Bitcoin vodič - Sve što trebate znati o kriptovalutama

Nedavno sam pokrenuo stranicu o Bitcoinu i kritovalutama, te ovom prilikom je predstavljam tu i nadam se raznim komentarima kako bih stranicu učinio što boljom. Glavna svrha ove stranice je približiti crypto ljudima s našeg područja, koji još uvijek ne razumiju što je Bitcoin, a kamoli što je blockchain.

Pol tekstova pisano je od mene, pola je kupljeno, a ukoliko netko ima želju i znanje vezano uz blockchain i kriptovalute, te bi želio napisati neki članak može mi se javiti na PM. Naravno članci će biti plaćeni.

1 Like

Evo trenutno je na stranici 30ak članaka. Oni koji se žele pobliže upoznati s kriptovalutama slobodno mogu posjetiti: Bitcoin vodič

1 Like

Lijepo izgleda stranica :slight_smile:
Nebavim se time pa se nerazumjem u te informacije, ali dao si si truda što je pohvalno.
Probaj malo uložiti i u fb oglašavanje nemoj škrtariti jer to može biti jako popularno na fb :wink:

Hvala, išao sam na jednostavnost dizajna, bitan je sadržaj :wink:

Nažalost ne mogu oglašavati na FB, jerje FB zabranio oglase vezane u crypto :frowning:

1 Like

BUMP! Evo da malo podignem temu opet, što mislite o stranici, kako vam izgleda? Podosta sadržaja već ima, no i dalje nije napisano sve ono vezano uz kriptovalute, te ima još mjesta za podosta članaka. Izbjegavam članke s vijestima i novostima još, to će doći na red nakon temeljnog sadržaja.

1 Like

Pao je i redizajn stranice i dodano je još novog sadržaja! :slight_smile:

3 Likeova

Uh ne volim ove themeforest temice jer mi nije onda unikatno :slight_smile:
Izmeni ovaj hover crveni previse mi je blag daj malo jace nesto kao i ovo subscribe dugme izmeni

1 Like

Pozdrav ekipa,

Jel netko isptobao ovaj program (Bitcoin Revolution) za automatcku kupoprodaju bitcoina ?

https://the-bitcoinrevolution.com/

Bjezi od toga, vec mjesec dana vrte sa raznih stranica na facebooku reklame za to i kao da to koristi Emil Tedeschi i Luka Nižetić, :laughing: teski scam.

2 Likeova

Sta ce vam ti botovi i gluposti ja sam danas napravio sto dolara u dan na binance ujutru kupio popodne prodao na RLC

Tako da nema potrebe rizikovat za raznim programima, takodje kad im vidis sajt i domen sve ti je jasno.

1 Like

Fuj to! :slight_smile:

Ako bilo šta donosi sigurnu lovu, zbog čega ta osoba koja je kreirala ne digne kredit i vrati ga nakon 5 dana s profitom, te nastavi raditi to? Jednostavno razmišljanje…

Radije kupiti dio Bitcoina i čekati! :slight_smile: