Biteable, zajednički account?

Biteable je jedan jednostavni alat za izradu promotivnih videa.
Recimo ovakav video https://youtu.be/Z8952nmMRZg je cas posla napraviti.
Doslovce se otvori takav slican template, promjene tekstovi, doda/makne koja scena , ubace svoje slike za scene koje primaju sliku…i to je to. A filmici im izgledaju odlicno. Evo primjeri su ovdje https://biteable.com/examples/

Jedino što koštaju 100$ godišnje, a za povremenu upotrebu koliko ću ih trebati, to mi je malo previše.

Pa ako ima zainteresiranih da zajedno uzmemo jedan account, javite se. Moze i PM. Ako nas se skupi 7, to je svakoga 100kn godišnje. Više od toga niti nebi htio da nas bude… bolje manje i mirno more…

Sad prije nego me napadnu balkanci, za to što sam balkanac…gledajmo na to s ove strane.

  • nemaju u pravilniku da je ovo zabranjeno
  • štoviše razvijaju web da jedan account moze biti podijeljen na više korisnika
    -ovo je njima fina reklama
    -i vjerovatno će dobiti barem jednu novu uplatu, a to je ono što njih zanima

Eto, ako ima zainteresiranih… Javite se!

P.S. besplatno možete probati sučelje za izradu filmića…samo sto je njihov water tag nakeljen na video.

Zasto bi to bilo zabranjeno, dobro mozda i je, ali ako netko to treba povremeno group buy je idealno.

Ja dosta cesto uzmem neke stvari preko group buy. No ja sam u group buy s strancima, bio sam jednom tu s balkancima ali nije bas dobro proslo. Platio servis a oni ga nisu uspjeli kupiti, jer valjda nije bilo dovoljno ljudi.

Ja cu pogledati malo ove stvari pa cu vidjeti jel mi to treba i jel mogu to radit, ali 100 kuna godisnje je nista.

Za jako ugodan promotivni video treba ravno deset minuta :slight_smile: …i to kada radiš prvi put.
Probaj… Super stvarčica za komunikaciju sa korisnicima putem filmića…

Slabo, nitko se nije javio osim tebe.
Sada baš googlam za tim stranicama koje su group buy koncepta…i većinom me baca na stranice koje su koncepta našeg crnog jajeta, ponuda dana…

Jel možeš pliz dati link za neku provjerenu?

nema nista za ovo sto ti trazis. I ja sam googlaso.