Bug na FB ili 'Suspicious Activity'?

Vraćen drugaru profil posle mesec i dva dana. Nije imala opcija za slanje dokumenta, ostale opcije su bagovale, ali je vracen

Sam od sebe ili ? Meni je 7 dana blokiran i uvijek zabaguje na zadnjem koraku.

Sam od sebe, nije nista poslato sto se tice dokumenata jer nije ni imalo te opcije, samo izbegavaj da prebacujes editore/admine. Jer koliko sam primetio, tad najcesce zakljucaju.

Pozdrav, kako ste uspjeli vratiti profil? Ja sam probao prepoznavanje prijatelja i uvijek zabaguje poslije petog. Slao sam sliku licne, pasosa , vozacke ali bez odgovora. Takodjer slao sam i one forme (sve ijednu koju sam nasao na Googleu) ali nikad odgovor nisam dobio. U pitanju je licni profil koji je star preko 10 godina.

Sada na Security Checku imam samo ovu opciju.

Confirm identity on another computer

Šta raditi? Postoji li šansa da vrate ili je profil izgubljen zauvijek?

Ps. na mail dolaze obavjesti o porukama na stranici, ko je lajko…

Jesi li uspio vratiti koji profil?

Ako neko od vas ima Massplaner ili ako moze safatati nekoga.
Pustite tool-u neka vrati vase profile :*

Kako ce vratiti? *20 karaktera

Trazio sam na Googleu i izgleda da je taj servis ugasen

Servis jos radi za usere koji su kupili licencu prije nego je servis ugasen,
Moze ti pomoci osoba koja ima massplaner,
Prolazi bilo kakvu vrstu verifikacije

Gdje sada naci tu osobu? Imas li kakav prijedlog. Spreman sam platiti samo da mi se profil vrati. Tu su mi fotografije od 10 godina unazad.

Blackhatworld .com kralju , Search for it

Pokusaj sa ovim likom, od njega sam ja nabavio licencu.

Panda, preko cega si im poslao sliku dokumenta? Ja od opcija imam da potvrdim identitet na drugom racunaru, da identifikujem fotografije… nakon sto odem na svaku opciju i vratim se nazad dobijem opciju da upload ID. Posalo sam prije jedno 7 dana a nisam dobio odgovor. Koliko si ti cekao na mail?

I meni zabaguje na petom prijatelju.

Nema nista od prepoznavanja prijatelja i tih stvari. Posle 20 dana sigurno. A 1 profil je dosao bez slanja dokumenta a na mailu pisalo hvala sto ste poslali ID a nikad poslat :joy:

Upravo sam dobio ovaj mail od Facebooka

fb%20code%20recovery

Kada kliknem na link dobijem ovu grešku: The link you followed is not valid. Please make sure you copied the entire link into your browser.

Šta raditi, izludi me ovo… :mask::mask::mask::mask:

Sad ti radi profil, nista ne diraj

Pa ne radi. Ne mogu da udjem u njega. Kada kliknem na taj link dobijem gresku

Probaj normalno da se ulogujes bez tog linka