Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Uhvatio sam ga na 9200 i prodao :slight_smile:
Nadokupio ICX i XEM

Odlicno si napravio, ja ga nisam mrdao nek sam odlucio da ga sacuvam za iduci target: 15 - 20. (pretpostavio sam da bi danas mogao preko 1+, no nije :confused: ). Kao sto vec reče, ovo je tek zagrijavanje. :smiley:

Šta smo se ušutili… Coindesk event je u tijeku, svake godine je cijena fino išla UP nakon ovoga velikog događaja, nadamo se da će opet tako :slight_smile:

LOL

Pa ima nesto djedica. No nebi se slozio da u nekretnine treba ulagat jer nekretnine lako popapa drzava, jos lakse nego bilo sto. Znam primjer gdje su ljudi dobili kolac za svoje zemljiste na kojem je izgradjen prodajni centar, samo tako oslo zemljiste pod zakonom da je to za dobrobit drzave, pa sad ti kupuj zemljista…

@labelo
Niej islo gore jer je cijeli taj Coindesk even bio usmjeren na FUD. Srali su po BTCu, pa za cudo i po ETH, a tamo neke gluposti su uvaljivali bez ikakvih razloga. Kad slusas sve to ima lijepu teoriju, a izgleda ovako:

1 Like

sto kazete na kupovinu ETN po ovoj cijeni? :slight_smile:

Imam ti ga onda ja prodati ako ti treba ja sam ga dosta “iskopao” ostavit cu sebi samo nesto nekih 2000

Ako si zainteresiran ja prodajem 30k ETN ali u paketu sve.

Samo osobna primopredaja

Ne hvala, vec kupio 24 000 etna.

Ja mislim da ih se isplati drzati dugorocno

I ja mislim jer evo i danas su izbacili jako dobru vijest, ali sr4nje je to kada btc pada sve pada, da je svaki coin ovisi sam o sebi to bi bilo super, ali nije tako. Nadam se kada se cijela situacija popravi etn otici vise nego sto je bio ath.

Da svaki coin ovisi sam o sebi, 99% njih bi vrijedilo 0 jer još ništa nisu napravili niti će, ovako kada ovise o BTCu vrijede milione svi redom :smiley:

Nisam neki expert ali se slazem u potpunosti s @bugi

Pa neka i ne vrijede nista, makar ovi sto su aktivni neka od njih bude nesto, a ne izide neki glupi coin o kojem nitko nema pojma, a lete brojevi samo tako.

Koliko ce ovo jos da pada :slight_smile: zna li iko ista o Moneru zasto ovoliki pad i oce li ic gore jer nisam u toku

Evo nekoliko vijesti

Zbog čega tako misliš? A što je Bitcoin napravio točno da ima vrijednost od 6k$ trenutno osim imena? Sve što ima i svaki drugi coin.

Pogledaj neke projekte koji su već u pogonu, a kao najzanimljiviji bih predložio Golem, za koji vjerujem da će u 5 godina doseći znatan rast.

Teško da itko zna sa sigurnošću :smiley:

Pazite se ovih vijesti, pitanje je što je fake, a što ne…


Neovisno o svemu, moj prijedlog je da ne pratite daily news, jer nema smisla ništa osim nervoze. Pogledaš jedan dan super vijesti, sve ti naraste i zaradiš 25%, pa nakon tj. dana sve padne i u minusu si 50%. U kripto ulaganje je zanimljivo ući s novcima na koje se zaboravi, pa nakon nekoliko godina vidjet. Jedino je pitanje hoće li ili neće ovo zaživit. Ako zaživi, na long-term ulaganje vidjet će se znatan plus.

Ja se nadam da ce ovaj trend pada stati i da ce ponovno rasti

Ovo ide bum posle ovoga vjeruj :slight_smile: