svi kao kupuju da dignu cijenu. Ovi naravno što su davno kupili (admini grupe) rasprodaju, zarade, članovi misle biće više sreće drugi put i tako u krug :smiley:

Takve stvari su jedini razlog zašto neki shitcoin ode gore za 4000% za kratko vrijeme :smiley:

Hehe

zašto je ovdje ravna linija

https://www.coindesk.com/price/

Ekipa evo jedan free airdrop za Inbot. Djeluje jako kvalitetno, dobri developeri iza njega, njemacki coin.
Potrebno je samo imat instaliran Telegram app.

Dakle joinate se inbot.io

Napravite wallet (samo email i sifra), i onda imate input na vrhu za stavit svoj telegram username (nadete ga u postavkama ili postavite). Tamo je link join group za Telegram i to je to.

Kad se joinate u Telegram grupu dobivate 50 tokena za svaki dan u veljaci do 02.03

Jos nije kasno da se prikljucite ja sam se juce logirao.

Zahvaljujem Mare reci mi mogu li se kupiti

Nesto ste mi se ucutali, ima li vas sta se desava kupujete li sta ili izlazite iz ove price :slight_smile:
Moja preporuka za TRON vidim masovno na medium pisu o njemu i drugim sajtovima koje pratim sklopili su valja partnerstvo sa game.com kako nesto sinoc procitah trebalo bi na 0.5 brzo da dodje.

1 Like

Navodno će Tron uskoro do 0,85…

Uh bog te cuo :slight_smile: onda sam ga u pravi cas uzeo

EmberCoin propao, developeri usred novi rekli da se ne moze uraditi swap na njihov novi coin Chartis, svi izgubili lovu… ljuti ljudi samo tako, ali objavili su cijeli kod coina tako da je vec discord napravljen za community koji ce ga pokusat oziviti…

Navodno će sutra Justin iz Trona objaviti kako će preksutra imati neku novu objavu, to garantira barem 0,85

hahahahahahha koji si lik hahaha

1 Like

sta ak objavi da je sve otislo u k… :open_mouth:

Nece, nece to tek treba da raste :slight_smile: no koje sam srece ne bi me ni to cudilo…