Black Friday 2022 - što ćete kupiti?

Namecheap je objavio svoje popuste. Ne znam da li će biti dodatno u petak i ponedjeljak, ali i ovako je ok. Puno bolje nego one gluposti po satima kad svi navale pa ako ne ugrabiš u 3 sekunde bezveze si čekao.

Npr. Stellar Plus hosting, što bi većini trebalo biti skorz dovoljno, je $20 za godinu dana.

2 Likeova

Odlična cijena. Kupio .com i stellar za 18$. Ne može bolje.

1 Like

Meni danas dali popust za renew za stellar plus po istoj ovoj ceni. Javio se supprtu, trazio popust i proslo. Renew je bio 52$, a prosao sam sve za obih 18-19$ kolko je. Eto cisto da znate, ko ima hosting kod njih moze da se javi supprtu za renew i dobice popust.

4 Likeova

Sad ću baš da pokušam. Tnx @Jeronimo034

1 Like

Kako si rešio SSL pošto je free samo prvu godinu, a posle traže da se plati, mislim na Namecheap.

Negdje popust na .com domene (osim Namecheap)? Registracija i transfer?

Pa platio sam produzenje za domene koji su mi aktivni.

Na ebay ima neki kupon 20% popusta do 40$ za određene storove

https://pages.ebay.com/promo/latam/HOLITEMS20/

Ako je domena hostana kod njih ssl je free, bar ja zivim u tom uvjerenju :smiley:

@mitok mislim da je to za sada to, ne vjerujem da ce ici cijena jos dole u petak i ponedeljak

Btw. Bas razmisljam isplati li se protegnuti jos malo i uzeti EU cloud paket, jer kako sam skontao US brzina ostaje ista, ali kad posjeta dolazi iz Evrope onda se brze loaduje

SSL je free za prvu godinu.

“We automatically secure up to 50 hosted domain names or subdomains with SSL, free of charge, for the first year.”

Meni se isto čini da neće biti dodatnih popusta, ali i ovako je skroz ok. Draže mi je ovo nego ono tipa domena za jedan dolar, ali .biz u 18:00h, .info u 19:00h, .com u 20:00h, pa onda opet .com tek u ponoć, a imaš jedva 3 sekunde da uhvatiš po toj cijeni prije nego bude sold out. Tko je ranijih godina hvatao te BF popuste na Namecheapu zna na kaj mislim :slight_smile:

2 Likeova

Bolje pitat sta necu uzet. Svake godine pretjeram. Jos mi se zena pravda sto je bila u sopingu :rofl:

Tad je cijela prica bila gamifikovana do maksimuma :smiley:

Ali isto se sjecam da je bilo situacija gdje daju popust za recimo stellar hosting - finalna cijena 15$ recimo, i onda tri sata kasnije pojavi se stellar plus za 13$, :rofl::rofl:

Hawkhost takođe na popustu, ali nešto skuplji nego prethodnih godina.

Update: ona akcija $1/12mj na Interserveru, to je samo za directadmin, cpanel nema akciju.

shared hosting isto košta ko i vazda za 24 mjeseca 32 dolara

Koliko vidim $1,4/mj a prošle god je bio $0,9/mj.

ja uvijek uzimam ovaj ponavljajući popust od 55% i uvijek je ova cijena 32 dolara od kad ja koristim hawkhost, nekih 9-10 godina

1 Like

Kod:
PINBF2021

20% popusta na ebay u određenim kategorijama, na linku ima popis kategorija

Nisam probao reccuring code da vidim, super. Pisao sam šta im je na naslovnoj ovi one-time dealovi.