Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Zato sto je 1 i sto zajednica nece dozvolit da dodje do toga, kao i svi ovi koji su milione usli, njima je smijesno dat jos lupam sad 100 miliona da mediji napisu sto oni pozele i ode on u nebo. Bice potreban jer mnogi vjeruju u njega, a tek ce bit potreban ako dodje do krize mozda bas za to i sluzi. Jer kroz ovu tehnologiju ce ti lako ugradit i cipove i sve ono sto se godinama unazad prica. Ljudi ce sa lakocom prihvatit da bi opstali, a i polako navikavamo na koriscenje kriptovaluta i postaju nesto normalno u nasim zivotima. Tako da ce i bit normalno da imamo wallet u sebi :slight_smile:

Mnogo gledas SF filmove ,

Moguce jer ih volim, ali polako uvideces vec i sam. Ne postoji bolje resenje od kriptovaluta za tako nesto i to ti je dovoljno da nece propasti nikad.

1 Like

Volio bih znati odakle ti te informacije? Mislim stvarano bi volio znati. :blush:

Odakle i vecini moj tim121 gledaju youtube kanale i prognoze neke propale

1 Like

Nije balon pukao, balon se ispuhao. Balon jos uvijek vrijedi 4000$. I novi novac je pred vratima, svi otvaraju vrata institucijama, kao sto se pricalo, prvo su usli obicni smrtnici, sad su istjerani, i sad se ceka ulazak institucija samo se nezna dali ce uspjet jos spustit cjenu ili je 4000 maximum. Po meni jos ima slabih ruku u kolacu i da se moze jos to istjerat na 3000 barem. No nedaju se.

A kad ulete te institucije, ja ih samo molim ko boga da polako idu da ne vidimo opet astronomske skokove tipa u jednom danu 1000$ plus ili tako nesto, to nije dobro za ekonomiju i za usvajanje placanje BTCa u ducanima.

Sta se sad desava:
Sad najednom svi vole BTC. Paypal, u Australiji mozes kupovatz po ducanima, restorani, brice, svi su poceli prihvacat BTC, zasto?
Zato jer je na dnu ili blizu dna i od tud moze samo gore. Pametni su oni, nemoj misliti, nece oni prihvacat BTC na ATH, kad dodje lik u ducan pa kupi auto sa jednim BTC, sad mu treba 5BTC za taj isti auto, E SAD oni primaju BTC. I ja bi ga primao da imam neki servis.

1 Like

Bravo za odgovor, pa pogledajte naloge koji su kupovali na 12000 dolara BTC, onda nalozi koji imaju najvise njega svi miruju niko nista ne prodaje, imate par naloga koji spustaju cijenu i opet kupuju.

Jednostavno sledeci skok ce da bude dva puta veci od onog prosle godine i posle toga ide mali pad i tu ce da tapse u mjestu, a cijena ce bit dosta velika da vise obicni smrtnici nece ga moci kupit cijelog tek tako.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-10-05/yale-is-said-to-invest-in-crypto-fund-that-raised-400-million

Uploading: IMG_20181120_210011_876.jpg…

I nasa Lilly se s godinama poboljsala :sweat_smile: #vrijemecepokazati #justhold

@NeedHelp please image upload :slight_smile:

1 Like

Sigurno mu se žurilo napraviti uplatu za bitcoin, da ne propusti ovaj val trenutno. :smile: :o:

1 Like


Isprike, nestalo neta, na putu sam :grin:

1 Like

Do kuda padamo pa čujem predviđanja :slight_smile:

1500-1800 doloresa (nedajboze)

To je to sto je padalo, sad ide gore polako plafon sto moze pasti moje misljenje je 3500 do 3200
Sad ce on brzo sa 3700 na 4200 ako ne i vise

100k dolara, tu ga cekam, tu…

Uvek me zabavite sa vasim prognozama koje su jednake prognozama koji ce rezulta meca Barsa vs Espanjol da bude…
Bice onako kako mocnici hoce, a vi se vozite sa prognozama.

4 Likeova

Svi mi to znamo ali pita covek pa da iznesemo svoje prognoze :slight_smile:
Kad mogu ovi svakodnevno na youtube sa njihovim propalim prognozama mozemo vala i mi odje malo da se zabavimo.

1 Like

Ne ide ispod 3.5k!!!

1 Like

Jako tesko jer je tu support dobar mislim da u ovih dan dva ide opet na 4200 a vrlo moguce i na 6000
Ono sto mene brine hoce li ETC opstat

Mada sam ga zamijenio za EOS posle ovoga odma.

1 Like

Support koji se može vidjeti ne znači previše. Dio supporta čine botovi koji svoj bid mogu povući na niže u dijeliću sekunde kad/ako za to dođe vrijeme. Support čine i investitori koji ako nanjuše novi veći pad prva stvar na pameti će im biti opozvati svoj bid. I što se događa? Otvara se put za slobodan pad, tako da support koji se vidi ne znači apsolutno ništa. Isto kao što TA u kriptu nema smisla, po stoti put to kažem.

Ja mislim da je realan pad na barem $3,100 ako ne i niže. Muči me što je zaronio nedavno ispod $3,500 pa se sad nećkam da li da čekam na $3,100 ili da riskiram i čekam još niže. U nekom ranijem postu sam napisao da pizdim što nisam na vrijeme vidio taj pad ispod $3,500 jer je to bio školski primjer kako se trejdanjem uzima laganih i 100% sigurnih barem 10% u razmaku od samo par dana ili čak i manje.

I moje očekivanje $3,100 je naravno samo nagađanje. Jedino sam siguran u novi ATH kad dođe pravo vrijeme za to, a ovo sve do tada je samo nagađanje :slight_smile: