Brojac za blog

Na zalos sve sam pretrazio i nigde nisam nasao odgovor na problem koji me muci.

Naime zelim da napravim brojac u java skripti koji su postaviti na moj blog a koji ce da broji vrednosti koje mu ja zadam, tipa odbrojavaj tri broja u secundi i onda on pocinje sa brojanjem i broji do besvesti.
Ili odbroj 0.2 broja u secundi i onda on svake pete secunde doda jedan broj.
Ako neko zna kako napisati jednostavnu skriptu bio bi mu jako zahvalan.

P.S. znam da ne razumete sta mi treba pa cu vam dati smernicu Worldometers - real time world statistics
:cmok:

Ovako nekako:
[HTML]

Brojac
Brojac prvi:
Brojac drugi:
Brojac treci:
[/HTML]

Prijatelju bas si me iznenadio,
mislio sam da mi niko nista nece odgovoriti, drago mi je da ima ljudi koji zele pomoci.

Najlepse hvala!:bljesak:

Ajde jos jedno pitanje da te smorim i necu vise :smiley:
Ja imam Blog i zeleo bi da mi brojac bude fixan, znaci da mi se ne restartuje kada neko refresuje stranicu nego da on siba i broji nezavisno od toga dali se stranice refresuju ili otvaraju nove.
Hvala

Treba ti funkcija koja ce namjestati “start”.
Recimo da imas brojac rodjene djece u danu i svake sekunde se rodi jedno. Ako posjetim tvoj site u 00.00 sati funkcija mora postaviti start na 0, a ako posjetim u 08.00 start je 86060.

Ali onda moram za svaki sat da pisem posevan start? i Kako da ta funkcija zna koliko je sati i da se to automacki povuce? Ako ti nije veliki posao sam oda mi ispises? Hvala

A kako bi izgledala funkcija recimo da hocu da brojac pustim tip 3.5.2013 u 00:00 i onda da on broji i prikazuje od tog datuma pa na dalje? Ja sam jako u pocetku svega ovoga i znam samo osnovne stvari. Hvala

Brojaci mogu imati jednak start tako da mogu koristiti istu funkciju. A mos i napravit samo jednu za sve, na tebi je da odlucis.
Glede vremena i datuma… JavaScript Date Object