Black Friday+Cyber Monday 2018 - spremate li se?

Evo bitcoin na popustu za black friday, jel kupuje neko?

1 Like

Hej, sad sam se i ja zainteresiro za neki hosting, hvala na prijedlogu!

Depositphotos deal je vrh preko AppSumo - 100 slika za $49, može da se uzme više puta.

Po facebooku se shera Pcloud, 90% lifetime ili tako nekako, cini mi se da je 2 terabajta oko 200 eura sto je abnormalno jeftino i neznam gdje im je tu racunica…

Bude li gužva ujutro na crni petak ispred poslovnica HG shop-a zna li neko? Trebao bih u Osijek po neko napajanje, ima finog popusta a mrzim gužve :smiley:

Možeš li naručiti online, Flexe?
I ja sam mislio uzeti novu kameru u Neutrinomobile, najavili su akciju, ali tu su samo one stvari koje nisu mogli prodati. :expressionless: :o:

Do sad jesam naručivao ali ova ponuda (crni petak) važi samo na licu mjesta da dođeš i kupiš, inače ode. Ko prvi djevojci njegova :smiley:

Ova poslovica treba da se prestane koristiti jer ne vrijedi više :D.

2 Likeova

Kao i “mala je k’o avion”.

“She is like a country bike!”
“What do you mean, Austin?”
“Everybody had a ride”

3 Likeova

Ima li ko predloge za sajtove koji imaju dobre popuste i koji vrše isporuku u Bosnu osim onih par popularnih kineskih sajtova. Ima zanimljivih stvari na ebay i na amazonu koje su baš jeftine, ali ne isporučuju te stvari sa snjiženja u Bosnu

Gearbest za tehnologiju, često su jeftiniji od eBaya,a pouzdani su

1 Like

Da da znam za njih, hvala, još koji predlog dobrodošao je

Imaš i geekbuying, za nijansu su skuplji od ostalih, ali dostavljaju u BIH

Gearbest isto kao i kinezi.

Gearbest naplacuje shiping

da, ali na većinu artikala je to nešto skroz sitno, manje od $1

HawkHost je krenuo sa BlackFriday:
https://blog.hawkhost.com/2018/11/22/here-we-go-our-2018-black-friday-sale-is-live/

Evo @serverlab je stavio 50% popušta na sve hosting pakete
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2299949666951901&id=1567125420234333

Kod njih ima 10-tak sajtova i nikada ni jedan problem. Podrška je uvijek tu.

Muštuluk! Ispoštovali su, $32 domena (godina) i hosting (2 godine)