Black Friday 2019 dobre ponude

Pošto će ubrzo Black Friday da otvorim temu đe kako ko naleti na neku dobru ponudu može podijeliti sa drugima. Što se mene tiče može sve što vam se čini zanimljivo da ovdje stavljamo kako naiđemo od domena i hostinga do igračaka, kamera i raznih gluposti. Ja još nisam krenuo istraživati ni tražiti zanimljive stvari i dobre popuste, moguće da još nisu krenuli popusti, ali će uskoro. Prošle godine Namecheap imao baš dobre popuste. Standardno hawk host imao 65% ili tako nešta ponavljajućeg popusta na shared hosting. Nekih gluposti sam nakupovao. Kinezi su mi poslali neke pokvarene power bank koji bi trebali imat onijeh 30000 mh ili šta već, ali nisu mogli jednom napunit telefon do pola. No opet će se trošit pare pa ako naiđete na nešta zanimljivo dijelite. I ja ću čim naletim na nešta dobro.

9 Likeova

kad je točno black friday ? kojeg datuma ?

osim danas je 11.11, pa se možda nađe koji dobar deal.

Dan iza Thanks Giving-a a ovaj drugi četvrti četvrtak u novembru.

Edited: četvrti četvrtak u novembru.

1 Like

Misliš u petak 29.11…

Ispetlj’o sam se nešto.
Uvijek je dan iza četvrtog četvrtka u novembru.
Misleći na američki. Kanadski, japanski i neki drugi ne znam kad su (može se provjeriti).

29.11. petak …

Ili zadnji petak u novembru :grin:

Ili petak prije prvog petka u decembru :slight_smile:

3 Likeova

Ne mora da znači. Bio sam precizan. :relieved:

1 Like

Pa to ti kažem: dan poslije četvrtog četvrtka u novembru. :relaxed:

4 Likeova

niste normalni oko čega se raspravljate

2 Likeova

Posle kukaju forum zamro a pisu gluposti.

2 Likeova

Takodjer ponedjeljak iza black fridaya je cyber monday.

1 Like

Jel to prvi ponedjeljak iza četvrtog četvrtka? :thinking:

2 Likeova

Ne, to je prvi ponedeljak pre petog petka, hahaha.


ovaj punjivi miš sa popustom za nove akaunte košta 1.38 dolara, šiping je free za bosnu, ima dosta narudžbi i pozitivnih ocjena. plaćanje nije moguće pejpalom. uglavnom meni djeluje zanimljivo za ovu džabanu. miš je 2.4g nije blutut, mada taj podatak je meni nebitan no eto možda je nekome bitan. malo me smara kupovina baterija za miša pa da pokušam sa ovim.


(edit:eo ima ovaj u sivoj boji)

ima i ovaj (ove boje su jeftinije pa sam njih uzimao) ali ja ne volim tanke miševe pa mi ovaj prvi bolji izbor. ispod je link i za ovaj drugi.

što su linkovi prikazani na ruskom i cijena u rubljama ja nje znaju

1 Like

neka stavi neko linkove od neke stranice prodaja laptopova(novi)

Također ako netko ima linkove gdje je najbolje uzet laptop / mobitel za blackfriday neka posalje :grin: