Božićni popusti na razne usluge!

Budući da je vrijeme Božića i Nove godine, a trenutno imam dosta slobodnog vremena, odlučio sam staviti razne popuste na mnoge usluge koje nudim. Ispod ću navesti sve stvari koje radim, staviti neke primjere, a u temi “Dobri i loši trgovci” možete pogledati mnoge pohvale na moj račun! :slight_smile:

Povećanje broja ljudi na društvenim mrežama

• Povećanje broja lajkova na Facebooku, followera/lajkova na Instagramu, subscribera/lajkova na Youtubeu i svega ostalog na društvenim mrežama.

Izrada videa

Prodajem viralne objave za vašu FB stranicu:

• Tražite viralan sadržaj koji će korisnici lajkati i dijeliti, te na taj način želite osim podizanja aktivnosti stranice zainteresirati i ljude koji neznaju za vašu stranicu da je lajkaju?

• Prodajem 50 objava koje će zasigurno zainteresirati vašu publiku, a sadržaj je dijeljiv i na taj način možete napraviti vašu stranicu popularnom.

• Primjerice, objave koje su objavljene na vašoj stranici prije mjesec dana, dijele se i lajkaju i danas jer se pojavljuju na naslovnicama ljudi čiji prijatelji su ih lajkali ili podijelili.

• Ono što ja prodajem je “zbirka” 50 slika s opisima, a te objave su testirane, te su idealne i za one koji imaju velike stranice, i za one koji nastoje tek napraviti neku stranicu velikom. Neki od primjera plaćenih oglasa za te objave možete vidjeti niže (to je način na koji dokazujem da su te objave za širu publiku)…

Popusti su za sve stvari, a info i cijena dajem na PM jer zavisi o broju lajkova/followera, duljini videa i ostalim faktorima…

bok,

prije tjedan dana smo se dogovorili, i od tada ni traga ni glasa od tvoje strane… ne odgovaraš na poruke ?
pa ako možeš reći dali možeš odraditi posao ili ne ?

hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey