Bugi Media

http://bugimedia.com/

Nešto kao nepostojeća firma, reko da imam svoju posjetnicu i sve na jednom mjestu da ne moram uvijek nekom objašnjavat, slat linkove i sl + da imam nešto stavit u footer na svoje sajtove.

Dizajnom nisam zadovoljan ni sam, valjda ću popraviti jednog dana. Izgubio sam tonu živaca pokušavajući napraviti nešto pa sam odustao od toga i ovo napravio u 2 sata, čisto da završim nešto što sam krenuo radit.
Uskoro možda i blog pokrenem tamo ako uhvatim volje.
Neke informacije koje fale na ovakvim sajtovima?

Zašto Bugi? skraćeno od mog prezimena, tako su me zvali u srednjoj, inače sve koji se tako prezivaju zovu Bugi, neka epidemija valjda :slight_smile:

meni je čak ok, samo bih promjenio font, stavi Verdanu ili tako nesto

Izgleda solidno, definitivno drugi font.

sviđa mi se!

dolje di su partneri bi napravio da kad pređeš mišem preko logotipa da dobije boju. te nešto ispdo toga da se popuni onaj bijeli prostor prazan.

također bi stavio neki favicon

hehe izgleda pristojno.
Evo što bi ja promijenio:

• font definivno, nije ni ovaj loš samo je pre tanak i dosta izgleda pixelizirano. možda isti takav samo malo deblji. ja sam koristio Confortiaaa, free font imaš za skinuti. a moš pogledati na mom blogu.

• ovaj shadow koji odjeljuje sidebar od contenta. stavi da je manjeg intenziteta, da se vidi da je shadow ali puno puno slabije. isto tako i na headeru.

• logo ja vidim da piše bugi media ali brate mili bijelo na svijetlo sivo neide nikako. stavi ili ovu plavu od b ili sivu od m :smiley: i bude super :smiley:

• ovo di su novosti & obavijesti nema potreba za ovom crtom na dnu i odvoji malo to jedno od drugoga jer se spojilo sve u jedan veliki text.

• ovaj text ovdje BugiMedia - mreža sajtova za mlade ispod ovih slikica nije čitljiv stavi onu sivo-crnu kao m na logu. također ne vidim potrebu za ovim točkastim borderima gore i dole :smiley: maknu to. gore imaš slike kao border a dole ovaj sivi debeli border

• sve ovo u sidebaru si ti radio ili ? ako jesi onda jebote frajeru svaka čast ali izbaci sajtove koji ne rade, ja kliknuo na ovaj prvi Najigre i dobijem 404.

• partneri definitivno boja na hover

• neki copyright dole?

• ovaj bijeli prostor upotpuni s još nečim.

• ovo di pišu tvoji podatci malo napravi razmak između vlasnik, mail, skype… izgleda malo zgusnuto.

-favicon

• nhf ali mogao si to složiti bez tablica :smiley:

sve u svemu nice work, popravi te neke sitnice i bude bomba :smiley:

OT: zapanjen sam količinom stranica koje administriraš. Svaka čast.

pas mater sada ću i ja morati pokrenuti neki site s igricama, dammm…

Najigre link ću ispraviti i pokušat ću redom poslušati savjete. Da, 60% sajtova sam ja napravi0, 20% ljudi koji su radili za mene a 20% sam kupio.

Meni se dopada. Font definitivno treba promjeniti.

Mali savjet, nekoliko webova si naveo s ekstenzijopm domene (npr. Igrezaodrasle.biz) dok je velika većina bez. Ja bi stavio tako da su sve jednako prikazane.

Drugo, nema nekog vidljivog redoslijeda kojim su igrice posložene pa bi onda bilo dobro složiti ih po abecedi.

Da, stavio sam .biz jer ima i org. Da, za redosljed nikakv nisam mario.

Zašto si stavio broj tekućeg? Ne vjerujem da će ti posjetitelj nešto uplatiti, prije da će pokušati nešto skinuti.

Što se i to može? A račun, za donacije, što drugo :slight_smile:

Evo dodan favicon, promijenjen font, lijevo sam dodao sjene, posvijetlio sam rub.

već punoooo bolje

[quote=“mustra”]hehe izgleda pristojno.
Evo što bi ja promijenio:

sve u svemu nice work, popravi te neke sitnice i bude bomba :D[/quote]

ma ne moze biti bomba, moj site je bomba :wink:

Jesi vidio PM od jučer?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja