Chrome ce blokirati popupove u 2018?

Ako nadjes nekoga da moze da napravi da automatski resava i prevod javi mi.

1 Like

evo još jedan razlog zašto ne koristiti vidozu

svaki sajt koji ima vidoza embede je označen ovako :smiley:

1 Like

vidoza.net sam video na jednom balkanskom sajtu i usao preko gugla i gledao jednu vrlo popularnu seriju preko vidoza.net

Malo sam guglao i kazu da vidoza zaradu posalje neki lik preko gmail naloga,ono nikakva kompanija nista nego kao kada bi ja tebi poslao na paypal :joy:

U svakom slucaj uhvala na upozorenju za vidoza.

to za plaćanje zavisi kako kome i kako kad … meni su jednom poslali sa ruske firme tri isplate … četvrtu neka žena poslala iz latvije … šaraju malo :smiley:

1 Like

Gledao sam ova dva sajta openload i vidoza ,pa ovo i mi mozemo napraviti,ubacili su poads reklame na openload a na vidozu popads i jos 3 od toga su dva adult. Napravimo da drugi uploaduju a mi po prijavi brisemo i kao pretimo gasenjem kao i oni :rofl:

tako nešto su i napravili :smiley:

http://filmovita.co/

jedan domaći sajt embeduje sa filmovita.co

E a pogle vesti sa openload i proslo im je:

As most of you have noticed, Openload was not reachable recently for about a day.
That was because our domain got suspended by our domain registrar namecheap because of “DMCA complaints”, as we were told.
Unfortunately their support was not authorized to remove the suspension because their “Legal and Abuse Department” needed to check first.
It took them almost a day to decide that Openload acts according to the DMCA law and that all of their DMCA complaints were handled within a few hours and reported files have been taken down.

Bili ih ugasili i oni su rekli da po prijavi brisu sve jako brzo i vratili domen.:grinning: Cak mislim da ne brisu oni nego automatski preko DMCA prijave se brise.

1 Like

Kakvo je stanje sa ovim popup otkada je pocela blokada,ja sam novi u ovom poslu oko popup i vidim da imam 4 puta manje impresija na popup nego impresija na sajtu po stranicama. ako na dan imam 1000 pregleda stranica na popupovima bude 200-300 pregleda. Stavio sam popcash i popads. Ali na openload imam dosta vise i nije 1/4

Pa nikad ne ide odnost impresija na sajtu i popa vec gledas koliko korisnika imas (ne iskace njima 100x pop vec po nekom defaultu 2-3x u sat vremena), to ti je negde normalna kolicina za 1000 pregleda.

Osim toga sa tako malo poseta bolje da ni ne drzis pop, zarade neces imati nista, a korisnike smaras, bolje napucaj posete bar par hiljada dnevno pa onda vidi da stavis pop. :slight_smile:

1 Like

Ma sajt je novi skoro napravljen,ima i adult pa ljudi otvaraju i ne smeta im popup. Ne znam sta bi stavio od reklama jer ima adult,adsense i fb ia ne daju to.

ja ne osjetim nikakvu promjenu, opet mi je google flagao sajt ali sam zatražio review jer su naveli primjere stare dva mjeseca

1 Like

Flagovao zbog popup reklama ili cega?

zbog vidoza.net … a njihove embede sam sklonio prije 7 dana … piše datum skeniranja 29. januar …

Jesi probao vidoza bez adult reklama,moj sajt je nov pa ga mozda chrome jos nije navatao,probacu na jednom blogu vidoza i top naslove da vidim hoce biti opomene.

nisu problem adult ili non adult reklame … već što iskoči reklama kada klikneš na play dugme … novi sajtovi imaju vremena, neće ih skoro skenirati

evo upravo dok ovo pišem stiglo da sam prošao review:

Izvješće o zlonamjernom sadržaju
Provedba: Isključeno
Status: prolaz
Nije pronađeno nijedno uvredljivo kršenje

još jednom, popads i openload ne mogu praviti problem sa googleom, za sad

1 Like

Da to si pisao ranije po tome sam i postavljao popads,napravicu vise sajtova pa cu raporediti reklame i video,negde cu samo staviti popads,negde pocash,openload a negde vidoza samo.

1 Like

recimo prije par dana avast i avg su počeli blokirati popads, tako što im domene preko kojih serviraju popupove označavaju kao maliciozne

jedno od rješenja je da češće mijenjaju te domene … ovo će biti napeta godina za popupove, po svemu sudeći

Bas kada sam ja naleteo na tu vrstu zarade,pocelo ovo a do tada godinama se preko popupova zaradjivalo dobro :sleeping: Ne znam zasto te popup mreze ne stave banere pa placaju po impresijama,slican je ucinak jer svakako kome iskoci popup ko ga misli ugasiti on ugasi,tako i banere ko bi video on da zeli on bi kliknuo na reklamu. Ja prvi kada odem na neki sajt gde su popup reklame,pogasim brze nego sto i ucitaju sta ima na njima.

možda bi to teoretski moglo uspjeti, ali advertiser koji plaća promociju bannera uvijek traži da mu obračunaju po kliku a ne po impresijama … a nijedna mreža ne može uzimati pare na osnovu klikova a isplaćivati na osnovu impresija :slight_smile:

Onda se pojavi ekipa sa popup kao adsense pa mu nabije klikove :joy::joy::joy: koje toliko zeli.

Ima adcash neke preklapajuce reklame i invideo ali nece da me prime jer imam mali broj poseta napisu.

Dear Publisher,

We regret to inform you that unfortunately your website/app http://… does not meet the adcash® Quality Agreement requirements which you can find in our Terms and Conditions. Therefore, we cannot validate it. The reason for the rejection is: Insufficient traffic

You are always welcome to try again and submit another website/app. In order to do that, please follow the steps below:

  1. Log in to your account on

  2. Select Sites or Apps from the Account sub-menu

Sada sam ima poslao pitanje i dobio sam odgovor

Hello.
6:34 PM
We do not have a fixed traffic limit, all websites are reviewed individually based on overall content and traffic. If you would like to request another review, you are welcome to email our team at [email protected]

Ja ne znam ko je ludji :joy::joy:

1 Like