Chat - da ili ne?

Ideja da se postavi nekakva vrsta chata.
Dobro bi došlo korisnicima ako imaju nekakva kratka pitanja na koja trebaju brz odgovor da se postavi chat ?

zavisi kakva vrsta chata ? Mislim daj neki primjer kako bi to ti postavio

I forum je na pola mrtav, di jos i chat?

Možda nije loša ideja. Ima plugin za vbulletin, to se riješi u 10 min.

@incester

Kao što Bugi kaže, sve e može napraviti.

Ja osobno isto mislim da nije loša ideja, jer ako netko treba savjet neki ili odgovor na pitanje uvijek ga može postaviti na chat-u i gotovo uvijek ima nekoga online tako da neće morati čekati odgovor dugo…

Mana chata što će trpiti forum. Ljudi koji postavljaju pitanja, prije će doći na chat radi bržeg odgovora. Forum će se tada još više unazaditi, moje mišljenje.

Ja sam protiv.

Ne pamtim kada sam zadnji put na ovom forumu postavio neko stručno pitanje.
Ne zato što sve znam i ne trebam pomoć, nego zato jer se uvijek snađem na drugi način.
Kad imam neki problem - guglam. I skoro uvijek izguglam da je i netko prije mene imao isti problem, i da je postavio pitanje na nekom forumu, i da je dobio odgovor. Brže dođem do rješenja tako nego da čekam da mi ovdje netko odgovori.
I ovaj forum je svojevrsna dragocjena riznica znanja na kojoj mnogi mogu pronaći rješenje za svoja pitanja i bez da ih postavljaju. Chat to ne može biti.

Forum je za rasprave i pitanja/odgovore.
Skype je za privatna dogovaranja.
Chat može služiti jedino za gubljenje vremena i neobaveznu zajebanciju.

Ako ima dovoljno ovih sa viškom vremena, neka bude chat. Ali ne za stručne rasprave.
Ja znam da mene neće biti na chatu.

“kratka pitanja”? Koja su to kratka pitanja kojima nije mjesto na forumu?
“brz odgovor”? Tko će češće svraćati na chat nego na forum?

I ja sam protiv, gambo je sve rekao.

na pocetnu stranicu foruma sa novim temama stavi se refresh svake minute,
ako post sadrzi kljucnu rijec HITNO-skripta se davi u sljedecem refreshu
uz stranicu poslati neki .wav diskretnog zvuka i svatko tko je online moze
pogledati o cemu se radi. Ko sms na mobu

Ako se Steelu da stavljati chat, pa neka vam ga stavi.

WM je imao (i nvj. još uvijek ima?) IRC kanal u najbolje vrijeme, pa ga nitko nije koristio. Sada ima Facebook, gdje sigurno postoji i nekakva mogućnost chata, video-razgovora, bog te pitaj što sve ne - koristi li tko to?

@Gambo +1

Stavljao sam ranije chatove na još posječenije forume, pa nakon par dana ne bi više bilo nikoga. Forum pruža komoditet da svatko odgovara u vrijeme kad mu odgovara. Neka hitna služba bi prije išla preko 060 telefona…

ma i ja sam protiv, ovako barem imes neke rasprave i odgovore za sve, onako bi samo to otislo u vjetar

[quote=“gambo”]Ja sam protiv.

Ne pamtim kada sam zadnji put na ovom forumu postavio neko stručno pitanje.
Ne zato što sve znam i ne trebam pomoć, nego zato jer se uvijek snađem na drugi način.
Kad imam neki problem - guglam. I skoro uvijek izguglam da je i netko prije mene imao isti problem, i da je postavio pitanje na nekom forumu, i da je dobio odgovor. Brže dođem do rješenja tako nego da čekam da mi ovdje netko odgovori.
I ovaj forum je svojevrsna dragocjena riznica znanja na kojoj mnogi mogu pronaći rješenje za svoja pitanja i bez da ih postavljaju. Chat to ne može biti.

Forum je za rasprave i pitanja/odgovore.
Skype je za privatna dogovaranja.
Chat može služiti jedino za gubljenje vremena i neobaveznu zajebanciju.

Ako ima dovoljno ovih sa viškom vremena, neka bude chat. Ali ne za stručne rasprave.
Ja znam da mene neće biti na chatu.

“kratka pitanja”? Koja su to kratka pitanja kojima nije mjesto na forumu?
“brz odgovor”? Tko će češće svraćati na chat nego na forum?[/quote]

+1 ja sam protiv

DA to je super

Nisam za chat, jer u chatu ne ostaje ništa zapamčeno, a ovako kada se postavi pitanje, to se može naći na googlu kod pretraživanja itd.

Ne nikako izgubila bi se smisao ovog foruma totalno, iz razloga sto bi vecina visila na chat tu pitala itd i forum bi se zanemario vremenom.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja