Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

vec 6 mjeseci sve pada valjda ce eksplodirat :slight_smile:

Treba ovo iskoristit i samo trgovat :slight_smile:

Moje misljenje da u ovom trenu treba uzet eos, neo, vechain, jer se moze dobra dobit napravit i mozda eventualno etc i to je nesto sto cu i ja sutra da trgujem jos.

Od početka godine se ciljano ruši cijenu. Moja pretpostavka je bila da će padati do $7,700 i $5,500, pa da je onda eventualno slijedeća granica $3,000.

Na $7,700 je palo i vrtilo se tamo neko vrijeme, a sad mi izgleda da ide na $5,500. Kad dođe na $5,500 mislim da će se naglo odbiti, a onda ćemo vidjeti jel će opet dolje i gljivarit oko $5,500 što neće biti lako probiti, ili će možda gore.

Slabo pratim u zadnje vrijeme. I dalje sam uvjeren da će kad-tad na novi ATH, ali sad mi realnije djeluje da će na $5,500 nego onako onako jače prema gore.

1 Like

Daj napiši to na turski,a možeš i na francuski.

@c3po ajde zbriši ovaj prethodni post. Nemam ništa protiv Srba, ali ćirilici tu nije mjesto.

1 Like

Prethodni post nije obrisan, prebacio sam ga na latinicu. Valjda negdje piše da je latinica službeno pismo foruma :slight_smile:

BTW, cryptoexmart . com treba uzeti s rezervom, osnovani su prije 2 mjeseca, a John se vjerojatno registrirao samo da ostavi link :slight_smile:

2 Likeova

I to bi bilo dovoljno, ali sad vidim da prijevod na bilo koji jezik ne poboljšava stvar jer se radi o prozirnoj reklami, tj. spamu :wink:

Nekad sam čak i znao čitat ćirilicu :slight_smile:

Sad bi trebalo uloziti u Nano jer je bas niska cena :slight_smile:

Ako bas gledas ath i sadasnju cijenu, onda bi medu prvih 5 svi trebali gledati etn :stuck_out_tongue:

To sam i uradio prije par dana :slight_smile:

Ono u cem jos ocu su EOS i ICX

E ne mogu da vjerujem da si @mitok pogodio, mislio sam da nece ic ispod 6000

shopping spree hahaaha

Kad ovo krene posle ljeta na gore, kako ce mnogi plakat :slight_smile: sto su se prepali i prodali.

E da ovo priceka jos 16 dana… cijelu platu bi bacio na kripto :stuck_out_tongue:

Ja sam kupio 2 btc i 4 majnovao :slight_smile:

Krivo.

Ulazi samo novac na koji mozes zaboraviti i ne ulazi place i ne dizi kredite. Ulagane u btc i druge virtualne valute je rizicno i treba dobro promisliti.

Kada ulozis to je na duze staze a ne cim cijena pada ljudi se prepadnu i prodaju odma

Djelovalo mi je da pada na $7,700, pa nakon nekog vremena i na $5,500 (+/- $100). I eto nas. Mislim da bi moglo još malo pasti, pa onda nagli bounce od barem 10%, a nakon toga kud koji mili moji.

Slabo pratim u zadnje vrijeme, ali i dalje vjerujem u novi ATH kad-tad i da je sada vrijeme za kupnju.

Kao da slusam nekoga filozofa^^ Pa normalno da je tako :stuck_out_tongue:

Ono kad ides kupit btc, a sutra praznik -.-

Radi ti aparat na tkalchi svakim danom do 12pm. KAj ono

Inace otvorila se B mjenjacnica u City One East na zadnjem katu…

2 Likeova