Browseri se zamrznu na BROWSE klik?

Već mjesecima se mučim s ovim problemom, a volio bih izbjeći reinstalaciju Windowsa.

Naime, u 90% slučajeva u Firefox-u i Chrom-u kad kliknem na BROWSE button da bih nešto uploadao, browser se zamrzne.
Kad odem na Task Manager, ugasim browser na End Process, i ponovo ga pokrenem, browser ima isti problem.

Jedini način da mi proradi browse button jest da restartiram Windowse i onda mi to radi prvih par uploada, a onda opet ne ide.

Slično se događa, ali malo rjeđe, na Operi i Safariju.

Jedino mi se čini da Internet Explorer radi po tom pitanju.

Ima li tko rješenje!?

SisteM:
Win7 64bit
AMD Athlon™ II X4 620 Processor 2.60GHz
4 GB RAM

A evo, isti je problem i s Internet Explorerom…

Budući da šteka sa svim preglednicima očito je problem negdje po strani. Možeš za svaki slučaj pogasiti dodatke koje si instalirao pa pokušati tako testirati jedan po jedan preglednik.

Druga stvari, odi na Start > Run > msconfig > StartUp i tu odznačni sve (nepotrebne) aplikacije pa restartaj i probaj onda.

Skenirat komp obavezno sa postoječim antivirusom (full scan, zadnji update) + hitman pro
http://dl.surfright.nl/HitmanPro36_x64.exe
stavi 1 time only scan ili ako hočeš ponudi ti 30 dana trial. Program skenira sa 4-5 različitih antivirusa. Scan ti traje manje od 5 min, niti toliko.

start -> run -> cmd -> sfc /scannow

repair win7

Btw ako nisi mislio stavljati više od 4gb rama, mogao si staviti x32 win7… ako igraš igre ili radiš u programu koji zahtjeva puno rama i u isto vrijeme koristiš browser tj minimiziraš igru/program vrlo lako može biti da ti je memory usage 100% ili blizu toga.

Ruku u vatru da je problem sa diskom.

Hvala ljudi na brzim odgovorima, evo sad ću testirati te vaše prijedloge jedan po jedan pa se ponovo javim s rezultatima…

Izgleda da je ovo sa StartUp-om pomoglo.
Thanks!

Nažalost problem još uvijek postoji… Neko vrijeme je sve bilo ok, onda je opet počelo. Probao sam sve vaše navedene prijedloge.

Nakon restarta mi nekoliko puta radi, a nakon nekog vremena se problem pojavi. Ne mogu skužiti koju sam u međuvremenu akciju napravio koja bi to mogla uzrokovati…

Ako imate još koji prijedlog, slobodno…

dharma, mogu samo reći da sam ja imao sličan problem koji se evo riješio sam od sebe sad kada si ga spomenuo. Ono što sam ja primjetio je da bi se file requester pojavio ako bi kliknuo na minimize gumb ako me sjećanje ne vara.