Black Friday+Cyber Monday 2018 - spremate li se?

Ako nije problem da napišeš još, koji su ti bili prijašnji hostinzi? Mislim da bi dobro bilo znati, radi poređenja sa A2.
Hvala unapred.

Hostgator, a prije njega se ne mogu sjetit sta je bilo. Bilo je to pred sto godina. Ugl neki jeftini za par dolara. A2hosting ima taj turbo paket u kojem si na serveru s malim brojem drugih webova dok neki hostinzi natrpaju valjda sto webova na 1 server. I na tom turbo planu postoji mogucnost aktivacije WordPress LiteSpeed Cache plugina koji mi je isto lijepo ubrzo web kad sam ga aktivirala. Ne znam jel to drugi hostinzi imaju, nisam ni gledala.

Evo bitcoin na popustu za black friday, jel kupuje neko?

Hej, sad sam se i ja zainteresiro za neki hosting, hvala na prijedlogu!

Depositphotos deal je vrh preko AppSumo - 100 slika za $49, može da se uzme više puta.

Po facebooku se shera Pcloud, 90% lifetime ili tako nekako, cini mi se da je 2 terabajta oko 200 eura sto je abnormalno jeftino i neznam gdje im je tu racunica…

Bude li gužva ujutro na crni petak ispred poslovnica HG shop-a zna li neko? Trebao bih u Osijek po neko napajanje, ima finog popusta a mrzim gužve :smiley:

Možeš li naručiti online, Flexe?
I ja sam mislio uzeti novu kameru u Neutrinomobile, najavili su akciju, ali tu su samo one stvari koje nisu mogli prodati. :expressionless: :o:

Do sad jesam naručivao ali ova ponuda (crni petak) važi samo na licu mjesta da dođeš i kupiš, inače ode. Ko prvi djevojci njegova :smiley:

Ova poslovica treba da se prestane koristiti jer ne vrijedi više :D.

Kao i “mala je k’o avion”.

“She is like a country bike!”
“What do you mean, Austin?”
“Everybody had a ride”

Ima li ko predloge za sajtove koji imaju dobre popuste i koji vrše isporuku u Bosnu osim onih par popularnih kineskih sajtova. Ima zanimljivih stvari na ebay i na amazonu koje su baš jeftine, ali ne isporučuju te stvari sa snjiženja u Bosnu

Gearbest za tehnologiju, često su jeftiniji od eBaya,a pouzdani su

Da da znam za njih, hvala, još koji predlog dobrodošao je

Imaš i geekbuying, za nijansu su skuplji od ostalih, ali dostavljaju u BIH

Gearbest isto kao i kinezi.

Gearbest naplacuje shiping

da, ali na većinu artikala je to nešto skroz sitno, manje od $1

HawkHost je krenuo sa BlackFriday:
https://blog.hawkhost.com/2018/11/22/here-we-go-our-2018-black-friday-sale-is-live/