Bolje rangiranje foruma

Trebam pomoc oko boljeg rangiranja foruma … ako netko zna neke metode bio bi zahvalan a neznam ni kako da vise privucem korisnike … forum je ovaj iz potpisa

Unaprijed hvala

Teško da možeš previše, koliko znam već postoje 2-3 foruma već o toj tematici, a google uvjek daje prednost starijima.

postoji ovaj koji se temelji na OGLASNIKU i ovaj koji je malo vise orijentiran na chat ali ima dosta i tematskih tema kvalitetnih … on mi je naveci konkurent

Ako ćemo gledati subjektivno, ti mu želiš postati konkurencija, trenutno nisi konkurencija jer vjerojatno niti nemaju pojma da postojiš.
Opet, ukoliko se pogleda realno, čini mi se da trošiš vrijeme na taj svoj forum.

koliko vidim oba foruma su dosta razvijena, a za tu tematiku i za HR tržište ima ih i previše. Da sam na tvome mjestu krenio bih s nečime drugime nečega čega fali u HR što se tiče foruma…samo trebaš smisiti čega nema:mini:

Nisam konkurencija ?? svaki forum pa i najmanje tematike iste kao moje ili nije bitno kakve je u pocetku konkurencija … sve znaju da forum postoji tako da o tome … a od foruma necu odustati idem naprijed …

Imam problem s botovima na forumu tj. google bot ok indeksira
ali nigdje ostalih botova poput : Yahoo , MSN, Alexa i slično
šta da radim da ih dovedem

moj forum yahoo i msn redovito pretražuju, ali nikad nikoji nije ništ posebno posjete donesel, možda 2-3 posjetitelja od 10 000, ak i tolko

ja sam prestal brinut o tome, premala brojka da se zamaram s tim

[quote=“boo”]Imam problem s botovima na forumu tj. google bot ok indeksira
ali nigdje ostalih botova poput : Yahoo , MSN, Alexa i slično
šta da radim da ih dovedem[/quote]

U admin panelu pogledaj koji su bot-ovi aktivirani a koji ne

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja