Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Ovaj sad support drze botovi, neko ga je okacio, a i ja bi da imam love. Okacio bih da da svaki put kad padne na neku od ovih razina kupi. No to moje nebi imalo utjecaj na trziste, ali izgleda da je neki sa malo vecim djepom se okacio da kupuje recimo na 3800, ali je fora da taj na 4000 prodaje. A kad cjena ode vise od 4200 ili nize 3800 to su kolateralne zrtve, hahaha

Brojke koje sam iznio nisu tocne, ali ovaj scenarij se sad upravo desava, netko trguje, a netko pokusava. Znaci ako je taj lik sa tim botom koji ima neograncien broj sredstava ukucao ove brojke koje sma ja iznio, a ti prodas ispod nje, ili nedaj boze kupis iznad nje onda si se nasao u rafalnoj paljbi…

P.S. botovi su malo sofisticiraniji i nemaju fiksne kupovine i prodaje nego fluktuiraju s marketom, sto jos vise otezava stvar za prosjecnog trgovca i naci se u rafalnoj paljbi je jos lakse. Zato i mnogi radje holdaju nego se igraju. A mnogi su i pobjegli i vise nikad se nece vratiti… Ali jedino tako mozemo imati stabilan BTC s kojim se moze onda placat i kupovat.

Botovi su ti inace u vecini slucajeva od marketa, ima ih na svakom to sam primjetio na CEX i ubijedjen sam da su njihovi konstatno na svaku skoro valutu ga drze sem rijetno kad na Dash biva jer tu rijetko kad se sta desava sto se tice ovog marketa. Cak im sluzi i za odrzavanje cijene kako se ne bi razlikovali od ostalih marketa.

Ja bi rekao da jako slabo rade posao, cak se nebi slozio s tobom. Mislim da exchangeovi mlate toliku paru da se trenutno ne zahebavaju s botovima. Ali vidjet cemo ih u buducnosti sigurno jer svaki dan postoje arbitraze koje svatko od nas moze uzeti ako ima dovoljno para…

To je dokaz da se exchangeovi ne muce previse time jer imaju pune ruke posla s brojenjem novca…

Drugacije ne mogu objasnit odrzavanje cijene, na marketima gdje se npr. ne desava masovna trgovina. Jer kad bi bile velike razlike ljudi pi na jedan kupovali na drugi prodavali konstatno. Ne kazem da toga nema, ali sam bas kod ovih primjetio to, da bas manipulisu transakcijama sad imaju glavnu foru ako nisu ispravili ako koristis aplikaciju na telefon i sad kupujes npr XRP i kliknes lupam sad na 0.432 on ti automacki stavi na 0.40 zajebo sam se 2 puta takvi prevaranti da je sve smijesno.

Toga nema nigdje osim u Cryptu, i to vrlo cesto, sto je jos jedan veliki problem Cryptoa. Bas s tim botovima to ce se rjesiti, ali nema dovoljno botova…

Kako pricamo evo jedan primjer. Nema dovoljno botova, vecina se popunila na ovom spikeu prema dolje, ali se spike svjedno srusio na 13$. TO je bilo danas na Ethereumu. Ovakvi whaleovi koji su slucajno zavrsili u cryptu jednostavno moraju nestat, ovo je jesna od tih nacina, da jednostavno krivo prodaju.

A botovi bi trebali to sve pokupovat po puno vecoj cijeni i ne dozvloit da cjena padne na nulu skoro…

I savjet forumskim Whaleovima koji imaju 1000BTCa i vise da ne stisnu samo sell… da se ne dogodi ovo…

1 Like

Hehheh isti slucaj bio i prosle godine :slight_smile: nadam se da se neka sirotinja nije opekla nego kitonja.

Opeko se siroti kit. Profesionalac i tajkuner se sigurno nisu opekli, oni si nemogu dozvoliti ovakve gluposti jer onda nebi bili profesionalci niti tajkuneri.

1 Like

Mislim da nesto ne valja


Oh opet popust na BTC? :smiley:

I ja mislim povuci btc u $ ali samo mislim trenutno nisam vise pametan

Nesto se desava ali ovo je zanimljivo


Pazi koliko adresa sa + 8,000 BTC i to sve u ovih par dana

Odje se vjerovatno priprema neko pumpanje garant evo i nesto dobro

U bogati, balance 0 sada na obje, to mora da su ovi mineri propali koji su zakljucali vrata i dosta im je svega, jel ima kakvi info?

Ova dva walleta gore su od istog vlasnika.

Znaci po 8000 btc na 105 adresa u ovih par dana
Sto znaci da jedna osoba ima 840000 btc

Po 30 miliona na svaki nalog

To mora da je onaj lik sto ima Satoshi Vision, vjerojatno pretace iz BTC u SV, jer SV raste ko blesav…
Malo spekuliram…

Ja sam uletio u btc sa jos 400 eura da bude ravnih 1.5 btc pa gdje puklo.

1 Like

Sta ti je Warren Buffet? Imas ti neke dojave vidim ja… Ja bi isto uletio sa necim ali sam dead broke!!!

Sex na burzi kripto valuta :slight_smile:

Kaj nisu trebali ameri poceti masovno kupovati B ? :yum:
Sprdam se malo i ja popusio avto, al bitno je zdravlje :grin: