Blogger vaša iskustva

Zanimaju me vaša iskustva sa običnim bloggerom. Isplati li se stavljat hreflang? Isplati li se stavljat table of content? Na koje načine vi rješavate SEO u bloggeru? Otvaram ovu temu da opišete i druge varijante koje blogger blog po vašem iskustvu čini naprednijm. Ja sam primjetio da u posljednjih 6 mjeseci od 20 napisanih članaka, google search konzola pokazuje da se klikovi i pojavljivanja događaju samo u 3 ključne riječi koje su vezane za jedan post. Taj post ima samo jednu sliku a tekst odprilike stane na jedan a4 papir u normalnom fontu (nisam brojao slova). Nisam pokađao seo niti se trudio pratiti ikakve smjernice za dobro i kvalitetno napisan članak. Kakva su vaša iskustva?

Ne isplati se gubit vrijeme na Bloggeru jer nemas apsolutno kontrolu nad tim blogom. Jednostavno napravi jednostavnu stranicu u Wordpressu i tamo udaraj svoje članke, a na Bloggeru tu i tamo objavi koji kratki članak te linkaj svoj na njega. Istu stvar možeš raditi i sa Tumblrom, Wix blogom ili drugim sličnim blogging platformama. No, nemoj očekivati da ćeš se uspjeti rangirati na svim riječima s ovim načinom backlinkanja… ali će ti svakako biti od pomoći

2 Likeova