Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Btc nekih 18% od jucer.

Golem je pred koji dan izbacio betu aplikacije.

Planiram kupiti jos siacoina. A mislio sam i golema.

Ja planirao kad je bio 0.3 ali cekam malo nedelju mozda ce da padne malo za vikend

Golem napokon skok jaci, Brass Beta izasao sad ce rasti povjerenje kod investititora to je sigurno… samo da BTC ostane jak ide GNT na ATH lagano… Siacoin takodjer nadokupiti po ovoj cijeni obvezno.

:grin::joy::rofl::sweat_smile: Pa ti prži…

3 Likeova

Naime, Zagrepčanin je povezao niz računala kako bi ‘rudario’, tj. zapisivao i potvrđivao transakcije virtualnih valuta. Za to je bio plaćen.

LOL

Ako ga netko zna nek ga pita kako je to rudario Bitcoin s grafickama, to bih stvarno volio znati. Po ovom tekstu se vidi koliko je ovo napredna tehnologija kada ni novinari, a vjerojatno i svi koji su sudjelovali u ovom gasenju su gledali u nekog malog vanzemaljca, jel to zivo ili mrtvo, jel se to jede ili sto je to?

Gori mi rudnik hahahahahaahahhahaahaah rudnik cega? Ugljena?

Nesto smo se usutili… nadam se da sljedeci mjesec krece pravi bull run… sta se kupuje?
Ja sam nadokupio ICX, ARK, ETC, XEM.

Holding:
Dgb
Xvg
Trx
Bcc
Btg
Omg
Golem
Siacoin
Ada
Xrp

HOLDING and waiting for drop:

EUR
USDT
KUNE

1 Like

Radije bi drzao neki shitcoin nego USDT.

iiiiii odeeeeeeeeee vidimo se za 2-3 tjedna u temi :stuck_out_tongue:

Tjko ode?

Da slazem se @NeedHelp, USDT je nuzno zlo, ali akd sam zapeo na Poloniexu i tamo od fiata nema nista osim USDT mi je onda safe kada BTC i ekipa idu dolje…

pa btc, isao gore i sada sve vuce da ide dole.

Pa da, nezna kamo bi, malo bi gore, malo bi dolje…

samo hodl

:nerd_face::nerd_face::nerd_face:

Golem i dalje luduje

XVG nakon cijele fame oko suradnje i dalje pumpa. U pola sata volume xvg-a na bittrexu narastao za 1k btc-a.

1 Like