Boost post na Facebooku - iskustva i primjeri

Potrebna pomoc oko bostovanja posta na faceboku za strano trziste kako je najbolje uraditi i vasa iskustva tj primeri ako nisu tajna…hvala

Hehe, i mene zanima.

Ja isto evo boostam polako te postove i lajkovi dolaze, ali kosta to para.

Kakva pomoc? Reci konkretno koji te deo interesuje. 1. Dobra slika / Video mada bolje video. 2. Dobar opis. 3. Dobra kampanja - pogoditi godine, i interesovanja vase publike.

Mene interesira koje su razlike odnosno koristi kod boostanja raznih stvari, jer vidim da mozes boost page, promote button, promotoe website i jos valjda nesto sto jos nisma ni otkrio.

A ima li konkretnog uspjeha?
Meni su najdraži oni koji će mi dati like ali neće kliknuti na Post, neće otvoriti web stranicu o kojoj post govori. :blush: Ali eto, draga im je tema.

Da, takve i ja susrecem, ali mislimd a sa boostanjem posta ni nemozes sto ocekivati, pogotovo ako targetiras ove indijce i to.

Da ali ja sam najvise uspeha imao kod boostovanja posta, dobijem i dosta lajkova i dosta shareova i dosta klikova na sajt .:slight_smile: Probao sam sve ali boost post nema boljeg ako dobro optimizujes. :slight_smile:

A sada slijedi pitanje kako dobro optimizirat :slight_smile:

Isprobas 10 kampanja po 5$ i sklopis jednu od tih 10 koja najbolje radi i onda boostas jace.

Naprimer imam sajt o wallpapersima i stranicu na faceboku , ako bostam post na americko trziste za 13 dolara dobijem tj pise da ce moj post videti od 4700 do 10000 ljudi, e sad interesuje me konkretno koliko lajkova dobijem svoje stranice preko tog posta .

Ako zelis lajkove ona radje trazi indijce. Ako zelis prodaju ond atrazi amerikance.

to jeste u pravu si al klik na adsense oglase koji lupi Indijac je pet puta manji od americkog

Ovako je meni bez plaćenih objava zadnjih dva dana.

Ima dobar reach ali je pitanje koliko ljudi klikne na video i ostaje na facebooku a koliko ode na stranicu koja ima zanimljiv tekst ili slike sto je kod mene u pitanju…

Sve zavisi o tome kakvu ciljanu grupu ljudi ‘ciljaš’… Ja sam testirao dosta puta i na primjer zna mi se dogodit na jednom adsu koji sam sastavio bude manji reach a na drugom slicnom tome ima veci reach. Stvar je u detaljima i testiranju. Nitko ti ne moze tocno reci kako to sastavit i to je to deri… Mozda i moze ali ne vjerujem da ce ti to netko pokazati besplatno…

Sto mislite isplatili se neku vijest kao sto je “Ona je smrsala 30 kg za mjesec dana” platiti na Facebook 7 dana za 30€ i izabrati zemlje gdje nasih ima najvise, mozeli se od adsense to povratiti

Čisto sumnjam. No to je samo moje mišljenje…

i moje ali u cemu je onda logika da se placa reklama ako cu biti u minusu?

Ja imam facebook nalog sa 3000 indijaca i 1000 na cekanju i onda radim invite i tako dobijam lajkove…rado bih se menjao ako ima neko nesto slicno

Mislim da se vise isplati promovirati svoj webshop…