Brisanje profila na WM Forumu

Možeš odmah i javno.

Ovo je objavljeno iz privatnih poruka bez mog odobrenja.Privatne poruke su privatne poruke i nisam napisao javno.

al si to poslao njemu licno hahaha nisi to poslao meni pa da je steel objavio nasu prepisku

To su informacije iz konverzacije koju si vodio direktno samnom, a ne s drugim korisnicima. Naravno da cu upozoriti druge korisnike na lazna oglasavanja koja si pokusao provuci.

Takodjer, ti si vec imao druge racune na ovom forumu, koji su suspendirani zbog varanja drugih korisnika, ali sam te pustio kako bi te imao na oku jos neko vrijeme prije nego kreiras opet novi account. Ali sad te mogu suspendirati, kad si vec pokrenuo ovu raspravu, prije nego opet nekog prevaris.

Nije smeo da objavi da sam to napisao bez mog odobrenja pa makar bio i vlasnik neta.Privatnost je u pitanju.

Mozes li ovu ozbiljnu optuzbu da dokazes i da napises koji sam nik bio.Ovo oko varanja je ozbiljna optuzba.Sve moze daleko da ode.

Onda preporucam da nastavis s ovim, a ja cu te sada suspendirati:

Mogu, nadleznim instituacijama. Eto taman i da testiram gore spomenutu “anonymize user” opciju. @limenka2017 te razotkrio jos prosli mjesec pa smo te od tad pratili. Pozdrav.

Ako je vec banovan, jel se moze znati pod kojim je nickom prethodno objavljivao?

1 Like

Ovo su bili ostali povezani accounti:

https://wmforum.geek.hr/admin/users/19166/larica

Ima ih jos…

A da li me zezaš hahahah

Jedino ako koriste isti proxy… Sto opet nije sasvim nemoguce.

Zato ga i nisam odmah bannao, jer nisam bio 100% siguran mada ga je @limenka2017 odmah skuzio, al nakon sto je i meni pokusao uvaliti sajt kojeg zapravo ne posjeduje, bio sam na 99% sigurnosti :smiley:

Covece koristim proksi nisam taj prevarant.Vrati mi nalivpenkalo a mozemo se cuti preko telefona.
Ovde sam pisao da moram da koristim proksi Ova konekcija nije sigurna i kako to popraviti? How to fix The connection to site is not secure chrome error? | Internet Zarada Forum

Da ne ulazim u to da li je ovaj doticni prevarant ili ne, ali eto cisto hipoteticki - neko ko se razumije u x termina, nije ni tuto muto, znaci investirao je energiju da skupi neko znanje, odabere da se ponizava tako sto izgradjuje neke veze, a onda mulja i vacari te ljude. Pa to cak nije ni laksi put da dodje do novaca… Bice da je u tom slucaju povrh svega i glupost.

:+1:

Ma daj bre eno mi pun inbox poruka na mail i zele da plate unapred za pisanje tekstova,da sam hteo mogao sam da prevarim mnogo ljudi,uzmem pare i ne napisem nikada.
Od 2011 sam na forumima bas mi je do prevara.Zapoceo sam i sajt za uplatu donacije bas zbog toga jer smo napisali tekstove za mnogo ljudi koji su citali na ovom forumu moj oglas.
Ako hoces vrati mi nalivpenkalo ako neces tvoja stvar,ne molim nikoga a za prevare slobodno prijavi kome zelis, jer ja nisam taj.Mogu ti dati telefon za poziv ako hoces ali bez da objavljujes javno.

@steelmaiden pa i ti puštaš da prekipi. čoek ide po temama spamuje, ne čita teme, samo šiba postove a nema korisno skoro ništa napisano… bukvalno je napisao 500 poruka za mjesec dva i zatrpao je forum uglavnom ni sa čim dobrim. eno ga i kod božoua na temi je ozbiljan da bude distributer za puzle. tačno vidim božoua da troši sate u pisanju sa njim. zbog ovog i sličnih @Jeronimo034 batalio dolazit na forum. a za sam forum jasno je lako ko je korisniji za forumsku zajednicu.

ma ne zezaj. pročitaj pažljivije i više njegovih postova. jedini član foruma kojeg sam razmišljao stavit na ignore, no opet vidi se na temama piše hidden reply, nije ko kad cijelu temu sakriješ

1 Like

Jesam napisao sam i stojim iza svega,sve znam da radim sto sam napsiao.Bozou bi dao adresu i sve.

Recimo da nisi prevarant i da slucajno koristis isti proxy kao neki drugi prevaranti, mozes li dokazati da si bio vlasnik onog web sajta kojeg si nudio, pa kasnije kad sam te pitao kako to da nema kontakt na njemu, rekao da si ga prodao?

To sam se i ja uvijek cudio… ali cinjenica je da na forumu postoje 3 osobe koje stalno kreiraju nove accounte, grade nekakav reputation i onda smuljaju nekog za 100-200 eur, pa tako vec godinama.

Tako da oni prakticki jesu tu na forumima godinama, vec su i sakupili neko osnovno znanje, al valjda im je prevara nekakav fetiš jer ne mogu jednostavno razumijeti da netko toliko truda i vremena ulaze da bi ukrao stotinjak eura.

A pustim ih jer smatram da je bolje imati ih pod nadzorom nego odmah suspendirati pa onda kasnije naprave novi account da ne znam koji su. A i ne mogu nekog bannati tek tako ako nisam bas 100% siguran, jbg.

Ja sam ti napisao slicne sajtove i linkovao filmtv a ne smem javno da pisem a ti kao neko ko to radis bi znao da se po dogovoru ne smeju otkrivati detalji.Dao sam primer kako izgledaju sajtovi.

Priznajem da nisam citala njegove postove. Osim na affiliate, i tu se posteno izlupetao (cuj on ne radi s amazonom, ugovara sa x merchanta kondicije od po 10%), i ono o Mozu i uvidu u inbox, a ovdje odjednom zna naprasno o privatnim porukama i zastiti privatnosti…ali opet, moja tetka nema pojma sta je Moz. Znaci nafatao se nekih termina. Meni se cini lakse bi mu bilo nauciti nesto nego vacatiti…al eto

Uhvatio sam te u lazi pa si onda rekao ta taj sajt “vise nije tvoj”, sto bi znacilo da je jednom ranije bio tvoj. Mozes li onda to dokazati?