Blokiran URL na Facebooku

Kupio domenu i hosting, napravio shop, krenuo da posaljem prijatelju na FB kad bammmm… URL JE BLOKIRAN.

Šalji mejlove, tickete, čekaj chat… ništa!

Kako, šta, gdje???

Domena je https://goldenpawstore.com/

  • [goldenpawstore.com
    Your message couldn’t be shared, because this link goes against our ] [Community Standards]
  • If you think this doesn’t go against our Community Standards [let us know]

Da nije domena prije bila registrovana pa popušila bananu ?
Pokušao sam domenu provući kroz debugger ali…

Još bih ti preporučio da malo poradiš na težini stranice

Nije prethodno bila registrovana

Bila je. Koliko vidim, prvi put 2018. godine. Vjerojatno je na black listi od prije

https://whoisrequest.com/history/

hvala ti na odgovoru, ovo će mi pomoći, mislim da mi sad trebalo biti lakše odblokirati stranicu!?

Ne znam, ali ljudi ne traže, imaš negdje sam već pisao, sastaviš poruku i zakukaš, malo pišeš kako su ekstra kako im svaka čast što pokušavaju fb učiniti sigurnim mjestom i bez lažnih vijesti i prevara.

Samo drobiš i kažeš da razumiješ njihovu namjeru i bla bla i kažeš kako misliš da njihov je sistem blokirao tvoj sajt greškom te ih moliš da pogledaju i pregledaju ga i odblokiraju.

Ako si nešto usro, to počistiš i pošalješ im, idi na debuger, pa na druga mjesta, chat i gdje stigneš i sa koliko profila imaš. Odblokiraju za manje od dana.

Samo moraš sastaviti poruku od srca i kad pročitaju treba da zaplaču, odma će ti skinut blok.

3 Likeova

UPDATE

Slao sam im tickete na svim mogućim opcijama koje sam pronašao, na par njih su odgovorili botovi na većinu nije niko. Redovno sam provjeravao je li mi dostupna opcija live chata sa njima ali nijednom je nisam uspio pronaći, iako sam prije Corone imao skoro uvijek dostupnu tu opciju koju sam koristio u više navrata.

Između ostalog ovo je jedino mjestu gdje uopšte pronalazim chat:

Oni inace nista ne odgovaraju, nego odobre ili ne url. Meni kad su blokirali url ja sam poslusala @m4ki-ja i kad podijelim na svoj licni profil slala sam im zamolbu da provjere jos jednom, zahvalila se blabla, sa 2-3 profila, i odblokirali mi. Sad sam i vasu pokusala podijelit pa sam poslala zamolbu na ovaj drugi link na slici, pa vas prebaci na drugi prozor gdje im ispisete poruku. Samo ovako, nista drugi tiketi

Već neko vrijeme teško ćeš dobiti suport, te fore sa dijeljenjem na zid ne prolaze.
Ako su ti nekad poslalu u poruke korisničke službe da si dijelio što ne bi smio iskoristi te linkove i idi da pregled i da se ne slažeš s njima. Sastavi govor dobar i tako obrazloži im da se sažale i da čovjek kad pročita osjeti tvoju dobru namjeru, da radiš pošteno i da si slučajno blokiran.

Ovo što ti je dali uslikala tu pošalji, pošalji na chat osobama i zamoli druge da urade isto, kad javi grešku onda ponovo napiši poruku kao i ovamo na debager što si pisao i trebalo bi proći. Sad kako je jer nema ljudi i rade li i šta se dešava ne znam, ali pokušaj :slight_smile: