Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Time to buy, have fun :slight_smile:

1 Like

Zasto ovoliki drop? Cekam da padne na 5 dolara pa da kupim za 500 dolara i da onda skoci na 100k dolara :slight_smile:

1 Like

Najzalije mi je sto nemam kes sad da ga kupim haha

1 Like

Ja cekam da jos padne btc i mogu uletiti sa 6000kn pa cu dokupiti na ove postojece koje imam.

Cekam pad na 4500 ali ide on i na 4k

Da li se isplati cekati da padne jos btc? Ako padne.

Bilo kada se isplati kupiti BTC ako ga mislis holdati. Ako trazis da postanes miljarder preko noci (danas kupis sutra prodas) onda ga se ne isplati uopce kupovati.

1 Like

Eh, sada je pravo vrijeme za uložiti nešto i pustiti na walletu 2 godine. Jednostavno bi bilo suludo da za 2 godine ne bude na znatno višoj cijeni.

Sto mislite zasto takav drop? Jel pojedinci utjecu ili ?

Ispuhao se balon…
Propada zato sto nitko novi ne ulaže u btc…

2 Likeova

Ja sam se upravo otvorio za 3 ETH, izuzetno nizak sada za samo 140$, ako se ikad vrati na ATH to je ogroman profit u odnosu na ulozeno.

Iskreno ovo je duga igra, da skoci i za par godina opet je profit izuzetan. Naravno da nece neko uzeti i uloziti sve pare koje ima da se dovede u fazu da nema za zivot. Ulazes koliko si spreman izgubiti, a iskreno da svi ostali puknu nekako ne verujem da ce BTC i ETH doci u tu fazu.

mediji sve manje i manje pišu o bitcoinu, to je glavni razlog

Institucije ulaze u Crypto uskoro. Pod tim mislim kroz par tjedana. Znaci dolaze profici u igru, a oni kad dolaze onda znaci da amateri, whaleovi, ljudi koji su zabunom zavrsili na marketu, slabi holderi, panicari, eunuhi, pickice i slicni moraju popusiti.

Nece profic placat 20 000 za 1 BTC, on ce platiti 2000. I nece ko budala uletjet na market i kupit najednom 100 000 BTC, ne on ce to akumulirat kroz period, kako ovi gore navedeni budu prodavali tako ce on kupovat, ultra jeftino…

2 Likeova

Kako ne? Sto mislis gdje zavrsavavaju ovi koji se sad prodaju? Mislis da ih burze otkupljuju za sebe?

1 Like

Po mom mišljenju sada kupuju ovi koji imaju preko milijun dolara u BTC jer su oni na gubitku i nadaju se ako otkupe većinu BTC da će oni moći diktirati cijenu.
Mali ljudi koji su kupovali do 100k sada masovno podaju svoje BTC jer su vidjeli da mogu izgubiti i da BTC više neće rasti…

Ovo su whaleovi, exchangovi. Oni ne kupuju, oni hordaju, njih napadju profici, ali ovima najbogatijima nemogu ni profici nista jer trznice koliko znam ne giraju burzu (mislim igraju ali im je glavna dobit iz feeeva), mislim da sam negdje nedavno procitao podatak da je top 5 najbogatijih walleta exchange… a vjerojatno i slojedecih par

Bitcoin nece pasti puno jos nekih 500$ ako padne max.

Treba uloziti u btc ali ne ga i prodavati i panicariti ja sam izgubio na ovom padu 4700 € ali sam ih vratio kroz druge alt coine koje sam holdao.

Tako da sam na bubitku nekih 100 eura max.

Ali stvar je u tome sto sam ja ulagao novac kao da igram kladionicu dakle ulozis i zaboravis da ga imas

1 Like

Prodao si taj btc? Ili je samo izgubio vrednost u odnosu na USD ali ga jos uvek imas?

Pogledajte daily chart i budite realni. 500$ je minimum koliko bi trebali past, treba da se desi cudo da ne padnemo vise od 500 dollara, a pravo cudo bi bilo da najednom krenemo gore. No cuda su moguca, ima par naznaka da bi se pravo cudo moglo dogoditi.

Zamislite da postoji Crypto bog, u ovom trenutku on sad i psotoji, da neidem u detalje o cemu se tocno radi, ali taj crypto bog, tako ga zovimo ima moc da kazeu bilo kojem trenutku, Bitcoin you are ready for launching, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, ,3, 2, ,1, Lift Off. I evo nas treskamo u resistance line 20 000$

Edit: zbog toga su bullovi jaki, zbog toga neki ljudi fantaziraju s 600 000$ cjenama jer su one u ovom trenutku itekako moguce, mozda ne sutra, ali za par godina vrlo moguce…

Ne nisam prodao btc samo izgubio na vrijednosti

Onda nista nisi izgubio :smiley: Sve dok ne prodas.

1 Like