Booking com affiliate

Da, to sam i ja vidio. Takoder, imaju i svoj API s kojim se mogu izvoditi slozenije stvari…

Nisam vidio ovaj gornji dio što si dodao u zanjem postu.

Taj booking widget jedino dopušta da već predefiniraš oglase da pokazuju samo Hrvatske smještaje. Ovako out of the box to je jedino što se nudi, tako ti ostaje jedino da se sam dohvatiš njihovog API-a i na tome poradiš sam za neko složenije filtriranje.

To mu sigurno ne ostaje, nema tek tako složenijeg filtriranja. . :slight_smile:
Za korištenje API-a na Booking.com, na Hotelscombined, ali uglavnom i na drugim Travel Hotel Affiliateima potrebno je postati VIP Affliate, odnosno ostvariti neku (ne malu) količinu bookinga, odnosno traffica.
No ipak, mislim da se widgeti mogu customizirati kako god želiš. :wink:

Moguce da bi se to dogodilo.
Trenutno imam 54 dolara na nalogu, ali ne mogu da cekam do 100,jer je mesecna zarada sad veoma mala, 3-5 dolara.
U pocetku je bilo 60 dolara, pa je palo na 25, pa na 17, 10 i onda sam jako malo.

Registrovao sam se na Booking sajtu i dobio onaj ref link, dobio sam mogucnost ulaska u admin panel, kreirrao sam search formu, postavio linkove za 100 -ak hotela koji su na mom sajtu, postavio 2, 3, banera sa tim ref. linkom.
Rekao sam jednom prijatelju da udje na taj link da pregledava smestaj, ali u admin panelu, koliko vidim, ne pokazuje u statistici da je bilo posetioca.
Da li se ceka jos neko odobrenje ili je problem u necem drugom?
Da napomenem da nisam u celosti uneo licne podatke na linku “Your Account”.

Statistike im nisu bas real time kao kod adsensa. Mislim da svakih 24 sata update naprave.

Da nadodam, booking[dot]com ne koriste cookie vec sam ref link (zvan aid) koji traje samo jednu sesiju. :confused:

1 Like

Upravo sam i ja htio ovo napisati. I to je realno i najveća mana Bookinga. Neko ko dođe preko tvog ref linka pogleda hotele na Islandu, zatvori prozor, ode da jede i nakon 10 minuta se vrati i odluči se za neki hotel, ti ne dobiješ ništa.

Sto bre ovaj @abercrombie napisa da traje 90 dana, ja prebacio sve linkove hotela na booking, a hotelscombined izbrisah. Da nije on malo ovde pustio buvu da se navucemo :smiley:

Nemam iskustva što se tiče naše regije, ali zašto ne. Pogotovo što se tiče budućnosti, ono klasično zimmer frei se sve manje i manje koristi, Booking i slični su u porastu.

1 Like

Tako je, rade update između 00:00 i 07:00, ne znam točno kada, znam kada se probudim da imam info za prošli dan.

Što se tiče 90 dana, moja greška, ja sam bio pročitao o tome, ali vidim da je pogrešno. No ako spremi željeni hotel u bookmarkse, na tom linku ostaje vaš affiliate, barem to.

Šta bih ja imao od bacanja bube da se vi navučete, jednostavno greška. Usprkos tome meni je booking odličan, a vi vidite.

U booking Dashboard, pocetnoj stranici, u jednoj koloni “Assisted Bookings” od danas imam broj 1, da li to znaci da je neko izvrsio rezervaciju preko mene? Zarada je jos uvek stoji na 0.
Sad videh u drugoj koloni “Assisted Conversion Rate” - 2.04%

koje stranice vi imate i koliko posjeta na njima pa da se ostvari booking il dva?

Da li bi neko mogao da objavi ili mi pošalje link sajta koji ima već integrisan booking plugin ? Zahvaljujem

Pozdrav ekipa

Kakva je situacija s ovime? Jel netko od vas još uvijek koristi Booking Aff? Kakve su provizije, trajanje linkova, zarade?

ps. sori što budim temu iz mrtvih, al da ne otvaram novu :hugs:

1 Like

I mene zanima.
Vidim da je konkurencija strašna, koristi ga svaki sajt koji ima nekakvu vezu sa smještajem ili putovanjima.

ma lako za konkurenciju, barem je uzbudljivo natjecati se i graditi web :hugs: važno je znati dal se isplati postavljat taj aff uopće na web i jel ok provizija… ono što sam našao na webu ukazuje na nekih 4% po rezervaciji… e sad, volio bih čuti iz prve ruke ako netko ovdje koristi :wink:

1 Like

bump :blush:

ima tko kakvu informaciju iz prve ruke?

hvala :hugs: