Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

kako porediš nije mi jasno kubu i majami ali eto haha

recimo naspram njemačke i japana oni zaista jesu nazadni … pri tome se nijemci i japanci ne ponašaju kao navedeni :smiley:

jednostavno ih poredim, cela prica se vrti oko bitcona
a i ove na Kubi a i ove na Floridi zabole za bitcoin,

Sad kad ripple ode na 10$ ovaj momak za kojeg nitko ziv nije nikad cuo ce postat numero one man na top listi najbogatijih, preko noci ce zahebat Bill gatesa koji se cijeli svoj zivot mucio s tim windowsima i nije mucio samo sebe nego i sve nas i jos nas muci…

A ovaj ce samo tako, preko noci otet tu poziciju njemu.

https://altcointoday.com/every-week-more-governments-are-announcing-blockchain-adoption/

Za sve vas koje zanima kako se koristi blockchain in real life, jako je interesantan grad Zug. Dobro da nam je tako blizu, pa mozda je dobra destinacija za nase izbjeglice.

Jeste se prepali hahaha :slight_smile:

Sta panicarite, imamo jos prostora:

Evo šta Ivan Antić (https://www.ivantic.info) kaže vezano za kriptovalute. Zanimljivo, sve skoro isto kao i ja što sam pisao:

capture1

3 Likeova

@imemperor1
U brate mnogo nam je lepo pod ovom vladom pa se bojim jedne svetske vlade. Ruze nam cvjetaju svi smo slobodni, puni smo para i nikad gladni, u ovim krajevima sa ovom super vladom nemoguce je vidjeti covjeka da kopa kontenjer.

Novac kontrolira ljude? Ja bi rekao da strah kontrolira ljude. Doticni gospodin zeli iskontrolirat ljude tako da im usadi strah od kryptovaluta i to pazi bez cinjenica i bez ikakvog razloga. Koja je njegova agenda ni sam bog nezna… Vjerojatno da se ove nase vlade odrze cim duze… jer ipak nam stvarno cvjetaju ruze…

EDIT:
O cipiranju ljudi nebi isao, mozda je zemlja ravna. I opet ako zele pratiti ljude netrbaju im cipovi…

Opet kažem, živi bili pa videli :slight_smile:

Vjeruj mi bilo koja vlada nemoze biti gora od ovih vlada ovdje. Valjda nemislis da su ove vlade na ovim podrucjima najbolje? I to ne mislim na ove sad trenutne nego na sve dosad vlade.

Tak da ja neznam sto se mi imamo bojat svjetske vlade. Nama jedino moze biti bolje, ali doticni gospodin je vjerojatno procitao na nekim americkim forumima gdje se ljudi boje te svjetske vlade ili ove male uspjesne drzavice tipa svicarska, OOOOO da, ljudi u tim drzavama bi se trebali bojat svjetske vlade, jer kad im dodje narod s ovim mentalitetom i pomjesa se sa njihovim, nece vise biti moj je zivot svicarska…

A to se vec dogadja sa ovim izbjeglicama iz sirije, vidi svabo sad i malo drugaciji mentalitet, ne samo arbeit arbeit arbeit.

Dali je ovo buducnost weba? Brave browser koji nema reklame… dali ovo moze biti buducnost, iskreno zaboli me glava od ovog googleovog targetinga, a vidimd a i amazon ima slicno. On me jos bombardira i sa emailom.

BitCoin se klima! Jeli to kraj?

Kraj, tek je pocetak :slight_smile:

@mitok me je zainteresovao sa jednom temom vezano nesto za zlato i za krizu koja nam polako stize. Mislim da ovaj put ce se mnogi zajebat koji ga kupuju.

Kako je najlakse narodom vladat nego ga prvo dobro osiromasit posle oni prihvataju i cipove i sve samo da opstanu. Kriptovalute su savrsene za takav vid placanja i kontrole, tako da mislim da imamo jos mnogo do kraja…

Kako se klima? Kakav kraj? Hahaha

Zašto se klima? Na razini je na kojoj je bio i prije godinu dana, i to nakon svih padova i negativnosti koje su se izdogađale od početka ove godine. Još prošle godine se u nekim trenucima mogao kupiti za manje od $1000.

Ne isključujem da sa ove razine još padne, ali dugoročno upće ne brinem.

Kriza je neizbježna. Kad ljudi shvate da je došla logično je očekivati da će zlato skočiti. Mene ipak kompka da ovaj puta čak i ako poraste može podbacit očekivanja. Vidjet ćemo…

Istog sam misljenja kao i ti, vodim se nekim razmisljanjem da pojedini nalozi koji imaju milione u BTC i drugim valutama nisu budale i sve mi se nesto cini da nece biti spas u zlatu ovog puta barem ti sto misle da ce od njega i profitirat.

Onih par naloga sto si dao jos pratim


A oni ne reaguju :slight_smile:

Sad vidim da si ti pokrenuo temu Bitcoin još u 10 mj. 2011. godine. Tad se 1 BTC mogao kupiti za $3. Ehhhh :smiley:
Samo $100 bi kupilo cca 33 BTC. Danas bi to vrijedilo preko $200,000 :wink: A da ne govorim koliko bi milijuna kuna profitirao od tih $100 da si prodao na samo ATH koliko :slight_smile:

Ali to je nešto za čim možemo samo žaliti. Svaka čast onima koji su bili konkretni :slight_smile:

Ja slabo pratim zadnje vrijeme, ali sam cijelo vrijeme dugoročno optimističan :slight_smile:
Ali pratio sam njih prije i uvjerio se da oni koji bi mogli izgubit pravo bogatstvo uopće ne paničare :wink:

Sad smo samo na skretanju jednom malom, mnogi najavljuju sredinom mjeseca pad, ali…