BudiFit.info - AUKCIJA!

Odlučio sam posebno napraviti temu za prodaju www.budifit.info stranice, te dati sve potrebne informacije i cijenu u jednom postu, te probati prodati stranicu za zadovoljavajuću svotu (najbitnije mi je vratiti barem dio uloženog).

Stranica je na besplatnom servisu blogger.com, a domena je registrirana na dynadot.com. Online je od 11.09.2014. godine, a od tada zabilježila je svega 242 posjeta. Od toga, samo 10 posjeta s Googlea, ali tek nedavno dodani su novi članci, te je u zadnjih 10ak dana zabilježeno više od pola tih posjeta s Googlea.
Na stranici je trenutno 33 članka, 22 s 300 riječi i 10 zadnjih dodanih s preko 500 riječi.
Stranica je zamišljena kao portal vezan uz vježbanje, pravilnu prehranu i motivaciju, te nosi lako pamtljivo ime budi fit!
Uz stranicu dajem i FB page s 1100 ljudi: https://www.facebook.com/budifit.info.

Ono što želim ovom aukcijom je vratiti uloženo. Cijena 20 članaka od 300 riječi je: 300kn (ukoliko uzmemo cijenu od 5kn na 100 riječi), cijena 10 članaka od 500 riječi je: 250kn (također 5kn - 100 riječi). Cijena domene je 10$. FB marketing sam sam radio, ali inače bi cijena bila oko 100kn.

Znači sveukupno ova stranica bi bila 700kn, ali budući da trenutno nema nikakvu zaradu, ja ciljam na cijenu od 350kn.

AUKCIJA KREĆE OD 200KN, a svaki sljedeći bid mora biti za bare 30kn veći. Od svakog sljedećeg bida, aukcija se produljava za 12 sati.
Stranicu možete odmah kupiti za 700kn!

BUMP!
Još uvijek aktivno!

Napravljen je novi dizajn stranice. U 12. mjesecu preko 150 posjeta, od toga 7 sa Googlea.

BUMP, ima li zainteresiranih? :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey