Bubafun.com

Pozz ekipo.
Komentirajte sto mi fali,kako vam to izgleda i sto bih jos trebao napraviti jer sam u ovome pocetnik i neam pojma o programiranju ali si dajem truda…
Stranicu sam napravio u programu NetObjects fusion 11 (jos uvijek ga pokusavam shvatiti hehe)
eto pa vidite:

http://www.bubafun.com

(naziv stranice jos moram promjeniti jer ime je bilo nabrzaka smisljeno)

Ajde ti nama napiši tvoje iskreno mišljenje, što ti misliš kada to izgleda stranica, koju bi ti sebi ocjenu dao.

evo ti primjer kolege s foruma za istu stvar.

napravio sam po svome ukusu i to je neprofesionalno jer sam laik…i sam sebi naravno uvijek dajem 5ticu ali uvijek volim cuti druga misljenja samo sto tvoje nezz kako bih protumacio…ili mozda ono slika i tisucu rijeci pa da si ja mislim hehe

Pa evo recimo usporedi svoju stranicu s linkom koji sam ti dao koji je dobar primjer stranice za igrice.

koliko bi si dao?

njegova mi ima vise funkcija i domisljatosti u izvedbi dizajna…ja jedva ovo skonto sto sam napravio…i dalje ucim i googlam :slight_smile:

Samo naprijed, nitko ne očekuje da češ prvom web stranicom nadmašiti developere koji to rade godinama. Pogledaj stranicu koju ti je kolega poslao, te potom pogledaj svoju, razlike su jasne.

Usredotoči se na pisanje html-a kroz običan text program, kao npr Notepad++.
Naučiti češ kako pozicionirati i raditi sa html-om i css-om bez pomoći WYSIWYG editora što će ti kasnije dati mnogo slobode u radu.

Visitors

000666

:open_mouth:

:grem:

a decki pa pocetnik sam bemu misa…borim se sa dizajnom i ucim kroz vase komentare citajuci ovaj forum…i svaka kritika mi dobrodosla zato sam se i uclanio ovdje da ucim od vas jer to gledam kao zabavu i hobi (dok visim po brower igricama da nesto korisno i sebi napravim hehe)…najveca mana mi je dizajn slika itd stvari…i MUSTRA daj mi reci sta ne valja da promjenim a ne da mi pokazivas komentare i smajlice kao da bi me ukorio i istuko da sam ti blizu hehe…ovo sto sam na webu napravio mi trebalo 3 mjeseca dok vama koji to vec znate treba vam par minuta :)…sve u svemu trudim se.

Ma sve pet, šalimo se mi malo :Dnemoj to uzeti osobno.
Gle iskreno stranica je loša. ako ti je to prva super, ali je loša.
ne izgleda dobro.

ostavi ovu online i prouči malo onaj link koji sam ti dao , neke novije pogledja si malo theme forest i napravi ponovo. :smiley:

thx mustra :slight_smile: ovo mi i je prva stranica …zato imam vas da mi kazete jer one brojke od posjetitelja mi nebudu rekle hehe (jos morat skuziti kako napraviti komentare) i ako netko zna gjde da nadem one zvijezidice za ocjenjivanje u html kodu da nemoram programirat il tako nes da mi korisnici mogu ocjeniti igrice.

Gle iskreno dizajn je -1, funkcionalnost 1. Ako neznaš programirati zašto se mučiš, imaš hrpu besplatnih CMS-ova s kojima možeš napraviti ozbiljan sajt koji će uz to i dobro izgledati.

Mislim da je ovo dobro za početak, ne valja uzeti odmah gotov cms i instalirati ga pa kasnije ne znaš kako sliku iz mape povezat. Valjda prvo dobro izviježbati osnove da bi krenuo sa cmsovima.

Samo tako nastavi, svaki sljedeći će biti sve bolji, naravno, ako budeš uporan, ako ne zalud ti sve.

šime i marko dobili konkurenciju :slight_smile:

I još pola foruma.

radim u tome programu da naucim i osnove svakog koda…igram se u photoshopu i ucim html kod…trebalo mi 2 tjedna samo da skuzim kako da povezem gumb NEXT, banner sliku da promjenim itd…uh puno je jos toga kaj me muci ali posto mi ovo pocetak nekako mi dobro i ispalo za laika poput mene…a mucim se zato jer sam bankrotirao i svaki dan mi je tezak i pokusavam nesto napraviti da i zaradim -zato se mucim :slight_smile:

eto sad mi cura rekla da joj je glupo da klikne na PLAY GAMe pa da napravim da se klikne na sliku da se igra pokrene (mislim da vam ovo govori kolko neam pojma ali da me to ne sprijecava da nesto i napravim :slight_smile: )

[quote=“hondaboy”]mene…a mucim se zato jer sam bankrotirao i svaki dan mi je tezak i pokusavam nesto napraviti da i zaradim -zato se mucim :slight_smile:

[/quote]

Ako misliš na zaradu, dug je put pred tobom. Najbolje bi ti bilo da tražiš posao a ovo radiš u slobodno vrijeme, barem dok se ne pokrene jer sumljam da itko u prvoj godini nešto zaradi od weba.

sime radim tj imam posao ali nije dovoljno jer kao i pola drzave imam kredite itd stvari a ovo radim u slobodno vrijeme…ptc programe klikam,stranicu svakodnevno obradujem itd stvari… no necemu sad o ovome da admin me ne bana zbog off topic :slight_smile: u svakom slucaju kritizirajte me da znam sto trebam ispravljati jer kako se kaze " na greskama covjek uci".

Ne brini za ban radi off, toga nema tu.

a tu toga nema :kuc: opa miki ides…oce ko da kavicu online popijemo hehe

sime znam da je dug pred menom ali nije bed vrijeme ce pokazati svoje…glavno da se nesto radi :smiley:

i btw sime ti si moja legenda jer kad sam uocio ovaj forum tvojih rijeci sam se nacitao i neke su me pokrenule kad vidim kaj sve radis (nemoj sad pomislit o ulizivanju nego ovo je samo kompliment :slight_smile: )

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja