Brezplatno hosting 6 meseci

Očito je kriza i neplaćanje loše stanje a za nekoga to može biti i dobra stvar. Na svom serveru lokacija USA imam nekoliko prostog mjesta.
Za članove ovog foruma će se donirati hosting paket 200MB za pola godine (6 mjeseci) . Dakle, uvjet je da ste član ovog foruma.
Ko toga ne treba neka ne čita ove teme.
Svi interesenti šaljite mi PM dobičete email kamo treba poslat vaše podatke i nazad dobite podatke o serveru.
Prvome ko mi pomože i prevodi uputstva na hrvatski (iz slovenščine) dobi paket za godinu dana.
Ajo ima još neko pitanje na PM.
Ne reklamiram ništa i ne tražim sponzora.

U današnje vrijeme kad je kriza i loše financijsko stanje, za nekoga može biti dobra stvar. Na svom serveru lociranom u SAD-U imam slobodnog mjesta.
Za članove ovog foruma donirati ću hosting paket od 200mb prosotra za pola godine (6mj) korištenja. Dakle, uvjet je da ste član ovog foruma. Tko ne treba hosting neka ne čita ovu temu…
Svi zainteresirani za hosting javite mi se putem privatne poruke (PM) i dobit ćete email adresu kamo trebate poslati vaše podatke i natrag dobijete podatke o svom hosting paketu.

Prvi koji mi pomogne i prevede uputstva na hrvatski jezik (iz slovenščine) dobije paket na godinu dana.
Ako imate još kakva pitanja javite mi se na PM.
Ne reklamiram ništa i ne tražim sponzorstvo.


Evo prevedeno, btw. ja ne trebam hosting samo sam htio pomoći… :wink:

super hvala ti … a neko se isto javio da če i upute na ljepi hrvatski prevodit HVALA