Black Friday - Gdje cete kupovati?

Ja ne razumijem kako ljudi mogu kupovat onlajn garderobu. Može ne znam kolko lijepa stvar bit ako ne stoji nekom džaba. Što se blek frajdeja i mog kupovanja tiče uzeo sam kod hawkhosta jedan shared hosting mada mi realno ne treba, al je cijena lijepa, uzeo kod godadija 3 domene po 0,99$ dvije info jednu biz i nevezano za blek frajdej izletila jedna net slobodna pa i to uzeo. Pošo juče sa ženom do grada i bilo dosta prodavnica 10, 20, 30 (pođegod 50) posto popusta i žena fala bogu nauzimala gluposti ja nič. I pravo da vam kažem ni sam ne znam šta bih kupovao

Ja sam pokupovao steam igrice muahahah

Koje?

  1. Rise of the Tomb Raider sa svim DLC-ovima za 24€
  2. Tomb Raider (2013) ZA 4€
  3. Metal Gear solid V (2015) za 19€

i još planiram upiknut “Steam Controller and Link” za 51€ za Božični ugođaj igranja tih naslova na telki u dnevnom :smiley: life is good

Ja robu narucujem preko neta vec 5 godina, i sve mi dobro stoji jednostavno odem u njihovu oficijalnu prodavnicu probam istu tu stvar ako je dobra narucim jeftinije preko sajta, mada to sam pre radio sad vec imam i ukusa i osecaja da narucim na slepo i odgovara mi sve do sad nisam imao ni jedan fail. :slight_smile:

Ne bih dao 20€ za igricu da je od zlata :D.

Zene i shoping…

Kad pomislim sta mi treba, ne treba mi nista od odjece! Ma znam, original leviske :slight_smile: i ray ban cvike :slight_smile:

Gejmeri bacite look :smiley:

-50% i free shiping, a kazu da je mis perverzija za te pare :slight_smile:

http://gaming.logitech.com/en-us/product/g402-hyperion-fury-fps-gaming-mouse

1 Like

Pa imam par razloga;

  1. sve vise torrenta se gasi, oni koji postoje puni su virusa pa je sve teze naci nove naslove za igrat. Da ne govorim kolko je sve jednostavnije od instalcije, dodatnih sadržaja itd.

  2. cijenim tuđi rad (developera) pa ako je dobar naslov na taj način ih podržavam jer isto očekujem i za svoj rad.

  3. tolko love potrošim kad idem u kino pogledat film od sat vremena a ovdje dobijem igru koju znam igrat i po preko 100-200 sati.

Al dobro svako ima svoju perspektivu na sve to i svakako da nemam novce nebih na to potrosio. To si priustim tu i tam za gušt :slight_smile: tipa sad kad su popusti

Ja sam ga uzeo prije ovih popusta na AliExpress vrhunski mis, imam i 502 Spectrum odlican.

G402 imam oko 1-2 godini I za te pare mis bi trebao biti bez greske.

Ja sam heavy user. Vec se osjeca razlika izmedju lijevog I desnog klika.

Zica kojom je mis spojen ponekad u nekom polozaju spreci odnosno blokira right klika.

Za te pare takve stvari se nebi smjele dogadjati.

I moj miš od 4€ radi već godinama.

spotify pretplata za 3 mjeseca samo 1 eur

Imate AOE III na steamu za 7,5€, ko je ljubitelj strategije, može se igrati i multiplayer. Nisam igrao ali sam gledao dosta raje koja je igrala Left 4 Dead 2 samo 4€. Civilization V cijeli paket popust 90%, umjesto 120€ košta samo 12€.

Sto mislite kupiti za cyber monday?

Ja sam uzeo GTA V,Street Fighter V i još jedan dodatan Joystick za PS4 :slight_smile:

Pa dajte da ja nesto kupim. Gledam te igrice na steamu i jednostavno mi se nijedna ne igra, ni da je badava.

Dajte neku igricu za starog konja, onak neka dobra strategija s dobrom pricom ili neki dobar FPS s jako dobrom pricom ili nesto takvo.

Ovo mi je zanimljivo ovaj link i steam controller, kak to funkcionira jer imam ogroman TV, jel bi to onda igre isle preko toga?

Ja ti preporučam The Last of us. Izvrsna priča a moze proci i Uncharted 4

Ako voliš strategiju, kažu da je Civilization V dobra, meni previše komplikovana, preferiram AOE :D. FPS CSGO :D.

Ovo sam i ja cuo i zato sam je pozelio igrati, ali kad sam vidio da treba potrosit dosta vremena da se treba nauciti kako igrati odusto sam :smiley: