Čelndž 2.0 - oćemol

I ja imam namjeru… Od 01.01. npr. Pa da vidimo ko ce se prijaviti i s kojim projektima. Shodno tome bi trebali dogovoriti neka pravila igre u par tacaka.

ja neću čekat do tad (valjda) no bi već trebao zakotrljat jedan sajt, a od prvog prvog bi mogao krenut i drugi za čelendž ako se do tad organizujemo za čelendž, ako ne lupaću neke izvještaje neđe po forumu ko i vazda.

Ma bravo, cijepaj odmah. To ja za sebe velim 01.01, okvirno.

ma i ja okvirno rekoh da ću radit :slight_smile:

Ja sam pokrenuo 4-5 novih sajtova u zadnjih 20 dana. Tako da nemam volje jos jedan. Ja cu preskociti.

1 Like

ti ćeš prije svih nas pokrenut još jedan sajt

A sto jest jest imam jos jedno 3-4 ideje. Problem je sto ne mogu stici sve to nit naplacat toliko materijala.

Pa jedan od tih izaberes koji ce biti za challenge. Svi su friski. Mozemo rec eto, challenge pocinje 01.11.
Po mojoj nekoj predstavi poenta igre je da se izvjesatava o radu na sajtu i napretku, u tom nekom vremenskom periodu. I kao da se razmjenjuju misljenja.

Ako imas volje naravno…To svo pisanje i ucesce je i dodatni posao, tako da razumijem sto neko nece. Prije je cudno sto neko hoce :grin:

1 Like

Pa imaju sajtovi vec po 30 clanaka jes da nemaju klikova, ali vidim impresije na webmaster toolsu. Jedino sto su Adsense sajtovi tu nece traffic ni za dve godine osvanuti. Ajd vidjecu od ostalih prijava i ako mi klikne.

1 Like

Ja planiram isto pokrenuti, ali se dvoumim da li da nastavim još raditi na ovom sajtu, ili da odma krećem sa drugim. Na ovom sad imam 106 članaka… Pa sad ni sam ne znam, bit će mi previše da šibam dva sajta odjednom jer sve radim sam.

Imam u planu pokrenuti jedan hrvatski nišni lokalizirani web portal početkom godine. No, neće biti oslonjen ni na affiliate ni na AdSense, nego će monetizacija web prostora ići direktnim kontaktom prema oglašivačima. Nisam siguran jel upadam ovim hrvatskim sajtom u potencijalni krug natjecatelja, al ako malo olabavite i proširite pravila rado ću se priključiti pa ostaviti mjesečno neki izvještaj (barem o razvoju i rastu prometa, ak ne o zaradi). S osnovnim pripremama ću vjerojatno započeti sredinom ovog mjeseca (koncept, kw search, basic sadržaj, domena, logo, itd) pa se nadam da to ne krši neka pravila :smiley: (pa se onda slažem i s činjenicom da start čelndža bude 1.12. ili 1.11 kako je netko gore predložio)

Uglavnom ekipa, ako ćete organizirati čelndž 2.0 s proširenim pravilima (+ ne aff sajtovi), rado ću se odazvati. Vjerujem da ću imati i nešto više motivacije za rad ak ćete mi “visjet nad glavom” i čekat izvještaje :smiley:

2 Likeova

poučeni iskustvom od prošle godine ove godine prihvatamo svakoga ko gođ oće mrdnut dupetom pa makar napravio onaj kineski spam sajt na nekoj raspaloj ekspired domeni. bar sam ja za to da ne bude organičenja u vidu toga na kojem je sajt jeziku, koja je tematika, vrsta zarade… a ne bih se ograničio ni samo na sajtove već što se neme tiče mogu ići svi vidovi onlajn zarade.

7 Likeova

Ocemol kao prosli put u zatvorenom podforumu? I pobjedniku nagrada da radi s njom sta hoce? Mogu otvoriti anketu za prijave, a?

preći ćemo na zatvoreni dio kad skupimo dovoljno ljudi, rano je još, bitno je da vidi što više ljudi ovdje na otvorenom djelu, pa da što više ljudi učestvuje, a nije loše i da ima i ova tema da im ostavljamo tizere ovog tipa


pa ne znaju kolko iljada dolara je zabjeljeno

daj anketu, da vidimo đe smo?

1 Like

Ja sam planirao nesto sa youtube-om, al nisam nikako dobar s vremeom. Koliko ste mislili da traje celendz?

1 Like

Godinu dana. Imas vremena ihahaj.

1 Like

Super ekipa. Ja sam ZA🔥

1 Like

Ok. Evo ja sam onda unutra :wink:

2 Likeova

Ovaj topic cu zatvoriti, diskusiju i prijave možete nastaviti ovdje: