Black Friday - Gdje cete kupovati?

Ma da, zaista ima previse nekih opcija, AOE nema :D.

Dota je zakon i tacka :slight_smile: Partija traje od 30 min do sat vremena i milina. Odavno sam prestao da igram igre koje treba da prelazis, mnogo vremena trose.

Na isti je princip i CSGO.

nemoj mi csgo… za tu igru moras imat takvu ruku da je to nevjerojatno. cs je bila katastrofa grafika, onda urade remake, poboljsaju grafiku i stave skinove i to je nova igra -.-

Skoro pa ni blizu :D.

ma da…

Pa da, ja volim takve igre gde ne moras da prelazis, vec odigras partiju dve i kraj. Samo sto ja igraj stari CS. Stara skola :slight_smile:

Igrao sam ja i stari, ali novi je daleeko bolji, i puno teži.

Dnevno odigras 2 partije Dote i ode ti sat do dva sata, 10ak dana igranja i predjes bilo koju igricu, tako da je ovo najguplja stvar koju sam danas procitao, bez uvrede :slight_smile:
Svako ima nesto sto voli, neko MP, neko SP igre…

Ja ti mogu preporučit Empire earth to sam nekad igrao stara strategija slična kao i AOE ali moš napravit sveštenika koji baca kugu i ljudi lijepo skiče kad baciš atomsku. igra ide vremenski od pećinskog čoeka do robota ako si igro AOE i valja onda ti valja i ovo. igra je stara minimum 10 godina.

Meni su sve igrice dosadile čak i foodbal manager koji mi je uzo dobar dio života. prije par mjeseci sam toliko bio dokon da sam odlučio isprobavat igrice i nešta sam skontao da mi paše taycoon žanr i probah nekoliko i svidjela mi se game dev story http://store.steampowered.com/app/239820/ ima 30 posto popusta košta sad 6,29 ti kao praviš igrice krećeš iz garaže pa praviš firmu angažuješ ljude itd… meni pasala ta igra.

I apsolutna preporuka za igricu superpower2 http://store.steampowered.com/app/282400/ sad je na popustu 75 posto i košta 2,49E to je prva igrica koju sam ja kupio iako sam imao pirata jer sam bio zadovoljan baš. u igrici vodiš država, ekonomiju vojsku, određuješ poreze, održavaš odnose, sklapaš saveze, zabranjuješ abortus i uvodiš poligamiju ako ti fali naroda, ratuje, okupiraš aneksuješ, kupiš par skupih aviona od amerike i odma si im miliji, možeš siriju napast i neće niko reagovat a ako diraš koga iz eu bude sranja, ta priča. ja sam bio oduševljen igricom i lijepo se izigrah.

ja volim te igrice upravljanja nečim, nije mi grafika bitna uopšte, nebitno i koliko je stara igra. nikad nisam volio akcije, pucačine i kad moraš tražit štagođ po sata da bi prešao nivo, to mi je vazda kidalo živce. ako neko ima neku preporuku za igrice slične ovijem što volim nek piše da pazarim i ja štagođ.

Jel neko igra Overwatch? :smiley:

Neku prostu igru mozes da predjes za 10 dana, ali slozene igre da predjes sa dva sata igranja dnevno za 10 dana, to je vec fatamorgana.
Zadnje sto sam tako igrao kao da prelazim je GTA4 San Andres, ubili smo se mesec dana da predjemo ja i jos dva drugara. I to ne igranje po 2 sata dnevno, neko samo igranje i spavanje.
Za to vreme sto si ti rekao mozes da predjes samo super marija, ozbiljnu igru za ukupno 20h da predjes ne mozes.

Evo uzeo i ja za klinca koji jos mora pojest dosta zganaca AOE3, nek se nadje kad pocne igrat, a do onda cu ja, hahaha.

Ovak igra izgleda ok. Nadams e da me nece za par sati pustit volja. Recimo civilizacije, civ2 mi je bila super igra, nakon toga sve ove sam probao i vise manje ni jedna mi nije ni u sjecanju, ova nova je fancy smancy ali mi je bezveze, nemogu reci zasto, jednostavno mi nesto fali.

U pravu si, prijatelju. Trebao sam biti precizniji.

Upravo sam pitao NameCheap podršku, ove godine neće biti povoljnih transfera kao u prethodnim godinama niti za CyberMonday. Za registraciju novih domena će dati priliku više puta u toku dana…

http://hsm.ba/o-nama/vijesti/709-promo-adobe-cc-do-2-12-2016

Meni je AOE3 bio super, igrao sam multiplayer na pirate verziji preko gamerangera, preko steama možeš legit :D. Ne mogu reći da sam bio neki majstor, na multiplayer sam bio katastrofa a single player nisam mogao protiv najtežeg :D. Ali sam uživao igrajući.

Nisam neki gejmer, ali sam rekreativno uvijek halao po FIFA-ma s kolegama na PS4, a na PC-u ponekad AOE.
Posjedujem AOE 2 HD na Steamu ali vise nemam racunalo s Windows OS-om, a na OSX-u nazalost ju ne mogu instalirati. Da ne budem offtopic, na Steamu je bio neki AOE na popustu, nisam siguran je li jos uvijek pa vrijedi pogledati.

Inace sam volio FreeCiv u srednjoj, znao sam do jutarnjih sati igrati i ustati se i otici na skolski bus. Besplatna je i super je zarazna, barem meni, al ja imam cudan ukus pa mozda ce vam svima biti bezveze: http://www.freeciv.org/

Još uvijek je popust na AOE3, 7,3€ i dobiješ sve pakete.

Ako netko voli resident evil sve njihove igre su na popustu, ja upravo kupio 6.

1 Like

Volimo resident evil, ali envolimo kako se igra. Gledao sam na Youitube onaj Deus Ex novi i to je jako zanimljiva igrica ali koja je uopce poana svega toga.

Ovim novim igricama ne fali grafike ni akcije, ali im fali da te privuce svojom pricom id a sve to skupa ima nekog smisla i da jedva cekas da vidis sto ce biti sada, sjecam se Half Lifea…