Nadogradnje foruma i prijave bugova

Kako nema neka tema za pohvale i pokude foruma tj. problematika koja se može lako riješiti da pitam ovde (@modovi ako se misli da je tema potrebna na drugom mjestu slobodno je preselite):

Mislim osim sto se vrlo slabo vidi, da gugl moze kaznit zbog ovakvih linkova koji su skoro iste boje ko pozadina, vjerovatno nece no moze

Mislim da bi sa sličnim pravilom bilo uočljivije i lakše za čitanje:

1 Like

Ispravio sam, thanks…

1 Like

Reko’, dok se u radnji… :slight_smile:

Pozdrav,
primjetio sam jedan bugić, možda će vas zanimati…

Ovaj forum (skripta) je dobar međuostalim iz razloga što teme pamte gdje ih je korisnik stao zadnji puta čitati.

Nešto se skršilo pa se više ne pamti kod čitanja sa mobitela.

@bozoou Jel ti ovaj problem još postoji?

Molio bi da se sloze postavke na forumu, da mi system ne brise svaki citirani text.

Hvala

Kako to uspijeva (Post must be at least 20 characters)?

mora a se dosta piva popilo

Citiram text, spremim post i onda mi makne citirani text.

Nije se nista popilo.:grin::grin::grin:

Ne znam o čemu se radi.
Kol’ko sam primijetio ovde, citat radi na sve načine.
Da nije do nekog podešavanja unutar profila?

Skužio sam kada dobijem like “srce” da u notifikacijama vidim stvarni like, ALI mi u tom postu od jednog pokaže 2 srca

Mozda je samo slucaj u tome da ti nakon prvog lajka vise ne salje notifikacije dok ne pogledas prvu.

Mozes tocno viditi tko je sve dao lajk tako da se ne mogu dogoditi duplikati.

U pravu si… Provjerio sam i do mene je

Jeste li na forumu promijenili temu u bijeli background?

1 Like

Da, jer se skripta svako malo apdejta, dodaju se nove funkcije, pa shodno tome treba i temu apdejtati što zna biti time consuming pa sam stavio osnovnu temu da pojednostavnim taj proces. Većina ljudi se ionako spaja s mobitela gdje je već do sada i bila ova bijela podloga.

U budućnosti ću ubaciti više tema na izbor pa će svaki korisnik imati mogućnost koristiti temu koju preferira (tipa dark, light, grey i tako dalje).

Evo jedan primjer tamnije teme:

I primjer teme sa starom podlogom:

4 Likeova

Stara podloga je bila zakon, vjerujem da će se mnogi složiti. :wink:
Gledam gornju sliku sa sjetom. :grinning: :o:

4 Likeova

Meni jedna dark molim

Vjerujem da postoji nacin da se zadrze stare izmjene prilikom nadogradnje skripte, nesto kao sto je child tema kod WP-a.

Da se kreira komponenta koja sadrzi custom css?